مرگ یک پاسدار در زاهدان


یکشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۱ – ۲۲:۵۳

زنده ماندن

تهران (پانا) – معاون مجمع و نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از کشته شدن جان برکف یکی از اعضای گشت استان بر اثر تیراندازی خودرو و مجروح شدن یکی از ورودی های شهر بلوچستان خبر داد. . شهرستان زاهدان.

به گزارش ایسنا، علی رحیمی اظهار کرد: به منظور تامین امنیت، کاهش جرایم، حفظ آرامش مراسمات مذهبی پیش رو و جلوگیری از هرگونه فعالیت گروه های متخاصم در مرکز استان، طرح کنترل ورودی های ورودی شهرها تدوین شده است. شهرستان زاهدان. در دستور کار کلانتری های استان قرار گیرد.

وی گفت: در همین راستا ساعت ۲۳ عصر دیروز اکیپی از عوامل یان برکیف از یگان نگهبانی ۱۰۶ پلیس Police استانداری با رصد کلیه اقدامات امنیتی و ایمنی، تردد خودروهای عبوری در ورودی زاهدان را زیر نظر گرفتند. شهر از سمت خاش.. تصادف پژو پارس بدون توجه به علائم هشدار دهنده پلیس با سرعتی دیوانه کننده به پاسگاه ماموران.

معاون اجتماعی و انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: خودروی ضارب پس از برخورد با موانع با یکی از ماموران حاضر در محل به نام استواریکم مهدی کامور اهل استان برخورد کرد که با وی دست داد و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

رحیمی ساختمان و در ابراز همدردی با شهادت افسر پلیس جان برکف، تصریح کرد: با حرکت به موقع سایر ماموران پلیس حاضر در محل، بلافاصله خودروی مهاجم متوقف و راننده ۱۹ ساله آن دستگیر شد.