مدیر بایدن از سرکوب تفنگ های غیرقانونی ارواح خبر داد


دولت بایدن برنامه‌هایی را برای سرکوب سلاح‌های غیرقانونی ارواح و قاچاق سلاح گرم در امتداد «خط لوله آهنی» ساحل شرقی اعلام کرده است – درست در زمان سفر رئیس‌جمهور به نیویورک در روز پنجشنبه برای بحث در مورد خشونت‌های فزاینده اسلحه.

انتظار می‌رود رئیس‌جمهور بایدن هنگام دیدار با شهردار اریک آدامز و فرماندار، به تلاش‌های جدید بپردازد. کتی هوچول اواخر پنجشنبه.

از جمله اقدامات جدید وزارت دادگستری، طرح ملی اجرای اسلحه ارواح است که با هدف سرکوب غیرقانونی های خانگی که فاقد شماره سریال برای ردیابی آنها هستند، است.

تلاش وزارت دادگستری طرح اتهامات فدرال علیه افرادی که از تفنگ ارواح استفاده می کنند، و همچنین افرادی که اسلحه های مورد استفاده در جنایات خشونت آمیز را می فروشند یا انتقال می دهند، در اولویت قرار می دهد.

همچنین به اصطلاح «خط لوله آهنی» را که به جریان غیرقانونی اسلحه های فروخته شده در جنوب، حمل و نقل به ساحل شرقی و سپس کشف صحنه های جنایت در شهرها، از جمله سیب بزرگ، اشاره دارد، سرکوب خواهد کرد.

دولت گفت که این ابتکار باعث می شود که وزارت دادگستری به طور خاص به اسلحه های ارواح به دادستان ها آموزش دهد تا بتوانند علیه کسانی که از مجرمان غیرقانونی برای ارتکاب جنایت استفاده می کنند، کمک کنند.

دادستان کل مریک گارلند
انتظار می‌رود پرزیدنت بایدن در دیدار با مریک گارلند، دادستان کل، سرکوب «تفنگ‌های ارواح» را اعلام کند.
کارولین کستر/پول از طریق رویترز
کتی هوچول.
دولت کتی هوچول نیز به دیدار با رئیس جمهور بایدن خواهد پیوست.
دون پولارد

اقدامات جدید بایدن مبتنی بر برخی ابتکارات است که در حال حاضر در حال انجام است و پیشنهاداتی را برای دولت های محلی در مورد نحوه خرج کردن دلارهای فدرال ارائه می دهد.

رئیس جمهور بودجه ۳۰۰ میلیون دلاری را پیشنهاد کرده است که خواستار افزایش بودجه برای برنامه های پلیس محلی محلی است – اما این تلاش در کنگره متوقف شده است.

انتظار می‌رود که او از کنگره بخواهد که در طول سفرش به نیویورک، این بودجه را تصویب کند.

چاک شومر
انتظار می رود پرزیدنت بایدن از کنگره بخواهد تا بودجه ۳۰۰ میلیون دلاری خود را برای افزایش بودجه برای برنامه های پلیس محلی محلی تصویب کند.
دانیل ویلیام مک نایت

دیدار بایدن یک روز پس از برگزاری مراسم تشییع جنازه دومین افسر پلیس نیویورک که ماه گذشته در حین انجام وظیفه کشته شد، در منهتن برگزار شد.

مراسم تشییع جنازه Det. ویلبرت مورا تنها چند ساعت پس از اینکه یک پلیس پلیس نیویورک در محل دیگری در شهر در راه محل کارش مورد اصابت گلوله قرار گرفت و زخمی شد، بازداشت شد.

آدامز هنگام تمجید از مورا، از خشونت با اسلحه انتقاد کرد و گفت: “دیشب، خطر و تکثیر بیش از حد اسلحه ها را دوباره به ما یادآوری کردند.”

اریک آدامز در مراسم تشییع جنازه ویلبرت مورا.
شهردار اریک آدامز در جریان تشییع جنازه ویلبرت مورا، افسر پلیس نیویورک، علیه افزایش خشونت با اسلحه صحبت کرد.
کلیسای جامع سنت پاتریک

اپل بزرگ ماه گذشته با یک سری جنایات برجسته دست و پنجه نرم کرد، از جمله مرگ مورا و شریک زندگی اش جیسون ریورا، ضربه مرگبار مترو در زیر میدان تایمز، شلیک گلوله سرگردان به نوزاد و سرقت مرگبار در برگر کینگ. .

شهردار آدامز در مراسم تشییع جنازه در حالی که متعهد شد منابع لازم برای مبارزه با این خشونت را در اختیار پلیس قرار دهد، گفت: “این نیویورکی ها در مقابل قاتلان هستند و ما شکست نخواهیم داد.”

آدامز گفت که امیدوار است قانونگذاران فدرال و ایالتی به پلیس کمک کنند که شایسته آن است.

اسلحه.
شهر نیویورک در ماه گذشته با یک سری جنایات برجسته دست و پنجه نرم کرده است.
گابریلا باس
اسلحه.
اسلحه هایی از اتوبوس مهمانی در بروکلین کشف و ضبط شد.
اداره پلیس شهر نیویورک از طریق AP

آدامز گفت: «این افسران هر روز یونیفورم خود را می پوشند، سپر را به سینه خود می زنند، آن جلیقه ضد گلوله را می پوشند و به خیابان ها بازمی گردند. «آنها هنوز هم به عقب برمی گردند و کارهای خود را انجام می دهند. اکنون وقت آن است که قانونگذاران وظیفه خود را انجام دهند.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر