لیل ناس ایکس کجاست؟ طرفداران نگران تعجب می کنند که چرا او ۲ ماه در MIA است


لیل ناس ایکس کجاست؟

خواننده برنده گرمی “Montero (مرا با نامت صدا کن)” در رسانه های اجتماعی زندگی می کند و پیشرفت می کند – هم به عنوان یک ابزار بازاریابی و هم برای تعامل با طرفداران (و متنفران) – اما آخرین پست های او در توییتر و در اینستاگرام نزدیک به دو ماه پیش در دسامبر بود. ۶.

اما لیل ناس ایکس، ۲۲ ساله، از آن زمان تاکنون به طور عمومی خبری نشده است – و طرفداران او شروع به توجه کرده اند.

نگران‌کننده‌تر، او در واقع آخرین پست در دسامبر است. طبق گزارش بیلبورد، در ۱۷ توئیت‌هایی که اکنون حذف شده‌اند، تأیید می‌کنند که تست کرونای او مثبت بوده و گفته می‌شود که «COVID واقعاً بد است». او حتی مجبور شد یک هفته قبل از Capital FM Jingle Ball بریتانیا کناره گیری کند، اگرچه بیانیه Capital FM در آن زمان فقط می گفت که “اعضای” چندین تیم بازیگر، از جمله او، مثبت شده اند. این اعلامیه یک روز پس از حضور او در iHeartRadio Z100 Jingle Ball 2021 در دسامبر منتشر شد. ۱۰ در نیویورک – در جایی که ممکن است آخرین مشاهده عمومی او باشد.

با توجه به این واقعیت که او از زمان ایجاد حساب کاربری خود در جولای ۲۰۱۶ تقریباً روزانه به طور فعال برای ۷.۵ میلیون دنبال کننده خود توییت می کند، طرفداران نگران ناس اکنون در توییتر هجوم آورده اند و متعجب هستند. آیا او خوب است” – و به صراحت می پرسد “tf کجاست lil nas x؟” و توئیت مستقیم به او و نوشتن “کجایی؟” و “تو ۲ ماه است که توئیت نکرده ای، امیدوارم خوب باشی

دیگران ابراز “نگرانی قانونی” در مورد یک ارتباط است بین پست های پاک شده کووید-۱۹ او و وضعیت سلامت فعلی او

نمایندگان Lil Nas X به درخواست The Post برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

شبح فالوور ناس رویه معمول او را تکذیب می کند از آبش را پمپاژ می کند در پلتفرم های اجتماعی فقط دو هفته پیش، او نامزد چندین جایزه تصویری NAACP 2022 شد – از جمله سرگرمی سال – و اخیراً در صدر فهرست شیک‌ترین نوازندگان در حال حاضر رولینگ استون قرار گرفت – اما او چیزی برای تایید هیچ کدام پست نکرد.

یک Lil Nas X بدون پیراهن برای iHeartRadio Z100 Jingle Ball 2021 در دسامبر به صحنه می‌رود.  10 در نیویورک.
Lil Nas X در دسامبر برای iHeartRadio Z100 Jingle Ball 2021 روی صحنه می رود. ۱۰ در نیویورک.
گتی ایماژ

به علاوه، “بچه صنعت” او به وضعیت پلاتین رسیده است – چیزی جشن گرفته شد توسط برادر ناس آنلاین پنجشنبه – اما خواننده واکنشی نشان نداد.

او حتی قرار است در یک کتاب کمیک که به تازگی معرفی شده ظاهر شود – کاملاً در شبکه‌های اجتماعی او – اما طرفداران در مورد آن از خواننده “جاده قدیمی شهر” شنیده‌اند.

ناپدید شدن مجازی توسط ناس – که “مونترو” سکسی او نامزد بهترین آهنگ سال، ضبط سال، آلبوم سال و بهترین موزیک ویدیو در جوایز گرمی ۲۰۲۲ شده است – در مقابل عشق اعلام شده او به پلتفرم های اجتماعی است.

او در مصاحبه‌ای که در ژانویه پخش شد به «سی‌بی‌اس یکشنبه صبح» در مورد استفاده از رسانه‌های اجتماعی گفت: «این احتمالاً یکی از اولین جاهایی بود که در آن گفتم «اوه خدای من، این برای من است». ۲. “مثل خانواده واقعی من است.”

شاید این خواننده تازه مجرد قبل از حضور احتمالی در لاس وگاس در ۳ آوریل برای مراسم گرمی که از ژانویه به تعویق افتاد، یک تعطیلات طولانی و سزاوار داشته باشد. ۳۱ به دلیل شیوع ویروس کرونا. یا می‌تواند به استودیو برگردد و روی نمایش‌دهنده‌ی بزرگ بعدی‌اش کار کند.

در هر صورت، طرفداران احتمالاً همچنان او را به نام او در رسانه های اجتماعی صدا می زنند، زیرا آنها ناامیدانه به دنبال پاسخ در مورد ناپدید شدن او هستند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر