لیزا وندرپامپ پس از پرت شدن از اسب، پایش می‌شکند


این یک بار است که او ممکن است دوباره سوار اسب نشود.

به گزارش TMZ، لیزا وندرپامپ روز یکشنبه در حال اسب سواری در The Paddock در لوس فلیز، کالیفرنیا بود که اسبی که او سوار بود، ترسید و او را به باد داد. یکی از شاهدان عینی به خروجی گفت که ستاره “Vanderpump Rules” بالای سر اسب پرواز کرد و بر پشت او فرود آمد.

واندرپامپ، ۶۱ ساله، پای خود را از دو نقطه درست بالای مچ پا شکست و همچنین در ناحیه کمرش کبود شد. یک آمبولانس شجاع را به بیمارستان منتقل کرد و همسرش، کن تاد، از نزدیک پشت سر او بود.

این رسانه گزارش داد که او تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت و پس از بهبودی حالش خوب خواهد شد.

این تصادف باید برای وندرپامپ شوکه شده باشد، زیرا او شش سال است که سوار اسب مورد نظر بوده است.

یکی از نمایندگان Vanderpump بلافاصله درخواست صفحه شش را برای اظهار نظر پاسخ نداد.

اشتیاق ستاره سابق «خانه‌دارهای واقعی بورلی هیلز» به اسب‌ها – و به طور کلی حیوانات – سال‌هاست مستند شده است. در ماه مه ۲۰۲۰، این ستاره تلویزیون واقعیت تصویری از خود در حال تماشای یک قسمت دراماتیک از “قوانین Vanderpump” در حالی که دو پونی مینیاتوری خود، Diamonds و Rosé، و همچنین حداقل یکی از سگ هایش احاطه شده بود، به اشتراک گذاشت.

“حیوانات در حال تماشای “حیوانات” lol. #VanderpumpRules،» او در توضیح این عکس به شوخی گفت.

لیزا وندرپامپ و اسبش
ستاره “Vanderpump Rules” پای خود را از دو جا شکست.
lisavanderpump/اینستاگرام

اکنون که وندرپامپ باید در حین بهبودی بنشیند و استراحت کند، طرفداران احتمالاً می توانند بازگشت به “RHOBH” را رد کنند، اگرچه او قبلاً به صراحت گفته است که تنها در صورتی که براوو “خانه را تمیز کند” بازخواهد گشت.

وقتی از واندرپامپ پرسیده شد که آیا می‌خواهد دوباره به آن ملحق شود، به Entertainment Tonight گفت: «با این بازیگران؟ نه، غیرممکن است.»

او سپس گفت: “مگر اینکه خانه را تمیز کنند، شاید.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر