لیسارای مک کوی پس از فیلم ۱۹۹۸ با “بحران هویت” مواجه شد


لیسارای مک کوی، هنرپیشه، می‌گوید که پس از بازی در نقش یک برهنه‌باز در فیلم «باشگاه بازیکنان» در سال ۱۹۹۸، «بحران هویت» را تجربه کرده است.

او به صفحه شش گفت: «بعد از «باشگاه بازیکنان» دچار بحران هویت شدم زیرا احساس می‌کردم باید موهای بلندم را داشته باشم و شبیه شخصیتم «الماس» باشم تا شناخته شوم.

او اضافه کرد: “باشگاه بازیکنان” من را روی نقشه قرار داد… این از من یک سمبل جنسی واقعی ساخت، و وقتی شما یک سمبل جنسی هستید، مردم فکر می کنند که شما همیشه سکسی هستید و این ننگ شما را دنبال می کند.”

“پس من برای همیشه الماس هستم.”

این فیلم به نویسندگی و کارگردانی آیس کیوب با بودجه ۵ میلیون دلاری ساخته شد و بیش از ۲۳ میلیون دلار در سینماها فروخت.

او تجربه آماده شدن برای فیلم را به یاد می آورد: “آنها به مدت شش هفته به من یک مربی دادند، که به من کمک کرد تا در بدنم اعتماد به نفس بیشتری داشته باشم. بنابراین وقتی زمان برهنه شدن فرا رسید، مکعب یخ بسیار جالب بود و [was] برای من به عنوان یک بازیگر جدید وجود دارد.”

لیسارای مک کوی به عنوان "الماس" در فیلم 1998، "باشگاه بازیکنان"
لیسارای مک کوی در نقش «الماس» در «باشگاه بازیکنان» (۱۹۹۸).
© New Line Cinema / با احترام از Evere

او درباره ستاره رپ که تبدیل به نویسنده و کارگردان این فیلم شد، افزود: “او خیلی حرفه ای بود. من حتی رپر را در آن زمان ندیدم. پدر، تاجر، مدیر را دیدم. او به اندازه کافی سخاوتمند بود که راه اندازی کرد. چندین دوربین، و من صحنه نوار را شاید دو بار انجام دادم. بنابراین او به من اجازه داد تا آنچه را که برای یک هنرپیشه سبز جدید نیاز دارم، ارائه دهم.”

حالا او ۵۴ ساله است، “من الان “الماس” کمی پیر شده ام، اما الماس ها همیشه می درخشند، بنابراین من برای آن اینجا هستم. واقعاً نمی دانم، زیرا احتمالاً سعی می کنم با او در لیگ خود بازی کنم و آن را خراب کنم.”

لیسارای مک کوی به عنوان "الماس" در طول یک صحنه برهنگی در "باشگاه بازیکنان"
LisaRaye McCoy در نقش “الماس” در صحنه استریپتیز خود در “باشگاه بازیکنان”.
© New Line Cinema / با احترام از Evere

مک کوی در سریال‌های «خانم‌های مجرد» و «همه ما» بازی کرده است و هم‌اکنون در حال بازی در فصل چهارم «خانه‌ای تقسیم‌شده» در شبکه ALLBLK شبکه AMC است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر