مدیرعامل خانه تئاتر منصوب شد


شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ – ۲۳:۴۷

نعیمی ذاکر

تهران (پانا) – پس از هفت ماه گمانه زنی، مقصود نعیمی ذاکر در پی استعفای شهرام گل آبادی به عنوان مدیرعامل جدید خانی تیتر انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، جلسه هیات مدیره مرکزی خانه تئاتر امروز شنبه ۱۰ مردادماه با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

در پایان این جلسه که پس از جلسات متعدد در هفته های اخیر برگزار شد، مقصود نعیمی ذاکر از میان نامزدهای پیشتاز به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب شد.

این انتخاب در شرایطی انجام شد که با گذشت حدود هفت ماه از استعفای شهرام گیلادی، مدیرعامل خانه تئاتر، ایرج راد، رئیس هیئت مدیره خانه تئاتر، با وجود ژنرال، همچنان از کلیدواژه «به زودی» استفاده می کرد. این مجمع در اردیبهشت ۱۴۰۱ تشکیل شد و تا پایان با انتخاب مقصود نعیمی ذاکر، تنها اتحادیه تئاتر کشور به عنوان رئیس اجرایی جدید انتخاب شد.

مقصود نعیمی ذاکر در سال ۱۳۳۸ در تهران به دنیا آمد و فارغ التحصیل از دانشگاه اقتصاد است.

سپس به گروه کودک و نوجوان شبکه یک و سپس به گروه ادبیات و هنر شبکه دو رفت و پس از مدتی به عنوان مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو فعالیت فرهنگی و اطلاع رسانی داشت.

سپس النعیمی ذاکر رئیس مرکز صبا شد و فعالیت خود را در زمینه تولید انیمیشن ادامه داد و همزمان مشاور مدیر شبکه آموزش بود.

وی مدتی به عنوان معاون مشاور رادیویی در ایجاد شبکه رادیویی کودک و نوجوان فعالیت داشت و در تمامی فعالیت های رسانه ای خود مدیر مسئول انتشارات “لوک لاک” و مدیریت انتشار اکثر برنامه های رادیویی بود. . برای کودکان و نوجوانان کار می کند.