مایکل لوپز در تیراندازی برونکس که به سختی بچه ها را از دست داده بود، اعتراف کرد


به گفته دادستانی، یک باندباز هارلم که تابستان گذشته در حالی که به رقیب خود در یکی از خیابان های برانکس تیراندازی می کرد نزدیک بود دو کودک را به ضرب گلوله بکشد، روز جمعه به تلاش برای قتل اعتراف کرد.

دارسل کلارک، دادستان منطقه برانکس، در بیانیه‌ای گفت: مایکل لوپز، ۲۸ ساله، تا ۱۵ سال پشت میله‌های زندان و پنج سال دیگر تحت نظارت آزاد خواهد بود.

ویدیویی که اکنون ویروسی شده از حمله ۱۷ ژوئن نشان می دهد که لوپز چندین گلوله به سمت مردی در خیابان شریدان شلیک می کند در حالی که گلوله ها توسط یک دختر ۱۳ ساله وحشت زده و برادر ۵ ساله اش به صدا در می آید.

کلارک در بیانیه ای گفت: «تصاویر کودکان بی پناه و وحشت زده که همدیگر را در حالی که تگرگ گلوله ها در کنار آنها می پریدند، شهر و جهان را شوکه کرد.

«متهم به دلیل تیراندازی هولناکی که باعث مجروح شدن مرد و به خطر افتادن کودکان شد، پاسخگو بوده است. این درخواست باعث می‌شود که بچه‌ها از شهادت در دادگاه و احیای آسیب‌های روحی نجات پیدا کنند.»

مایکل لوپز تیرانداز برانکس توسط کارآگاهان پلیس نیویورک از منطقه 44 خارج می شود.
مایکل لوپز تیرانداز برانکس توسط کارآگاهان پلیس نیویورک از منطقه ۴۴ خارج می شود.
متیو مک درموت
شلیک اسلحه لوپز به سمت مردی که دو فرزند در کنار قربانی داشت.
لوپز اعتراف کرد که این آزمایش را انجام داده و به قصد کشتن به مرد شلیک کرده است.
Simestoppers

لوپز حدود ساعت ۴:۴۳ بعد از ظهر روز حمله از اسکوتر پیاده شده بود و مردی ۲۴ ساله را تعقیب کرده بود که در حالی که او قصد داشت با پای پیاده فرار کند، بچه ها را به زمین زد.

فیلم ویدئویی نشان می دهد که پسربچه از ترس در میان خشونت می لرزد. به گفته منابع، کودکانی که برای خرید آب نبات در راه بودند، مورد اصابت قرار نگرفتند.

DA گفت که هدف تیراندازی از ناحیه پشت و پاها مورد اصابت گلوله قرار گرفت و همچنان قادر به راه رفتن نیست زیرا تحت درمان قرار می گیرد.

لوپز به دلیل سه جنایت در آزادی مشروط بود و در زمان وقوع این حادثه تکان دهنده در دو مورد دیگر نیز با اتهاماتی روبرو بود که سوالاتی را در مورد چرایی آزادی او ایجاد کرد.

او در ۲۵ ژوئن در خانه ناپدری خود در هارلم دستگیر شد. او اعتراف کرد که آزمایش را انجام داده و به قصد کشتن او به مرد شلیک کرد.

زمان صدور حکم برای ۷ مارس تعیین شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر