معلم جایگزین نیویورک پس از اینکه ویدیویی که اسباب‌بازی‌های جنسی را مرور می‌کند، حذف شد


کلاس شلوغ بود.

یک معلم جایگزین در لانگ آیلند وقتی در ویدئویی که در حال مرور اسباب‌بازی‌های جنسی در حین کلاس به‌نظر می‌رسد ضبط شد، نگرانی را برانگیخت.

ویدئویی که توسط The Post به دست آمده است، معلمی در دبیرستان Valley Stream South را نشان می‌دهد که پشت میزش پشت کامپیوتر نشسته است، در حالی که صفحه نمایش پروژکتور در جلوی کلاس مجموعه‌ای از اسباب‌بازی‌های جنسی را در یک فروشگاه آنلاین نشان می‌دهد.

این ویدئو از روی میز یک دانش آموز گرفته شده است. خنده های خفه کننده دانش آموزان شنیده می شود و یکی زمزمه می کند: “خدایا.”

در همین حال، سخنرانی درباره گرت مورگان، مخترع چراغ راهنمایی، همچنان ادامه دارد.

مشخص نیست که آیا معلم جایگزین از این گاف مطلع بوده است یا خیر.

سخنگوی ناحیه دبیرستان مرکزی ولی استریم روز چهارشنبه گفت که به دنبال این حادثه، معلم جایگزین از فهرست منطقه حذف شده است و دیگر در هیچ مدرسه منطقه تدریس نخواهد کرد.

مورین هنری، مدیر دره استریم جنوبی، در ایمیلی که برای والدین و اعضای آن ارسال شد، گفت: «من از اقدام این معلم جایگزین ناامید هستم، اما می‌توانم به شما اطمینان دهم که من و منطقه این موضوع را بسیار جدی گرفته‌ایم و اقداماتی انجام شده است. جامعه مدرسه

این حادثه زمانی رخ داد که معلم در دبیرستان ولی استریم جنوبی برای سالمندان سخنرانی می کرد.
این حادثه زمانی رخ داد که معلم در دبیرستان ولی استریم جنوبی برای سالمندان سخنرانی می کرد.
با حسن نیت از Google Maps

او افزود: «لطفاً بدانید که امروز به همه دانش‌آموزان در آن کلاس فرصت داده شد تا با مشاور راهنمایی خود صحبت کنند تا نگرانی‌های خود را مطرح کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر