مهدی جمران: تجمعات اعتراضی به زودی برگزار می شود – مدیریت پایگاه خبری


گزارش کردن سایت خبری مدیریت شده; مهدی چمران، فعال سیاسی اصولگرا و رئیس شورای شهر تهران در ارزیابی اعتراضات اخیر گفت: عده ای مانند امیر سرتیپ آذرفر در کشور هستند که سال ها جنگیدند و برای نجات کشور تلاش کردند. متأسفانه عده ای قدر این ثروت را نمی دانند و ناراحت هستند و عده ای در خارج از کشور از موفقیت هایی که برای کشور به دست آمده مانند بازدید رئیس جمهور از مجمع شانگهای و پذیرش عضویت ایران در این سازمان ناراحت هستند.

وی افزود: در واقع این گروه آخر به دلیل اینکه موفقیت های ایران را نمی بینند، اقداماتی را علیه کشور انجام می دهند تا وحدت ملی را از بین ببرند، اما با وجود این تلاش ها، وحدت ملی در کشور به شکل امروزی برای همه حفظ شده است. اقوام اعم از لیر، عرب، بلوچ، شمال و جنوب در کنار هم همه با هم ایرانی هستند.

چمران با تاکید بر توانایی کشور در حفظ وحدت ملی گفت: خوشبختانه ایران کشوری است که می تواند دور هم جمع شود و همه اقوام را در کنار هم نگه دارد، البته این روند ادامه خواهد داشت و اقوام در کنار هم خواهند ماند.

مسلماً مواردی مانند حوادث اخیر موجب تقویت وحدت ملی ما می شود. البته در چنین حوادثی باید به این نکته توجه داشت که دشمنان در کمین ما هستند، پس باید هوشیار باشیم و اجازه ندهیم دشمن به نتیجه مطلوب برسد.

این فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به حادثه دانشگاه شریف خاطرنشان کرد: نظر خاصی به حادثه دانشگاه شریف ندارم اما اتفاقاتی افتاد.

جمران با اشاره به اینکه چه زمانی اعتراضات به پایان می رسد، یادآور شد: این اعتراضات به زودی جمع می شوند اما تاکنون موارد زیادی از این دست رخ داده است.