مصباحی مقدم: برخی سلبریتی ها سلبریتی ها را برای موضع گیری علیه نظام تحت فشار قرار می دهند – پایگاه خبری مدیریت


گزارش کردن سایت خبری مدیریت شده; غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: نزاعی که در سال ۱۳۸۷ رخ داد مبنای سیاسی داشت و از سوی دیگر در سال ۱۳۸۷ آشوب هایی به وجود آمد که به دلیل مسائل اقتصادی شروع شد. اما اینها فتنه آخر یک بهانه اقتصادی است و سیاسی نبود، بلکه به دلایل فرهنگی، حجاب و مبارزه با حجاب مطرح شد.

وی با بیان اینکه مدیریت اغتشاشات اخیر توسط نمایندگان تفکر آمریکایی و اسرائیلی انجام می شود، افزود: تجزیه طلب، ذاتا مخالف. نظام جمهوری اسلامی ایران بزرگ پشت پرده این آشفتگی ها را کنترل می کرد.

مصباحی مقدم گفت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام وی گفت: این جریان ها می خواهند بین خودشان متحد شوند ایران قوی و اجازه تشکیل یک نیروی تاثیرگذار بزرگ در منطقه را ندهند.

یکی از اعضای هیئت افشاگری درباره نقش سلبریتی ها در اغتشاشات اخیر گفت: تعداد زیادی از مردم افراد مشهور آنها در فضای مجازی دنبال می شوند و به همین دلیل سلبریتی ها جایگاه ویژه ای در ذهن مخاطبان خود دارند.

وی درباره فشارهایی که برخی افراد به سلبریتی ها برای موضع گیری علیه نظام وارد می کنند، توضیح داد: برخی می خواهند از این طریق طرفداران سلبریتی را به سمت خود بکشانند. بنابراین فشار می آورند تا این افراد نسبت به جمهوری اسلامی برخورد منفی داشته باشند و در اغتشاشات مورد سوء استفاده قرار گیرند.

یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به میزان خشونت در این اعتراضات گفت: خشونت قطعا کار مردم نیست. اعمال این درجه از خشونت کار افرادی است که برای چنین روزهایی آموزش دیده اند.

مصباحی مقدم با اشاره به اینکه جریان های غربی با سوء استفاده از این افراد به جمهوری اسلامی ایران حمله کردند، گفت: حقیقت این است که ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و دشمنان از انواع ترفندها از جمله تحمیل استفاده می کنند. . جنگ، تحریم، شورش، تروریسم و ​​امثال آن علیه نظام به کار گرفته شد.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان می‌خواهند با هر تاکتیکی نظام را به چالش بکشند (حتی اگر این چالش موقتی و سفارشی برای یک مورد خاص باشد)، سعی دارند از امنیت و آرامش در جامعه جلوگیری کنند. البته مردم عزیز ما که ۴۳ سال مقاومت و ایستادگی کردند، اجازه نخواهند داد که دشمنان به هدف خود برسند و جوانان ما را فریب دهند تا با هوشیاری و بصیرت به آرزوهایشان برسند.