مرتاج الدینی نماینده مجلس: برخی رسانه ها به پایگاه خرابکاری تبدیل شده اند – پایگاه خبری مدیریت شده


گزارش کردن پایگاه خبری مدآرا; رئیس فراکسیون نمایندگان شمالغرب کشور در شورای اسلامی گفت: باید شکایت ایران از رسانه های ضدایرانی مغایر با رسالت رسانه ها و آموزش جنگ خیابانی در مجامع بین المللی را با جدیت پیگیری کنیم.

سید محمدرضا مرتضی الدینی با اشاره به اینکه وزیر ارشاد در مجامع بین المللی پیگیر شکایت حقوقی از رسانه های ضد ایرانی است، گفت: برخی رسانه ها رسالت اصلی خود را فراموش کرده و تروریسم، تخریب و خرابکاری را به پایگاه جنگ تبدیل کرده اند. علیه ایران ملت ایران

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در شورای اسلامی ادامه داد: رعایت موازین حقوق بشری یکی از شعارهای مجامع بین المللی است که برای تحقق آن باید اقداماتی در جهت برخورد با حقوق بشر انجام شود. رسانه های ضد ایرانی که جنگ نظامی در خیابان، تخریب، ترور و خشونت را آموزش می دهند.

وی بر پیگیری جدی شکایت ایران از رسانه‌های ضد جنگ تاکید کرد و گفت: تروریسم رسانه‌ای پدیده‌ای است که توسط آمریکا ایجاد شده و مختص ایران نیست و می‌تواند هر کشور مستقل و آزاده‌ای را تهدید کند، زیرا استکبار در این کشور بی‌سابقه است. جهان. توانست به نتیجه جنگ نظامی، فرهنگی و اقتصادی برسد، لذا جنگ رسانه ای و دانشی را برای رسیدن به هدف خود به راه انداخت.

یکی از اعضای فراکسیون نیروهای انقلاب در مجلس نمایندگان گفت: غرب با تحریف وقایع و وارونه جلوه دادن وقایع ایران به دنبال تأثیرگذاری بر افکار عمومی جهان است و این درست و خارج از قوانین بین المللی رسانه های ضد ایرانی بود.