مهمانی های مالوما با مادر مارلی آریاس و دوست دخترش سوزانا گومز


مالوما در جشن تولد ۲۸ سالگی خود در لاس وگاس روز یکشنبه در محاصره عشق قرار گرفت.

خواننده “هاوایی” – که تولد واقعی او ژانویه بود. ۲۸- مادرش، مارلی آریاس، و دوست دخترش، سوزانا گومز، برای یک مهمانی صمیمی در یک خانه خصوصی ۲۵ میلیون دلاری که بر شهر گناه نظارت می کرد، پیوست، صفحه شش به طور انحصاری آموخته است.

به ما گفته می شود که بهترین دوستان او نیز به عنوان غافلگیرکننده از زادگاهش کلمبیا به آنجا آمده اند.

هنسی VSOP میزبان این جشن باشکوه بود و یک کوکتل هنسی با امضای “مالوما، عزیزم” – و یک کیک سفارشی برای مهمانان فراهم کرد.

مالوما، خانواده و دوستان نزدیکش با موسیقی یک دی جی و گروه ماریاچی رقصیدند، که به ما گفته شد حتی آهنگ موفق این خواننده، “Felices Los 4” را پخش کرد.

مالوما جلوی کیک تولدش ایستاده است.
به مالوما برای تولدش کیکی به شکل بطری هنسی هدیه داده شد.
رایانر آلبا – فراا

مالوما و گومز، که از سال ۲۰۲۰ شایعه شده است که با هم قرار می‌گیرند، دوست دارند کم‌کلم باشند و از کانون توجه دور باشند – اما یک منبع به طور انحصاری به صفحه سیکس تأیید کرد که معمار بلوند کلمبیایی برای مهمانی حضور داشته است.

در شب کریسمس، مالوما با ارائه یک عکس تار از این زوج که در مقابل درخت کریسمس به اشتراک می گذارند، طرفداران خود را با یک فریاد در شبکه های اجتماعی، شوکه کرد.

عکس شیرین با عنوان “Gracias Santa ❤️”.

این اولین باری بود که خواننده “Borro Cassette” این رابطه را در رسانه های اجتماعی تایید کرد، علیرغم مشاهده چندین پاپاراتزی از این زوج در ملاء عام.

منبعی به ما گفت که Maluma می‌خواهد این رابطه را خصوصی‌تر نگه دارد، زیرا آخرین رابطه او – با مدل Natalia Barulích – بسیار پرمخاطب بود.

مالوما در حال بوسیدن سوزانا گومز.
ظاهراً Maluma به همراه دوست دخترش سوزانا گومز در شب کریسمس ۲۰۲۱ اینستاگرام رسمی شد.
maluma/اینستاگرام

هنگامی که زوج سابق در اکتبر ۲۰۱۹ پس از دو سال آشنایی از یکدیگر جدا شدند، بارولیچ به طور انحصاری به ما گفت: “من عاشق خوان لوئیس هستم. [Maluma] بسیار زیاد است، اما در حال حاضر باید برای خود و حرفه خود زمانی بگذاریم تا بتوانیم به عنوان هنرمند و فرد به رشد خود ادامه دهیم.”

اما یک زن در زندگی مالوما وجود دارد که او بدش نمی‌آید که عشقش را در جمع به رخ او بکشد: مادرش.

در ماه مه ۲۰۱۹، خواننده “Pa Ti” عکسی از او منتشر کرد که در آن به آریاس برای روز مادر ضربه می زند، که برخی از سردرگمی ها و جنجال های آنلاین را برانگیخت.

نماینده مالوما در آن زمان به ما گفت که این خندیدن محبت آمیز “یک چیز فرهنگی” است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر