معلم بروکلین در حالی که مدرسه برای NYPD جمع آوری کمک مالی برگزار می کند، از پلیس انتقاد می کند


یک معلم مدرسه آمادگی در شهر نیویورک پس از اینکه توییت کرد که در حین جمع‌آوری کمک مالی دانش‌آموزی برای افسران کشته شده پلیس نیویورک، جیسون ریورا و ویلبرت مورا، “لباس پوشیده” شده است، مورد انتقاد قرار گرفت.

لورا لین دافی، معلم ریاضی در فونت‌بون هال در بروکلین، روز چهارشنبه در حالی که دانش‌آموزان مدرسه خصوصی کاتولیک مراسمی با عنوان «لباس پوشیدن» داشتند، این بیانیه را در توییتر بیان کرد و درآمد حاصل از آن به خانواده‌های دو پلیس کشته شده در صف اهدا شد. وظیفه ماه گذشته

“اگر کسی تعجب می کرد، من امروز عمدا لباس می پوشم. #لغو #BLM،» او در حساب کاربری که به صورت خصوصی تنظیم شده است، نوشت.

به گفته والدین، دانش‌آموزان مدرسه دخترانه معمولاً لباس فرم می‌پوشند، اما به گفته والدین، برای «پوشیدن لباس» به آن‌ها اجازه داده شد که به‌جای لباس‌های یکنواخت آبی بپوشند.

یکی از والدین به The Post گفت: “من به طور جدی به این فکر می کنم که فرزندانم را از مدرسه خارج کنم.” این یک اظهارنظر کاملاً غیر حساس و بی احترامی به افسر، خانواده او و هر افسر پلیسی بود که در محله ای که او در آن کار و زندگی می کند گشت می زند.»

مقامات مدرسه اعلام کردند که تحقیقاتی را در مورد این پست آغاز کرده اند.

“توجه به مدیریت سالن فونتبون رسیده است که یکی از معلمان ما در توئیتر بیانیه ای با اتهامات سیاسی در رابطه با جمع آوری کمک مالی امروز به رهبری دانش آموزان در حمایت از افسران کشته شده NYPD منتشر کرد.” به رسانه های اجتماعی ارسال شده است گفت.

«تالار فونت‌بون نظرات شخصی این عضو هیئت علمی را تأیید نمی‌کند و ما به پیشبرد مأموریت خواهران سنت جوزف از عشق، وحدت و آشتی فراگیر در جامعه زمینی ادامه خواهیم داد.

ویلبرت مورا افسر پلیس نیویورک سقوط کرد
فونت‌بون هال به افتخار افسر فقید پلیس نیویورک، ویلبرت مورا، همراه با شریک کشته شده‌اش، جیسون ریورا، مراسم اهدای لباس را برگزار می‌کرد.
NYPD

در ادامه این بیانیه آمده است: «فکر و دعای ما با خانواده‌های افسران کشته شده است و به دانش‌آموزان خود به خاطر دلسوزی که امروز نشان دادند، افتخار می‌کنیم». ما در حال بررسی داخلی این موضوع هستیم و در صورت لزوم به‌روزرسانی می‌کنیم.»

دافی بلافاصله به ایمیلی از The Post در روز چهارشنبه پاسخ نداد.

نظرات و جمع آوری کمک های مالی در همان روزی انجام شد که عزاداران در منهتن در St. کلیسای جامع پاتریک برای تشییع جنازه مورا. مورا و ریورا در ژانویه تیراندازی شدند. ۲۱ پس از پاسخ به تماس داخلی در هارلم. ریورا، ۲۲ ساله، بلافاصله پس از تیراندازی جان خود را از دست داد، در حالی که مورا، ۲۷ ساله، چهار روز بعد بر اثر جراحات جان خود را از دست داد.

افسر پلیس نیویورک، جیسون ریورا
جیسون ریورا افسر پلیس نیویورک توسط مظنون به ضرب گلوله لاشون مک نیل کشته شد.
با حسن نیت از NYPD از طریق AP

آخر هفته گذشته، یکی دیگر از معلمان بروکلین با انتشار پستی در اینستاگرام که به نظر می‌رسید به خشونت علیه عزاداران در مراسم تشییع جنازه ریورا تشویق می‌کرد، طوفانی به راه انداخت.

این داستان صدها افسر را در خیابان پنجم در خارج از St. کلیسای جامع پاتریک با عنوان: «۵/۳۰/۲۰: SUV NYPD به میان جمعیت معترضان می‌راند. شرایط ایده آل برای تعامل متقابل. پس از واکنش شدید، کریس فلانیگان، معلم ریاضی آمادگی جزیره کونی، به The Post گفت که پیام حذف شده او “سوء تعبیر شده” بود و او درباره “آسیب پذیری” جمعیت پلیس اظهار نظر می کرد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر