مقامات قضایی مهدی تاج را از صلاحیت وی در انتخابات فدراسیون فوتبال مستثنی کردند – پایگاه خبری مدیریت شده


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا;حسن قمرنی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که نهادهای قضایی تنها دو نفر از سه نامزد مورد تایید کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال را تایید کرده اند و منتظر هستیم تا وضعیت این بازیکن مشخص شود. روشن شد. نامزد سوم.

بررسی های ایسنا نشان می دهد نهادهای قضایی و امنیتی تایید کننده صلاحیت کاندیداها تاکنون با حضور میرشاد مجدی و عزیزالله محمدی در انتخابات این اتحادیه که ۱۹ بهمن ماه برگزار می شود و کانون مهدی تاج موافقت کرده اند. در حال حاضر مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال در شرایطی که تحقیقات قانونی برای تایید صلاحیت انجام شده است، طبق قانون اساسی اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده در کمیته بدوی را دو هفته پیش یعنی ۲۱ روز مانده به برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام کرد. توسط فدراسیون نهادهای قضایی و امنیتی اعلام نشده است.

طبق قانون فیفا و فدراسیون فوتبال ایران، هیچ یک از کاندیداهای فدراسیون فوتبال نباید دعوای علنی منتهی به صدور حکم داشته باشند. این قانون به منظور حفظ فوتبال تصویب شد.

در فاصله یک هفته از تاریخ برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال آیا تغییری در شرایط فعلی ایجاد می شود و مهدی تاج پیروز انتخابات می شود یا خیر؟

پیش از این علی فلاتی، رئیس کمیته اولیه انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود که صلاحیت نامزدها موضوعی دائمی نیست و این موضوع به صورت روزانه انجام می شود.

کمیته بدوی همچنین در جریان اعلام اسامی کاندیداهای واجد شرایط که شامل مدارک و امضاهای به دست آمده برای شناسایی نهادهای قضایی بود، اعلام کرد که هرگونه اقدام تا روز انتخابات ممکن است منجر به رد صلاحیت نامزدها شود.