مسکن هیدن پانتییر شناخته شده به عنوان ولادیمیر کلیچکو سابق در جاری کشتی در اوکراین


روزی کدام ممکن است هیدن پانتییر، قهرمان بوکس با کیفیت حرفه ای وزن، ولادیمیر کلیچکو را در یک واحد مهمانی راه اندازی شد کتاب در l. a. در سال ۲۰۰۹ تحقق کرد، او در سریال قهرمانان جامعه NBC عملکرد خوب قهرمان کدام ممکن است تغییر به ابرقهرمان شده بود، کلر بنت بود.

اکنون ولادیمیر در سرزمین محاصره شده شخصی به ۱ ابرقهرمان دقیق تغییر شده است.

این شخص ۴۵ ساله همراه خود عنوان مستعار “دکتر استیلهمر” را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادر ۵۰ ساله اش ویتالی – شهردار کیف، پایتخت اوکراین از سال ۲۰۱۴ – به چهره های کلیدی از دوام اوکراین تغییر شدند.

در همین جاری، پانتی یر از هالیوود ناپدید شده است. {در این} مرحله، او به شبیه به مقیاس کدام ممکن است حرفه اش {به دلیل} روابط مات اش celeb است.

او پس از جدایی از ولادیمیر در سال ۲۰۱۸ همراه خود بازیگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاور املاک برایان هیکرسون آغاز به تحقق کرد. در ماه مه ۲۰۱۹، این زوج در l. a. همراه خود هم نبرد فیزیکی پیدا کردند کدام ممکن است در نتیجه دستگیری هیکرسون به اتهام خشونت خانگی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصل داد در ۱۰۰ متری پانتییر نگه دارد.

این پرونده در اکتبر شبیه به سال منتفی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب ماه بعد این ۲ بار تولید دیگری همراه خود هم دیده شدند. در روز ولنتاین ۲۰۲۰، هیکرسون یک بار دیگر دستگیر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اتهام هزینه باتری بومی علیه این بازیگر در وایومینگ متهم شد.

پانتییر و ولادیمیر با دخترشان کایا.
پانتییر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولادیمیر همراه خود دخترشان کایا.
اینستاگرام @haydenpanettier

در ژوئیه ۲۰۲۰، برای سومین بار دستگیر شد، بعداً به ۲ اتهام مجرمانه مجروح کردن شریک زندگی هر دو دوست خانم {تجدید نظر} نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ۴۵ روز زندان محکوم شد.

در آن نقطه، پانتی یر در اینستاگرام پست کرد: “ممکن است کنار هم قرار دادن هستم به همان اندازه سهم خودم را انجام دهم به همان اندازه مشخص شوم کدام ممکن است این شخص تولید دیگری به هیچ وجه به کسی صدمه نمی زند. ممکن است از سیستم پشتیبانی شخصی سپاسگزارم کدام ممکن است به ممکن است کمک کرد شجاعت پس تکل صدایم را پیدا کنم. مسکن ممکن است.”

همراه خود وجود اصل حفاظتی ۵ ساله، او ۲ ماه پس از آزادی یک بار دیگر همراه خود هیکرسون تبصره شد.

ماه قبلی، پانتی یر را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکرسون در استراحتگاه سان ست مارکیز l. a. همراه خود مشتریان شخصی دعوا کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {تلفن های همراه} نبرد را به تصویر کشیدند – اولین باری کدام ممکن است این بازیگر زن پس از مدت ها جلوی دوربین دیده می شد.

این آخرین باری بود که Panettiere (راست) جلوی دوربین ظاهر شد "نشویل" با همبازی اش کانی بریتون.  این پیشنهاد در سال 2018 منقضی شد.
پانتی یر (راست) فینال بار در نشویل همراه خود همبازی اش کانی بریتون جلوی دوربین سر خورد. این توصیه در سال ۲۰۱۸ منقضی شد.
ABC

Panettiere 32 ساله روزی کدام ممکن است تنها ۱۱ ماه داشت کار در بازاریابی تلویزیونی را تحریک کردن کرد. او در سال ۱۹۸۹ در پالیزیدز نیویورک متولد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانم خوب کاپیتان FDNY را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازیگر سابق اپرا است. جستجو در مادرش، این ستاره مشتاق در دوران دبستان عملکرد‌های به طور منظم را در «خوب مسکن برای همه زمانها کردن» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «آفتاب اطلاعات» ورزشی کرد. در مدرسه نهم، او {در خانه} آموزش دید، کدام ممکن است به او اجازه داد به همان اندازه در حرفه‌اش انعطاف‌پذیری بیشتری داشته باشد – همراه با نیمه‌های تکرارشونده در “Ally McBeal” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “Malcolm in the Middle”، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این فیلم‌های دیزنی “The Ice Princess” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “Remember” تیتان ها”.

روزی کدام ممکن است در «قهرمانان»، این سیستم‌ای کدام ممکن است او را به ۱ ستاره تغییر کرد، پانتی‌یر همراه خود همبازی‌اش میلو ونتیمیلیا (این ما هستیم) در ۱۸ سالگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید او ۳۰ ساله قرار گرفت.

در سن ۲۰ سالگی، کلیچکو توسط دوست مشترک، پناهجوی بوسنیایی کدام ممکن است تغییر به ۱ بشردوست مولتی میلیونر شده بود، دایانا جنکینز، کدام ممکن است اکنون شناخته شده به عنوان در میان ستارگان «خانمها خانه دار دقیق بورلی هیلز» شناخته تبدیل می شود، شناخته شده شد. هر ۲ در “اتاق ۲۳” جنکینز کدام ممکن است خوب کتاب عکاسی برای ماموریت های حقوق بشر است، نمایندگی کردند.

اتصال آنها در گذشته از اینکه او در سال ۲۰۱۳ از او خواستگاری تدریجی برداشتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید وصل شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید دخترشان کایا خوب سال بعد به دنیا به اینجا رسید.

پانتییر با برایان هیکرسون که چندین بار به دلیل خشونت خانگی دستگیر شده بود، رابطه ای پر سر و صدا داشته است.
پانتییر همراه خود برایان هیکرسون کدام ممکن است چندین بار {به دلیل} خشونت خانگی دستگیر شده بود، اتصال ای پر اوج را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدا داشته است.
اریک شاربونو / شاتر استوک

پانتی یر با توجه به رنجش از ۱ فاصله خطرناک مالیخولیا پس از زایمان کدام ممکن است چندین سال به اندازه انجامید را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث شد او از “نشویل”، این سیستم تلویزیونی کدام ممکن است در آن عملکرد خوب خواننده کانتری را از سال ۲۰۱۲ به همان اندازه ۲۰۱۸ ورزشی می کرد، مرخصی بگیرد. فینال عملکرد او.

«سوء تفاهم‌های زیادی موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است بافت می‌کنم اشخاص حقیقی زیادی هستند کدام ممکن است در نظر گرفته شده می‌کنند دقیق نیست، مناسب نیست، چیزی است کدام ممکن است از آن ساخته شده است است. [a sufferer’s] او با توجه به مالیخولیا پس از زایمان شخصی در سال ۲۰۱۵ اظهار داشت.

این چیزی انصافاًً غیرقابل مدیریت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعاً دردناک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعاً دلهره آور است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانمها به حمایت زیادی خواستن دارند.»

این بازیگر افزود: روزی کدام ممکن است آنها فکر می کنند مالیخولیا پس از زایمان ارائه می دهیم می گویند، در نظر گرفته شده می کنید، “خب، ممکن است احساسات عقب کشیدن نسبت به کودکم دارم.” ممکن است آرزو می کنم به فرزندم صدمه بزنم. ممکن است آرزو می کنم به فرزندم صدمه بزنم. ممکن است قبلاً به هیچ وجه این احساسات را بافت نکرده بودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی از دختران این بافت را دارند.”

ولادیمیر و برادرش ویتالی کلیچکو - شهردار کیف، اوکراین - اسطوره های بوکس.
ولادیمیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادرش ویتالی کلیچکو – شهردار کیف، اوکراین – اسطوره های بوکس.

او را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولادیمیر در سال ۲۰۱۸ ابدی {از یکدیگر} طلاق گرفتند، با این حال طبق مطالعات، آنها اتصال خوبی همراه خود هم داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۲۰۲۰ در Art Basel در میامی همراه خود هم عکس گرفتند. در حالی کدام ممکن است آنها فکر می کنند پیرمردها مشترک صحبت کرده اند، بوکسور سابق حضانت اولین کایا را بر عهده دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود او در اوکراین مسکن می تدریجی. . این بازیگر به هیچ وجه علت این توافق را فاش نکرده است.

پدر هیدن، آلن “اسکیپ” پانتییر، کدام ممکن است اکنون شناخته شده به عنوان خوب مشاور املاک در خارج از شهر نیویورک واقعاً کار می کند، به The Post اظهار داشت: “آنها فوق العاده شخصی هستند.” آنها نمی خواهند ممکن است با توجه به او چیزی بگویم.

در سال ۲۰۱۹، خوب تأمین به People اظهار داشت:[Hayden’s] مسکن همراه خود دخترش کدام ممکن است در اطراف مسکن می تدریجی در حال وقوع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید او امتیازات عکس هم دارد کدام ممکن است ذهنش را خرس تاثیر مکان ها.

در فوریه، روزی کدام ممکن است روسیه به میهن سابقش حمله کرد، پانتی یر در رسانه های اجتماعی تصدیق شد کدام ممکن است کایا “ایمن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اوکراین نیست”.

ویتالی مانند برادرش از زمان حمله روسیه به اوکراین به یک قهرمان نسبتاً محبوب تبدیل شده است.
ویتالی شبیه برادرش از زمان حمله روسیه به اوکراین به ۱ قهرمان نسبتاً مورد پسند تغییر شده است.
خبرگزاری فرانسه توسط گتی ایماژ

مشاوره تبدیل می شود ولادیمیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادرش از بهتر از بوکسورهای گذشته تاریخی هستند. آنها همراه خود هم بیش از شمارنده ۱۰۰ میلیون دلار در رینگ به کف دست آوردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولادیمیر شناخته شده به عنوان خوب فوق با کیفیت حرفه ای وزن در المپیک ۱۹۹۶ مدال طلا گرفت.

برادران کلیچکو در کنار همراه خود رئیس جمهور ولودیمیر زلنسکی، اکنون همراه خود حریف فوق العاده بزرگتری یعنی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه برخورد با هستند. آنها به رسانه های اجتماعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های خبری {در سراسر} جهان گذشت اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی را در جاری راه رفتن در خرابه های کیف پس از حمله ها موشکی در جریان ماه مارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این سایر ویرانی ها نماد می دهند.

ولادیمیر پس از کشتار به بوچا سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را آشکار کرد ویدئوی گرافیکی اجساد بسته شده روی پایین کدام ممکن است به مشاوره او غیرنظامیان هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوتین را به ارتکاب “عصر کشی” متهم کرد.

ولادیمیر در مصاحبه ای اظهار داشت: “ممکن است در شهر بوچا، در حومه پایتخت هستم. آنچه در همین جا {اتفاق افتاد} – را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنچه در همه جای در اوکراین در حال وقوع است – این می تواند یک عملیات ویژه نیست، این ها نیازها ارتش نیستند، این اشخاص حقیقی غیرنظامی هستند.” کلیپ ویدیویی در ۳ آوریل.

سپس دوربین {به سمت} اجساد روی پایین حرکت کرد.

Panettiere در نمایش به شهرت رسید، "قهرمانان"
پانتییر در سریال “قهرمانان” جامعه NBC به مشهور رسید.
© NBC/Courtesy Everett Collection

ولادیمیر اظهار داشت: «آنها به سرشان ضربه خوردند، دستانشان از پایین بسته شد.

این عصر کشی افراد اوکراین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این کاملاً یکسان کاری است کدام ممکن است رژیم روسیه، رژیم پوتین، نظامی روسیه انجام می دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرنظامیان را همراه خود کف دست های بسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلوله در سرشان می کشند.»

برادران نیز به نظر می رسد شدند نامه های خبری یکشنبه قبلی برای کمک.

ولادیمیر در مصاحبه ای اظهار داشت: «در وهله اول، ما به سلاح خواستن داریم. با ABC News یکشنبه در امتداد طرف ویتالی. ما نخواهیم شد همراه خود مشت از کشورمان حفاظت کنیم».

در سر شخصی، بین سال‌های ۲۰۰۴ به همان اندازه ۲۰۱۵، برادران بر بوکس با کیفیت حرفه ای وزن تسلط داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مادرشان قول دادند کدام ممکن است به هیچ وجه همراه خود یکدیگر کشتی نخواهند کرد. با این حال دارایی ها در اوکراین گفتند کدام ممکن است ویتالی همه وقت نزدیک خانه شخصی {می ماند} در حالی کدام ممکن است ولادیمیر مسکن سرگرمی انگیزتری را در لندن، میامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید l. a. محدوده می کرد.

کارل نهمر، صدراعظم اتریش اخیراً با برادران کلیچکو درباره تشدید تحریم ها علیه روسیه ملاقات کرد.
کارل نهمر، صدراعظم اتریش اخیراً همراه خود برادران کلیچکو دانستن درباره تحریک کردن تحریم ها علیه روسیه تحقق کرد.
گروه ایمنی تنظیم زیست

ولادیسلاو فارابونوف، تحلیلگر اوکراینی از اینترنیوز اوکراین، به The Post اظهار داشت: «ویتالی مدتی در پوشش {بوده است}، با این حال متنوع از ما از اینکه ولادیمیر به همان اندازه این حد به این موضوع اختصاص داده است، شگفت زده شده ایم.

“او مسکن فوق العاده جذابی در در یک کشور خارجی همراه خود دارایی های متنوع {در سراسر} جهان دارد. ممکن است پیش بینی نداشتم ولد اینقدر شجاع را انتخاب کنید و انتخاب کنید شجاع باشد کدام ممکن است به بوچا برود. [the brothers] در گذشته از نبرد تصویر سربلندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی های غول پیکر برای ملت بود با این حال اکنون به تصویر حفاظت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی غول پیکر تغییر شده است. بعد از آنها را در امتداد طرف هم می بینیم، بافت می کنیم کدام ممکن است کیف چندان کشف نشده شبح نیست.

در همین جاری، پانتی یر {در میان} سرسخت ترین حامیان سابق شخصی باقی {می ماند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ماه فوریه در اینستاگرام پستی آشکار کرد: “ممکن است برای خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستانم در آنجا را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه افرادی که می جنگند دعا می کنم.”