ما تصمیم داریم شگفت انگیز باشیم | فیتنس اتصال


این زمانی از سال است که ما پر از احساس گناه هستیم – و کیک. ما این کار را با در نظر گرفتن اینکه سال جدید شروعی تازه خواهد بود انجام می دهیم. اگرچه این ظاهر وحشتناکی نیست، اما هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید نمی توانید تصمیمات خود را خیلی زود شروع کنید! این یک راه عالی برای ایجاد انگیزه در خود و آماده شدن برای مقابله با هر کاری است که سر راهتان قرار می گیرد.

همه ما با تصمیمات رابطه عشق و نفرت داریم و این احساس حدود ۴۰۰۰ سال است که ادامه دارد! دلایل و نحوه تصمیم گیری ها در طول سال ها تغییر کرده است، اما همیشه زمان جشن و تأمل در خود بوده است.حقایق جالبی که باید به دوستان خود بگویید:

  • اعتقاد بر این است که بابلی های باستان اولین کسانی بودند که قطعنامه هایی را برای سال جدید که از اواسط ماه مارس آغاز می شود، اجرا کردند.
  • رومی ها جشن سال نو را در ژانویه آغاز کردند و به خدای دو چهره یانوس قول دادند که در سال آینده نیکی کند.
  • در سال ۱۷۴۰، روحانی انگلیسی خدمات تجدید میثاق را به عنوان جایگزینی برای جشن های سال نو بت پرستان آغاز کرد.
  • ۴۵ درصد از آمریکایی ها می گویند که معمولا تصمیمات سال نو را می گیرند. فقط ۸ درصد موفق هستند.

چرا تصمیمات مهم هستند؟

تصمیمات فرصتی عالی برای نگاه کردن به زندگی خود از دریچه بهبود خود و تلاش در جهت شادی هستند. آنها به ما احساس هدف و انگیزه می دهند که به غنی سازی زندگی ما کمک می کند.

کپی نقل قول FC angelafitmom5 UGC

دلایل تصمیم گیری:

  • انگیزه – چیزی را به شما می دهد تا به سمت آن بسازید.
  • عزت نفس – چه کاهش وزن باشد و چه پختن یک وعده غذایی در هفته، پایبندی به تصمیمات به شما احساس موفقیت می دهد.
  • تمرین تنظیم اهداف در حال حاضر می تواند راه را برای تعیین اهداف بعدی هموار کند. شما می دانید چه چیزی برای دفعه بعد قابل دستیابی و آماده است.
  • بهبود – این فرصتی است برای بهبود زندگی شما.

از کجا آغاز کنم؟

هر کجا که بخواهی! به طور خاص، بهتر است از کارهای کوچک با اهداف دست یافتنی شروع کنید که به شما امکان می دهد ادامه دهید. در اینجا چند نکته برای کمک به تعیین اهدافی وجود دارد که می توانید زمانی که آماده شروع تصمیمات خود هستید آنها را از بین ببرید.

این روش SMART نام دارد و در اینجا یک راه برای تعیین اهداف وجود دارد:

آنها را بساز سخاص

آنها را بساز مآسان

آنها را بساز آمی تواند آن را دریافت کند

آنها را بساز سفیل

آنها را بساز تیمتعهد شدم

به عنوان مثال: گفتن اینکه می خواهید در سال جدید وزن کم کنید ممکن است به بهترین نتیجه منجر نشود. اعلام می کند که تا ۱ فوریه ۲ اینچ از کمر خود را از دست خواهید دادSt روند بسیار بهتری است. شما خاص (از دست دادن اینچ)، قابل اندازه گیری (دو اینچ)، قابل دستیابی (تعداد کمی)، مرتبط (هدف شما این است) و محدود به زمان هستید (۱ فوریه).

برای موفقیت بیشتر، تصمیمات خود را یادداشت کنید و آنها را در مکانی قابل مشاهده نگه دارید تا تعهد شما نسبت به خودتان را به شما یادآوری کند.

اگرچه اخیراً بحثی در مورد اینکه آیا باید به کسی بگویید یا نه وجود داشته است، این به شما بستگی دارد! ما شخصاً معتقدیم که داشتن یک شریک مسئولیت پذیر تنها می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند.

اگر هنوز مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، به ما اطلاع دهید و ما می توانیم یک فایل آماده کنیم راهنمای بدنسازی رایگان تا شما را در مسیر درست قرار دهد.

مدار راه اندازی تصمیم
ما به شروع کوچک برای رسیدن به اهداف بزرگ اشاره کردیم، بنابراین می‌خواهیم یک حلقه کوچک در ورزشگاه را از @shogeovanni_ با شما به اشتراک بگذاریم که برای هر سطحی از تناسب اندام، الهام‌بخش و قابل دستیابی است.

FC دسامبر UGC تمرینات ورزشی متناوب پنجه پا

کرانچ های متناوب ۴ × ۱۰ تکرار در هر طرف
نکته: عضلات شکم خود را سفت و ذهن خود را تیز نگه دارید.

تمرین FC Dec UGC برای خرد کردن شکم اصلاح شده است

کرانچ را ۴×۱۰ تکرار اصلاح کنید
نکته: حالت لگن خنثی داشته باشید و نفس بکشید.

تخته تمرینی FC Dec UGC با دایره های پا

پلانک با دایره های پا ۴×۲۰ تکرار در هر پا
نکته: با دایره های کوچک شروع کنید و باسن خود را محکم و یکدست نگه دارید.

FC Dec UGC تمرین کوهنوردی کراس بادی
کوهنوردان کراس بادی ۴×۲۰ تکرار در هر پا
نکته: نیم تنه خود را کشیده، پشت خود را صاف و دست ها را زیر شانه ها نگه دارید.

انگیزه و تمرینات بیشتری می خواهید؟ ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

گام های کودک

وقتی تصمیمات دقیقاً آنطور که ما می‌خواهیم پیش نمی‌روند، می‌توانند دلهره‌آور باشند و به راحتی نادیده گرفته شوند. اگر از کوچک شروع کنید و در مورد آن هوشمند باشید، می توانید به اهداف خود برسید و زندگی شادتر و سالم تری برای خود ایجاد کنید. اگر متوجه شدید که در حال مبارزه یا حتی موفقیت کامل نیستید، اشکالی ندارد! ادامه دهید، از نو شروع کنید و مهمتر از همه، تسلیم نشوید. ما ریشه شما و تصمیمات شما را داریم. شما یک کار شگفت انگیز انجام خواهید داد.

TheRoad Aheadرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر