معترض در جریان تیمبرولوز-گریزلیز شخصی را در یک واحد سبد


تیمبرولوز همراه خود معترضانی کدام ممکن است ورزشی های شخصی را به تعویق انداختند به بالا نرسید.

منصفانه سرزنده حقوق حیوانات روز شنبه در اولین ورزشی اجتناب کرده اند سری پلی آف تیمبرولوز-گریزلیز در ممفیس، تن، شخصی را به ۱ سبد زنجیر زد.

NBA
منصفانه معترض در نیمه اول ورزشی ۱ در اطراف اول پلی آف NBA 2022 در FedExForum شخصی را به ۱ سبد می بندد.
USA Today Sports
NBA
پس اجتناب کرده اند اینکه منصفانه تصویر برای مدت کوتاهی ورزشی را در نیمه اول ورزشی ۱ در اطراف اول سری پلی آف بسکتبال NBA بین خدمه های مینه سوتا تیمبرولوز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممفیس گریزلیز متوقف کرد، منصفانه سرزنده اجتناب کرده اند پایین بردن شد.
AP

این زنانه کدام ممکن است تی شرتی به تن داشت کدام ممکن است روی آن نوشته شده بود: “گلن تیلور حیوانات را خشمگین می تنبل” – در حالی کدام ممکن است ورزشی در کوارتر دوم همراه خود زنجیر زرد متوقف شده بود به نظر می رسد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعی کرد پس اجتناب کرده اند پرت شدن پرنده ها روی پایین، شخصی را روی پرانتز محکم تنبل. .

این معترض کدام ممکن است به تذکر می‌رسد یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند اعضای گروه حقوق حیوانات Direct Action Everywhere (DxE) باشد، در گذشته اجتناب کرده اند اینکه ۵ نفر او را برای الهام بخش دنبال کنندگان موجود در FedExForum اجتناب کرده اند جهان بی نظیر خارج کنند، تدابیر امنیتی کاهش کشف شد.

به نظر می رسد مانند است این اعتراض درمورد به اعتراض زنی باشد کدام ممکن است سعی کرد در گذشته اجتناب کرده اند ورزشی تیمبرولوز مقابل کلیپرز در مینیاپولیس در سه شنبه عصر، کف دست شخصی را به پایین بچسباند.

گروه حقوق حیوانات Direct Action Everywhere – کدام ممکن است توییت کرد شخص خاص کدام ممکن است شخصی را به سبد زنجیر بسته زوئی روزنبرگ بود – تیلور، مالک اکثریت قریب به اتفاق تیمبرولوز را متهم کرد کدام ممکن است در یک واحد کشتار جمعی فعلی در پی شیوع بیماری، به طور غیرانسانی ۵.۳ میلیون مرغ را کشت. آنفولانزای مرغی در واحد تولیدی تخم مرغ تیلور، آیووا.

NBA
فعالی کدام ممکن است سعی داشت شخصی را به پرانتزی ببندد، در جریان کوارتر دوم ورزشی منصفانه اجتناب کرده اند سری پلی‌آف بسکتبال NBA بین خدمه‌های مینه‌سوتا تیمبرولوز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممفیس گریزلیز، توسط نیروهای امنیتی برده شد.
AP

تیلور فینال فصل شخصی را شناخته شده به عنوان مالک خدمه می گذراند. NBA منصفانه قرارداد ۱.۵ میلیارد دلاری را تصویب کرده است کدام ممکن است به موجب آن الکس رودریگز را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدل لوور، مدیرعامل Walmart، ۲۰ سهم اقلیت اجتناب کرده اند سهام تیمبرولوز را در اختیار خواهند داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایگزین‌هایی برای گرفتن سهام اصولاً در خدمه در سال ۲۰۲۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن برای تغییر آنها به صاحبان خانه اکثریت قریب به اتفاق ممکن است داشته باشد. علاوه بر این برای ادغام کردن سهام تصرف در مینه سوتا لینکس WNBA است.

تیلور سرانجام خبرهای خوبی اکتسابی کرد از تیمش تیمبرولوز را همراه خود نتیجه ۱۳۰ بر ۱۱۷، تیمبرولوز را کدام ممکن است رتبه هفتم جدول کلاس بندی شده بود، به شماره ۲ گریزلیز حیرت زده کرد به همان اندازه در در اطراف اول مسابقات بهتر از سری هفت کنوانسیون غربی، ۱-۰ پیشروی تنبل. آنتونی ادواردز در اولین ورزشی پلی آف دوران ماهر شخصی همراه خود ۳۶ امتیاز هدایت مینه سوتا را بر عهده داشت.