ممفیس در نقطه خوبی برای پوشش قرار دارد


استراحت و انگیزه برخی از بزرگ‌ترین عواملی هستند که در NBA معلولیت دارند.

گریزلیز چهارشنبه شب یک سفر جاده ای چهار بازی را پس از دو روز تعطیل تعطیل می کند. اسپرز سومین بازی خود را در چهار شب گذشته و بازی برگشت پشت سر هم انجام خواهد داد.

بازگشت احتمالی دزموند بان، گلزن سوم، باید تقویت دیگری را برای ممفیس فراهم کند. بان سه بازی را به دلیل رعایت پروتکل‌های ایمنی و بهداشتی از دست داد، که تاثیر زیادی بر تیمی داشت که دیلون بروکس و کایل اندرسون را در بال نداشتند. بن در حالی که ۴۲ درصد از پشت قوس شوت می‌زند، میانگین ۱۷.۷ پی‌پی‌گ را به دست می‌آورد و جای تعجب نیست که حمله گریزلیز ۴.۴ امتیاز به ازای هر ۱۰۰ مالکیت با او در زمین است (+۱۱۴.۴) در مقابل. خاموش (۱۱۰.۲).

دزموند بن (22) گارد گریزلز در حالی که آلفونزو مک‌کینی، مهاجم بولز، سمت راست، در نیمه اول در FedExForum دفاع می‌کند، توپ را شوت می‌کند.
دزموند بان
پتر توماس / USA TODAY Sports

دفاع اسپرز به ازای هر ۱۰۰ مالکیت ۱۱۱.۴ امتیاز می دهد که در رده بیستم NBA قرار دارد. گریزلی ها هفتمین فرکانس بالای شوت های میدانی را به سمت لبه شلیک می کنند (۳۳.۹ درصد) و اسپرز دومین فرکانس شلیک را از دست می دهند، بنابراین انتظار دارید که گریزلی ها به میل خود به رنگ حمله کنند.

اسپرز احتمالاً نبرد مالکیت توپ را از دست خواهد داد زیرا آنها پنجمین تیم بدترین تیم ریباند دفاعی در لیگ هستند و تنها ۲۷.۸ درصد از امتیازات حریف را ریباند می کنند، در حالی که گریزلیز در ریباندهای تهاجمی دوم هستند (۳۱.۵ درصد). انتظار داشته باشید که گریزلیز از یک تیم خسته اسپرز پیشی بگیرد.

بازی: گریزلیز، -۲.۵.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر