مسعود نجفی مدیر روابط عمومی جشنواره جهانی فیلم فجر شد


دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ – ۱۶:۲۵

مسعود نجفی

تهران (پانا) – مسعود نجفی مدیر روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره جهانی فیلم فجر شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، مجتبی امینی دبیر چهل و یکمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر در اولین حکم خود همزمان با روز ملی فیلم، مدیر روابط عمومی این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

و در تصمیم مسعود نجفی دبیر جشنواره چهل و یکم آمده است: با توجه به ضرورت برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر به عنوان مهمترین رویداد فرهنگی و حرفه ای سینمای ایران و اهمیت ویژه آن در هماهنگی با جشن های باشکوه «ایام فرخنده» فجر با عنایت به درایت رسانه ای، سوابق، توانمندی ها و تجربیات ارزنده جنابعالی در حوزه های مرتبط، به موجب این حکم به سمت مدیر روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره جهانی فیلم فجر و مدیر رسانه منصوب می شوید. سینما.
فراهم کردن شرایط تعامل نزدیک با رسانه ها به منظور برگزاری هر چه بیشتر جشنواره، رعایت موازین تاکید شده برای حضور رسانه های موثر و پیگیری امور مرتبط با حوزه رسانه به ویژه ایجاد فضای مناسب برای برگزاری جشن ها. پیروزی انقلاب اسلامی مورد انتظار است.
امید است شایستگی و تجربه خوب جنابعالی موجب ارتقای کیفیت تعامل رسانه و جشنواره شود.
توفیق و توفیق روزافزون را در راستای تحقق اهداف عالی سینمای شریف ایران از خداوند متعال خواستارم.»
مسعود نجفی متولد ۱۳۵۸ دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مطالعات فرهنگی و رسانه ای است که طی دو دهه گذشته علاوه بر فعالیت مستمر رسانه ای به عنوان گزارشگر، تدوینگر و کارگردان مسئول، مدیریت روابط عمومی فیلم را بر عهده داشته است. جشنواره وی به مدت پنج سال از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷ مسئولیت ایام الله دهه فجر را بر عهده داشت و به مدت چهار سال به عنوان مدیرکل روابط عمومی شرکت سینما فعالیت کرد.
نویسنده کتاب های سینمایی از جمله «بررسی ۳۰ ساله جشنواره فیلم فجر»، تولید بیش از ۱۰ فیلم مستند، تهیه کنندگی و کارگردانی چند برنامه تلویزیونی، مدیریت سندیکای مدیران تبلیغات سینما، تدوین بیش از ۵۰ کاتالوگ در جشنواره های مختلف، به عنوان دبیر از دیگر سوابق او می توان به دو نسخه از جشنواره فیلم های صنعتی، مدیریت پردیس سینمایی تماشا، داوری در جشنواره ها و عضویت در هیئت های مختلف اشاره کرد.
چهل و یکمین جشنواره جهانی فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه امسال به دبیری مجتبی امینی برگزار می شود.