منهتن دا آ. آلوین براگ سفارش NYPD برای کلاهبرداران سابق را متوقف می کند: منابع


چندین منبع مجری قانون، هنگامی که یک کلاهبردار خطرناک سابق تحت تعقیب در هارلم استیک آپ دستگیر شد – همان هفته ای که دو افسر پلیس کشته شدند – پس از اینکه دفتر دادستانی منطقه منهتن در ابتدا درخواست پلیس را رد کرد، اداره پلیس نیویورک مجبور به ترمز شد. به پست گفت که موضوع به در نمی زند.

به گفته منابع، بازرسان به دنبال دستگیری جیمی براون بودند که ظاهرا بودگا را در خیابان لنوکس با دو تپانچه در ۵ دسامبر نگه داشته بود – به گفته منابع، زمانی که متوجه شد کارمند فروشگاه برای دور انداختن پول نقد زمان زیادی می برد، یکی از تپانچه ها را شلاق زد.

یک منبع ارشد مجری قانون که با دستگیری براون آشناست، گفت که این یک “مورد معمولی از دستور ممنوعیت اعتصاب” به دلیل گذشته خشونت آمیز مظنون بود – به ویژه از آنجایی که او به دلیل تیراندازی در سال ۲۰۱۸ که در آن یک پلیس را تهدید به کشتن کرده بود، محکوم شد.

اما دفتر DA، آلوین براگ، درخواست ۲۴ ژانویه را مورد آزار و اذیت قرار داد و گفت که آنها فکر نمی کردند که پرونده ای برای حکم “بدون ضربه” داشته باشند، و ادعا کردند که قاضی هرگز آن را امضا نمی کند – خشم پلیس ها را برانگیخت که گفتند “حکم نامه آنها را صادر می کند.” در خطر زندگی می کند.”

آلوین براگ از اعطای حق امتیاز خودداری کرد "دست نزن" در همان هفته دو افسر در حین انجام وظیفه کشته شدند.
الوین براگ در همان هفته ای که دو افسر در حین انجام وظیفه کشته شدند، از دادن دستور “بدون ناک اوت” خودداری کرد.
پل مارتینکا

عدم تمایل اولیه DA برای صدور حکم “بدون ضربه” باعث خشم کارآگاهان منهتن شد – به ویژه از آنجایی که این درخواست فقط یک روز پس از قتل افسران Wilbert Mora و Jason Rivera در حین پاسخ به یک آشفتگی خانگی در آپارتمانی در هارلم مطرح شد.

این منابع گفتند که این پرونده به سطح زنجیره فرماندهی تا کارآگاه ارشد جیمز اسیگ رسیده است که برای بازرسان وقت گرانبهایی را به همراه داشته است، اگرچه مشخص نیست که رئیس چه دخالت خاصی داشته است.

پل دیجیاکومو، رئیس انجمن اوقاف کارآگاه، گفت: “در ۳۹ سالی که در این بخش بودم، هرگز نشنیده بودم که یک کارآگاه ارشد در یک موضوع ساده به این سادگی درگیر شود.”

جیمز اسیگ، کارآگاه ارشد پلیس نیویورک
پرونده حکم “بدون ضربه” به جیمز اسیگ، کارآگاه ارشد NYPD رسیده است، چیزی که منبع می گوید بسیار غیرعادی است.
ویلیام فرینگتون

سرانجام در ۲۷ ژانویه دستور “ممنوع” برای براون صادر شد و به پلیس اجازه داد تا او را در آپارتمان طبقه سومش در هارلم – چند بلوک دورتر از محل کشته شدن مورا و ریورا – بازداشت کنند، جایی که آنها یک تپانچه ۹ میلی متری مملو از یک تپانچه را کشف کردند. تپانچه مجله تمدید شده ۳۰ گلوله، مشابه همان چیزی که لاشون مک نیل کمتر از یک هفته پیش برای تیراندازی به افسران سقوط کرده استفاده کرد.

یکی دیگر از منابع ارشد مجری قانون که با این پرونده آشناست، گفت که براون “در سمت دیگر در، روی تختش با این اسلحه پیدا شد.”

این منبع گفت: «اگر این موضوع شوکه کننده بود، او زمان داشت که تصمیم بگیرد چه کاری می خواهد انجام دهد. او می‌تواند از آن در شلیک کند؟

افسران پلیس از تصمیم DA آلوین براگ خشمگین شدند و گفتند که انکار یک "دست نزن" توجه داشته باشید که جان آنها را به خطر می اندازد.  مظنون، جیمی براون، قبلاً یک پلیس را تهدید به کشتن کرده بود.
افسران پلیس از تصمیم DA Alvin Bragg خشمگین هستند و می گویند که انکار دستور “بدون ضربه” جان آنها را به خطر می اندازد. مظنون، جیمی براون، قبلاً یک پلیس را تهدید به کشتن کرده بود.
رابرت میلر

براون به سرقت درجه یک و داشتن یک اسلحه گرم متهم شد. او با وثیقه ۱۰۰۰۰۰ دلاری در بازداشت بود.

براون در زمان دستگیری در حادثه تیراندازی در بروکلین در سال ۲۰۱۸ در آزادی مشروط بود و زمانی که افسری پس از خودداری از نشان دادن دستانش تلاش کرد او را دستگیر کند به جیب خود شلیک کرد.

“F – k شما، شما چاق f – k.” او در آن زمان به مأموران گفت: «من قصد داشتم به شما شلیک کنم.

براون به اتهامات متعدد حمل سلاح گرم، داشتن سلاح مجرمانه و تلاش برای قتل یک افسر پلیس دستگیر شد و سیلی خورد. او در آوریل ۲۰۱۹ به زندان ایالتی فرستاده شد و در ۲۷ جولای ۲۰۲۰ با آزادی مشروط آزاد شد.

این آلوین براگ است
منهتن DA آلوین براگ در ۲۷ ژانویه حکم “بدون ناک اوت” را صادر کرد. دفتر او می گوید که آنها از گذشته خشونت آمیز براون بی اطلاع بودند. منابع مجری قانون می گویند این غیرممکن است.
کوین سی داونز

دفتر DA گفت که در زمان تنظیم حکم سرقت در ۵ دسامبر، دادستان ها “از حقایق پرونده قبلی متهم در بروکلین، از جمله تهدیدهای او برای افسران پلیس، آگاه نبودند.”

یکی از سخنگویان DA گفت: زمانی که از شرایط کامل پرونده مطلع شدیم، از قاضی خواستیم که حکم منهتن را به شرط «ممنوع از ضرب و شتم» مجدداً صادر کند و این درخواست پذیرفته شد. تضمین امنیت افسران شجاع پلیس نیویورک یک اولویت اصلی برای دفتر ما است.»

منابع مجری قانون ادعاهای دفتر را مورد تردید قرار داده و گفته اند که “غیرممکن” است که دستیار دادستان کل در این پرونده از سابقه جنایی خشونت آمیز براون اطلاعی نداشته باشد.

“آنها به همان اطلاعاتی که ما داریم دسترسی دارند. بازپرسان باید آن را ارائه می کردند. آنها این کار را کردند. او در آزادی مشروط است، چطور شما نمی دانید؟ ما دریافت نکردیم. [the warrant] یکی از منابع گفت: «ما حتی برای آن جنگیدیم.

مجموعه بازرسان از شواهد احتمالی علت احتمالی که در طول تحقیقات بیش از یک ماهه در مورد آخرین پرونده جمع آوری شده بود – از جمله جداسازی قطعات از طریق نظارت تصویری و شناسایی یک خالکوبی متمایز بر روی گردن براون – زمانی که پلیس درخواست حکم بازداشت کرد، به دادستان منتقل شد. به گفته منابع

“حقایق [of the robbery] تنها ایستادن این واقعیت که ما باید از حکم “ممنوع اعتصاب” – بدون توجه به سابقه جنایی او – دفاع کنیم. [with Brown] یک منبع آگاه دیگر گفت: “اگر فیلمی با دو اسلحه منتشر شود، او دیوانه است.”

آنها باید دقیق باشند و واقعاً به اشتباه خود اعتراف کنند.»

گزارش تکمیلی توسط Tamar Labin

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر