مایکل باس از کارکنان سی‌ان‌ان می‌خواهد که به میراث جف زاکر «احترام» کنند


یکی از مدیران سی‌ان‌ان، که به عنوان یکی از جانشین‌های جف زاکر نام برده می‌شود، روز پنجشنبه از کارمندان خواست تا به میراث رئیس سابق خود احترام بگذارند – علیرغم اینکه به دلیل شرمساری از رابطه او با یک مدیر ارشد استعفا دادند.

طبق توییتی از CNN، مایکل باس در تماس افتتاحیه داخلی شبکه در ساعت ۹ صبح تشویق عجیبی برای کارکنان صادر کرد. Trusted Sources میزبان برایان استلتر است.

باس به کارکنان گفت: “می دانم که همه ما در شوک هستیم.” “شما نمی توانید جف را جایگزین کنید. این امکان پذیر نیست. هیچ کس دیگری مانند او وجود ندارد.”

او افزود: “بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که به میراث او احترام بگذاریم و به ماموریت او ادامه دهیم… کاری را که هر روز انجام می دادیم انجام دهیم.”

باس، معاون اجرایی برنامه‌نویسی سی‌ان‌ان، یکی از سه مدیر ارشدی بود که به‌دنبال استعفای ناگهانی زوکر در روز چهارشنبه، عجولانه برای تشکیل یک تیم رهبری موقت در این شبکه منصوب شد.

زوکر پس از افشای رابطه خود با آلیسون گلوست، معاون اجرایی و مدیر بازاریابی CNN، ناگهان از سمت خود کنار رفت.

برایان استلتر صبح پنجشنبه پیام باس را در توییتر به اشتراک گذاشت.
برایان استلتر صبح پنجشنبه پیام باس را در توییتر به اشتراک گذاشت.

طبق گزارش ها، رابطه آنها در جریان تحقیقات شبکه در مورد گوینده ستاره اول کریس کومو فاش شد.

منابعی به The Post گفتند که سال ها شایعاتی مبنی بر اینکه زوکر و گلست با هم رابطه دارند و این موضوع در پایان دادن به ازدواج آنها نقش داشته است، منتشر شده است.

گلوست هرگونه رابطه با زوکر را انکار کرده است و در موارد متعدد خبرنگاران را به “جنس گرایی” متهم کرده است، زیرا آنها گفته اند که او با رئیس خود همخوابه است.

باس، در بالا، معاون اجرایی برنامه‌نویسی در CNN آمریکا است.
مایکل باس معاون اجرایی برنامه نویسی در CNN آمریکا است.
CNN

اما او در اواخر چهارشنبه در بیانیه‌ای گفت که آنها بیش از دو دهه قبل از «تغییر» روابطشان در طول همه‌گیری، همکاران حرفه‌ای بوده‌اند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر