معاون باشگاه استقلال: داریوش یزدانی از ابتدا در لیست ما نبود – پایگاه خبری مدارا


بر اساس گزارشات پایگاه خبری مدارا; داریوش یزدانی، هافبک سابق استقلال با انتشار پیامی در فضای مجازی مدعی شد که به دلیل دو ملیتی بودن از سرمربیگری آبی ها کنار گذاشته شده و با طرح این موضوع به انتقاد از مدیریت این باشگاه پرداخت.

فرشید سمیعی نماینده حقوقی باشگاه استقلال در این خصوص گفت: متن داریوش یزدانی پیشکسوت محترم باشگاه را دیدم و بسیار متاسف شدم. یزدانی را همه به ادب و شخصیت می شناسند و خاطرات خوبی از او در ذهن دارند.

وی افزود: اما ضمن احترام به این پیشکسوت محترم، عدم حضور ایشان در لیست اولیه را تایید می کنم که بعداً به دلایل فنی یا غیر فنی حذف خواهد شد زیرا مدیریت باشگاه استقلال چنین چیزی را نداشت. گفت و گو با او “. من نمی دانم این خبر را چه کسی مخابره کرده است. دروغ به یزدانی و دلخوری آن. همانطور که گفتم ایشان از ابتدا جزو نامزدها نبودند و قطعا سوء تفاهم وجود دارد و ما بسیار متاسفیم. تمامی مدیران و اعضای باشگاه استقلال به ویژه داریوش یزدانی را محترم می شمارند و برای او آرزوی بهترین ها را داریم.

مجیدی یکی از سرشناس ترین مربیان لیگ برتر امارات است

رسانه های اماراتی به معرفی مربیان مشهور لیگ فوتبال این کشور پرداختند.

اخبار باشگاه استقلال فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی اسطوره آبی پوشان پایتخت پس از قهرمانی استقلال در لیگ برتر ایران از این تیم خداحافظی کرد تا به تمرینات خود در لیگ امارات ادامه دهد.

مجیدی بلافاصله پس از جدایی از استقلال با تیم ناشناخته باشگاه امارات قرارداد بست. این تیم فصل گذشته را در بین ۱۴ تیم در رده دهم به پایان رساند.

حضور مجیدی به عنوان مربی پس از سال ها بازی در لیگ امارات به عنوان بازیکن بازتاب های مختلفی در رسانه های این کشور داشته است.

سایت اماراتی “اسپورت” امروز در گزارشی به معرفی مربیان سرشناس فصل جدید لیگ امارات پرداخت که نام فرهاد مجیدی در بین این مربیان سرشناس به چشم می خورد.

اخبار باشگاه استقلال فرهاد مجیدی

رسانه های اماراتی نوشتند: مدت زیادی است که در لیگ فوتبال امارات مربیان سرشناس زیادی ندیده ایم، لیست مربیان سرشناس لیگ به شرح زیر است: روبروف (اوکراین)، کوزمین (رومانی)، کاروچال (پرتغال) فرهاد مجیدی (ایران)، فینک (آلمان)، پیتزی (آرژانتین)، جاردیم (پرتغال)، ویتوریا (پرتغال) و انباری (امارات متحده عربی).

قرارداد المجدی با اتحادیه کلبا یک ساله است و برای یک سال دوم نیز قابل تمدید است.