رژیم لاغری سریع

مدیران عامل، کارمندان خود را به دفتر بازگردانید – نیازمندترین افراد شهر نیویورک به آن بستگی دارد


با توجه به پیام سالانه مدیر عامل بلک راک لری فینک به مدیران عامل دیگرش که نسخه ۲۰۲۲ خود را در روز دوشنبه منتشر کردند، در اینجا به شرح زیر است:

مدیر عامل محترم

وقت آن است که کارمندان شما به دفتر بازگردند. حتی اگر چند روز در هفته باشد. اگر این کار را نکنند، عواقب آن برای بقیه شهر وخیم خواهد بود. برانکس را به عنوان یک مثال کامل در نظر بگیرید.

در حالی که بیکاری ملی به زیر ۴ درصد رسیده است، هنوز در برانکس بالای ۱۱ درصد است.

این یک بهبود نسبت به بدترین وضعیت همه‌گیری است، زمانی که نرخ بیکاری شهرستان بالاترین میزان در کشور بود، با رقم خیره کننده ۲۵%. اما داده های فدرال رزرو نشان می دهد که نزدیک به ۵۰۰۰۰ ساکن برونکس هنوز برای یافتن کار در تلاش هستند.

رابطه بین بیکاری در برانکس و کارکنان اداری در منهتن چیست؟ فقط به نقشه مترو نگاه کنید و خطوط ۴،۵،۶ را در حالی که به سمت شمال حرکت می کنند، دنبال کنید، و مانند دلتای رودخانه در اعماق برانکس پخش می شوند. بسیاری از نظافتچی‌های هتل، کارگران آشپزخانه، رانندگان تحویل‌دهنده، تکنسین‌های ناخن، وسواس‌کننده‌های کفش – شما نام ببرید – این خطوط را سوار می‌کنند تا به محل کار خود در مرکز شهر برسند.

شرکت تحقیقاتی Deep Macro با تجزیه و تحلیل داده های MTA در تمام ایستگاه ها از خیابان ۳۴ تا خیابان ۵۹ دریافت که تعداد افرادی که از این ایستگاه ها در دسامبر ۲۰۲۱ خارج می شوند نسبت به دسامبر ۲۰۱۹ بیش از دو سوم کاهش یافته است.

کفش های براق
با ۷۵ درصد از کارکنان اداری در منهتن که در خانه می مانند، اقتصاد محلی در رنج است. کفاش‌ها، مانیکوریست‌ها و سایر کارگران محلی از مشتری محروم هستند.
Pacific Press / LightRocket از طریق Ge

دلیلش این است که سه چهارم از ۱ میلیون کارمند دفتر میدتاون در خانه می مانند. یعنی تعداد زیادی کفش مات، ناخن‌ها کوتاه نشده، قهوه ریخته نشده، بسته‌ها ارسال نشده، ناهار سرو نشده است. بنابراین همسایگان ما که زمانی در آن مشاغل خدماتی کار می کردند نیز در خانه هستند، اما نیستند یک شغل چنین کلاس لپ تاپ وجود دارد.

شهردار اریک آدامز حق دارد نگران “آشپزهای من، ماشین ظرفشویی من، پیام رسان های من، افرادی که کفش های من را می درخشند و کسانی که در Dunkin’ Donuts کار می کنند” باشد. اگر اشغال دفاتر به اندازه ۲۸ درصدی که اخیراً گزارش شده است پایین بماند، بازیابی بسیار مورد نیاز در شهر نیویورک رخ نخواهد داد. ده ها هزار شغل مرتبط با میز را از دست خواهید داد. درآمد شهر و ایالت کاهش می یابد.

مهمتر از آن، همانطور که شهردار از نزدیک می داند، فقیرترین نیویورکی ها بیشترین آسیب را خواهند دید.

به اقتصاد شهر نگاه کنید. برانکس همیشه از چهار ناحیه دیگر عقب است: آموزش، اشتغال، تولید ناخالص داخلی سرانه، درآمد متوسط، این فهرست ادامه دارد. (تنها استثنا: بزرگترین رشد دهه گذشته بوده است – زیرا از پایه پایین شروع شده است.)

بسته شد
نرخ بیکاری در برانکس ۱۱ درصد است که بالاتر از میانگین ملی است. تنها ۲۰ درصد از کارگران در برانکس مدرک دانشگاهی دارند، که به این معنی است که بسیاری از آنها گزینه ای برای کار در خانه ندارند.
UCG / Universal Images Group از طریق G

در برانکس، ۲۰ درصد از جمعیت دارای مدرک دانشگاهی هستند. در منهتن، ۶۰٪ این کار را انجام می دهند. من اولین کسی هستم که قبول دارم مدرک دانشگاهی خیلی زیاد است. اما این واقعیت اساسی را نادرست نمی کند: اگر مدرک دانشگاهی دارید، به احتمال زیاد یک شغل میز پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد از خانه کار کنید. اگر این کار را نکنید، بعید است که شغل اداری پیدا کنید و نمی توانید از خانه کار کنید.

شهردار جدید روی موارد مهم متمرکز است: مشاغل و ایمنی. او می داند که کارکنان شما باید در رسیدن به شغل خود احساس امنیت کنند و متعهد است که وظیفه خود را انجام دهد.

در اینجا توصیه من به شما، رهبران تجاری شهر نیویورک است: یک ۴ یا یک D به برانکس بروید و به چشمان هموطنان نیویورکی خود نگاه کنید. سر خود را به منابع انسانی بیاورید. من خوشحال خواهم شد که یک تور ترتیب دهم.

در واقع، بیایید از خیابان ۱۸۱ شروع کنیم، جایی که آتش سوزی ویرانگر که منجر به کشته شدن ۱۷ همسایه ما شد، رخ داد. توجه: با جایی که کارمندان تحصیلکرده دانشگاهی روی لپ‌تاپ‌های خود از دفاتر خانه اختصاصی خود کار می‌کنند، متفاوت به نظر می‌رسد.

میشل کاروسو کابررا، مجری و گزارشگر سابق CNBC، پردرآمدترین رای‌دهنده لاتین تبار در انتخابات مقدماتی دموکرات کنترل شهر نیویورک در سال ۲۰۲۱ بود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر