مایکل کینگ یانکیز آرولدیس چپمن را در اولین نجاتش نجات می دهد


اولین کار ماهر مایکل کینگ، ۵ شنبه ساعت شب، MLB را نجات داد، آرولدیس چپمن را به روش ای غول پیکر انواع کرد.

پس اجتناب کرده اند اینکه چپمن مبانی پر بار عدم حضور نیروی کار را در اینینگ نهم رعایت کرد – همراه خود انتقال چراغ بی تجربه به صفحه – کینگ به او آرامش داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده به ۵ پایین ورزشی خواستن داشت به همان اندازه پیروزی ۳-۰ یانک ها بر بلو جیز را تضمین تدریجی.

کینگ اظهار داشت: “منصفانه تن آدرنالین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده در آن صورت کدام ممکن است باید اعدام کنید.” امتحان کردن این لذت بخش بود.

کینگ همراه خود سه گلوله به جورج اسپرینگر اصابت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس بو پچت را به لاینر ناخوشایند اصابت کرد. دی جی لمهیو توپ را گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ابتدا آن را برای ورزشی دوبل پرتاب کرد.

“[King] کارگردان آرون بون اظهار داشت.

پس اجتناب کرده اند امتحان شده چپمن برای مکان یابی به تصویر کشیدن، پادشاه همراه خود شتابزده کنار هم قرار دادن شد. یانک ها نزدیک ترین ۱۶ ضربه را زدند کدام ممکن است تنها ۴ ضربه آن ها ضرباتی بود، در حالی کدام ممکن است سه ضربه زن اجتناب کرده اند مخلوط کردن بلو جیز را زیرین می آوردند.

چپمن، کدام ممکن است سال قبلی دچار خم شدن در میانه فصل شد، سه راند در گذشته اجتناب کرده اند پنجشنبه پرسه زدن نکرده بود.

مایکل کینگ
مایکل کینگ
نیویورک پست: چارلز ونسلبرگ

چپمن اجتناب کرده اند طریق مترجم اظهار داشت: “فستبال امشب آنقدر از حداکثر نبود.”


جردن مونتگومری ۵ روز پس اجتناب کرده اند برداشتن توپ ۱۰۲ غیر مستقیم در ساعت اجتناب کرده اند زانوی چپ شخصی، روز جمعه در بالتیمور به تپه بازخواهد گشت.

پس اجتناب کرده اند انجام چندین آزمایش تصویربرداری اجتناب کرده اند سمت چپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخلیه زانو برای تعمیر تورم، مونتاژ روز چهارشنبه را با بیرون ضرر پایین بالا گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز پنجشنبه شخصی را کنار هم قرار دادن حرکت دانست.

“[When I’m] مونتگومری اظهار داشت: “ممکن است چیزی بافت {نمی کنم}، متعاقباً آن یک است نعمت است.” “این ساده منصفانه کبودی است. حتی وقتی چیزی را بافت کنید، دوباره منصفانه کبودی است، متعاقباً هیچ کاری نمی توانید انجام دهید جز یکپارچه دادن.”

همراه خود این جاری، یانک ها هفته مونتگومری را همراه خود هشدار انجام دادند. او برای MRI را انتخاب کنید و انتخاب کنید سی‌تی اسکن سر خورد به همان اندازه مثبت شود کدام ممکن است به سرنوشتی معادل چارلی مورتون کهنه‌کار Braves دچار نمی‌شود، {کسی که} پایش را شکست (در تأثیر اشعه ایکس اولین اجتناب کرده اند بازو داد) اجتناب کرده اند بازگشت در مسابقات جهانی سال قبلی.

بون درمانی مونتگومری را {در این} هفته شناخته شده به عنوان منصفانه تسکین “غول پیکر” توضیح دادن کرد. اگرچه مونتگومری علاوه بر این اجتناب کرده اند اینکه توپی کدام ممکن است اجتناب کرده اند راکت زاندر بوگارتس خارج شد به جای آن “بالای باسن” به پای او ، شاد بود، اما او این بازگشته‌ها را “کابوس کاسه‌باز” توضیح دادن کرد.

مونتگومری کدام ممکن است به خاطر می آورد در گذشته اجتناب کرده اند یکشنبه ۲ بار کتک خورده بود، اظهار داشت: «ممکن است گاهی بافت می کنم مثل منصفانه پیناتا در آنجا هستم.


یانک ها پس اجتناب کرده اند آغاز فصل شخصی همراه خود چک خشمگین مقابل رد ساکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلو جیز، پنجشنبه ساعت شب برانکس را به مکان تعطیلات بالتیمور انصراف کردند. یانک ها اجتناب کرده اند روز جمعه منصفانه ورزشی متوالی سه ورزشی را مقابل اوریولز تحریک کردن خواهند کرد.

یانک ها در فصل قبلی ساده ۱۱-۸ مقابل اوریولز رفتند، در حالی کدام ممکن است سایر اعضای این بخش اجتناب کرده اند آن استفاده بهتری کردند: ری ۱۸-۱، بلو جیز ۱۴-۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید رد ساکسز ۱۳-۶.

بون اظهار داشت: «در نظر گرفته شده می‌کنم آن سال برای ما در تهاجمی به سختی وقفه بود، از ما نیروی کار‌ها را، بدون در نظر گرفتن کدام ممکن است چه کسانی بودند، در ساعت شب‌هایی کدام ممکن است باید هر دو می‌توانستیم جدا گذاشتیم.» “ما سال قبلی می دانستیم کدام ممکن است اگر خوشایند ورزشی نکنیم، آنها ما را شکست خواهند داد. متعاقباً ما باید با بیرون ملاحظه به اینکه مقابل {چه کسی} ورزشی می کنیم، بهتر از عملکردمان را می دهیم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرفتار نمی شویم، “اجتناب کرده اند ۱۹ ورزشی خیلی ها را بردیم.” باید {هر روز} حاضر شوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند ورزشی کنم.”