مقاومت اسلامی به موضوعی خارج از منطقه تبدیل شده است


دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ – ۰۰:۱۱

    من خبرم را گفتم

تهران (پانا) – سخنگوی دولت مقاومت اسلامی را چیزی خارج از منطقه دانست و تاکید کرد: مقاومت هویت جدیدی به جهان اسلام و منطقه بخشیده و پیروزی های بسیاری را برای کشورهای آزادی خواه به دست آورده است.

علی بهادری جهرمی روز یکشنبه به مناسبت سوم مرداد روز مقاومت اسلامی متنی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و در آن نوشت: امروز روز مقاومت اسلامی است. اگر سال ها پیش حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه موفق شد رژیم صهیونیستی را تحقیر کند، امروز مقاومت در غزه به آتش بس ۳ روزه منجر شده است. مقاومت اسلامی به چیزی خارج از منطقه تبدیل شده است که دیگر غیرقابل انکار است و روز به روز قدرتمندتر می شود.

سخنگوی دولت افزود: این روزها مقاومت اسلامی در یمن، عراق، افغانستان، سوریه و حتی آفریقا و آمریکای لاتین مرزهای مقاومت را چنان گسترش داده است که استکبار جهانی به هیچ وجه نمی تواند قدرت خود را به راحتی گسترش دهد و آن را استعمار کند. یک نقطه.

بهادری جهرمی افزود: اندیشه صدور انقلاب امام خمینی(ره) این روزها در چهره سربازان مقاومت اسلامی در سراسر جهان دیده می شود. مقاومت هویت جدیدی به جهان اسلام و منطقه بخشیده و پیروزی های بسیاری را برای مردم آزادیخواه به ارمغان آورده است.