مشکلات کشور را با گسترش فرهنگ جهاد و شهادت حل کنید


رئیس جمهور در دیدار با خانواده شهدای استانداری همدان بر موارد زیر تاکید کرد:

پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ – ۲۲:۲۱

ددار رئیسی با خانواده شهدا در استان همدان

تهران (پانا) – رئیس جمهوری خانواده شهدا را نماد ایثار و ایثار در کشور توصیف کرد و شهدای ایران اسلامی را پرچم حق در طول تاریخ دانست.

آیت الله سیدابراهیم رئیسی امروز پنجشنبه در دیدار با جمعی از خانواده شهدای استان همدان با تاکید بر رسیدگی به خانواده شهدا و ایثارگران گفت: همیشه حضور در کنار خانواده های شهدا را مد نظر دارم. شهدا به عنوان یک واحد یکی از موفقیت ها و سعادت های زندگی من است.”
وی بر ضرورت تبیین سیره و ویژگی های شهدا برای نسل جوان کشور تاکید کرد و افزود: شهدا مظهر حق شناسی، دین، تعهد و عشق به میهن هستند و دستگاه های فرهنگی و رسانه ای کشور باید تاوان آن را بپردازند. . علاقه بیشتر به معرفی این مدل ها در کشور.
رئیس جمهور خواستار حل مشکلات کشور برای گسترش روحیه جهادی و شهادت طلبی در کشور شد و گفت: می توان با گسترش روحیه شهدا و ویژگی های فردی آنها در کشور بر همه مشکلات کشور فائق آمد. زمینههای مختلف.”
رئیسی امروز همه دست اندرکاران کشور را به حفظ خون شهدا علاقه مند دانست و تصریح کرد: خانواده های شهدا یاد و خاطره گرانقدر این شهدای بزرگ و مجاهد هستند و در تبیین فرهنگ جهاد نقش بسزایی دارند. . شهادت در کشور
وی با بیان مفهوم شهادت به عنوان مظهر مقام و احقاق حق در کشور، گفت: دشمنان دوست ندارند این پرچم را به اهتزاز درآورند اما مطمئناً در این راه شکست خواهند خورد.