لئون رز نیکس باید در مهلت تجاری برای تجارت باز شود


حوصله خانه تمام شده بود، حتی اگر بعد از سه ماهه دوم، نتیجه مشکوک نبود. صدایی متلاطم، غرغر، و صدای عجیبی از قسمت بالای مدیسون اسکوئر گاردن به گوش می رسید که به سمت هر کسی که نیک توپ را برگردانده بود، می پیچید.

نیکس بازی را برد، البته با نتیجه ۱۱۶-۹۶، زیرا کینگز خیلی بد هستند و خسته شده اند، دیارون فاکس را از دست داده اند و پارک را از این فرصت برای بدرقه کامل فاکس در ۴۸ دقیقه محروم کرده اند در حالی که او امیدوار بود. پیروزی نیکز را ببینید ، خیلی اما این واقعا رضایت مشتریان را جلب نکرد.

یک دقیقه مانده به پایان کوارتر سوم، نیکس اختلاف خود را به ۲۱ رساند و هواداران شروع کننده ها را در زمین تشویق نکردند. توجه – و محبت آنها – جای دیگری بود.

“ما قرمز می خواهیم!

ما قرمز می خواهیم!

ما قرمز می خواهیم! “

شبیه پیامی از طرفداران بود که فراتر از تام تیبودو بود، که جمعه در میلواکی در مورد کم ردیش گفت: “ما او را دوست داریم. ما استعدادها را دوست داریم. و اکنون – فصل طولانی است. ما با کسی که اینطور نبود معامله کردیم. در چرخش، بنابراین نمی‌توانید بدون بیرون آوردن کسی به آن اضافه کنید.”

پیامی که احتمالاً بیشتر به لئون رز ارسال شده بود تا تیبودو، این بود: برای بیرون کردن کسی تردید نکنید. به طور موقت. یا به طور دائم انتخاب شما

و خود را رسماً برای تجارت باز اعلام کنید. بلافاصله. مستقیما.

لئون رز
لئون رز باید در مهلت تجاری برای انجام تجارت باز باشد.
کوری سیبکین

نیکز در حال حاضر هنوز به فصل پس از پایان نزدیک است، اما هواداران نیکز به اندازه کافی باهوش هستند که بدانند چه چیزی در پیش است. کینگز یکی از آخرین تیم‌هایی بود که هفته‌ها در برابر آنها قرار گرفت. جا مورانت و گریزلیز روز چهارشنبه به شهر می آیند، سپس نوسان غربی از طریق لس آنجلس (برای لیکرز)، یوتا، دنور، سانفرانسیسکو و پورتلند انجام می شود.

پس از اعضای Sports+، اکنون می توانید یک پیام متنی در Vac ارسال کنید. از مایک واکارو پیامک دریافت کنید تا اولین کسی باشید که نظر او را در مورد فراز و نشیب ورزش نیویورک می‌دانید و برای او بفرستید تا افکارتان را با شما در میان بگذارد. هنوز عضو ورزش نیستید؟ الآن امتحانش کن.

سپس یک خانه کوتاه می آید که سه تیم از چهار تیم نتز، هیت و ۷۶رز هستند. سپس یک نوسان جاده ای هفت بازی دیگر، همه مسابقات در برابر تیم هایی که در حال حاضر در فصل بعد هستند. این را از خود بپرسید: بهترین سناریوی شما برای این ۱۷ بازی چیست؟

بنابراین بله: شما می توانید درک کنید که هواداران دوشنبه شب چه کار می کردند، و در کوارتر چهارم هنگامی که کینگز سعی داشت به صورت مخفیانه به بازی برگردد، صدای خود را برای Reddish بلند کردند. شما می توانید احساس کنید که آنها درک می کنند که نیکز، همانطور که در حال حاضر هستند، نمی توانند به همان شکلی که هستند ادامه دهند، حتی با وجود انتظار برای بازگشت درک رز تا پایان ماه.

آنها می دانند که ضرب الاجل تجاری در هفته آینده نزدیک است. آنها می دانند که بیشتر لیست باید در دسترس باشد. دست نخورده می خواهید؟ RJ Barrett Single. درک رز مجرد است. کوئنتین گرایمز یک. و مورد علاقه جدید پارک، Reddish، یکی است. به هر حال، انتخاب دور اول هزینه دارد. قرار نیست پرکننده منو باشد.

هر شخص دیگری؟ هر کس دیگری؟

ما سقف این گروه را دیده‌ایم و آنها واقعاً به آن ضربه زده‌اند و به نظر می‌رسد که هواداران نیکز، همیشه صبور و وفادار، با این موضوع راحت هستند. هیچ کس بلندتر از بارت، گریمز و اوبی توبین که همه بچه های محلی هستند تشویق نمی کند. هیچ معامله ای که لئون رز هفته آینده ارائه می دهد وجود ندارد که از آن لذت نبرد. بازنشانی باید از الان شروع شود.

شوت کم ردیش در جریان پیروزی نیکز بر کینگز.
شوت کم ردیش در جریان پیروزی نیکز بر کینگز.
چارلز ونسلبرگ/نیویورک پست

نیویورک ممکن است اکنون یک شهر برنده باشد، اما نیکز اکنون یک تیم برنده نیست، نه دیگر. آنها ممکن است با درگیری در ۵۱ بازی اول خود به رز لطف کرده باشند. اینجا سراب نیست. هیچ صحبتی در مورد باور به اینکه اوضاع بهتر خواهد شد وجود ندارد. رکورد در حال حاضر وجود دارد – ۲۴-۲۷ – و از این به بعد رکورد ۱۷ بازی به نظر می رسد.

کالیبراسیون مجدد مشکلی ندارد. نیکس به همه یادآوری کرد که در سال گذشته چقدر بخش مهمی از بافت شهر بودند. رز می‌دانست که شرق امسال سخت‌تر خواهد بود، و سعی کرد تبلیغ کند، و سعی کرد به همین منوال ادامه دهد. کار نمی کند. طرفداران می دانند که مس باید چه کاری انجام دهد: زمان آن رسیده که ضررهای خود را کاهش دهند. وقت باز کردن مغازه است.

هواداران در نهایت با ۵:۰۷ به پایان بازی به آنچه می خواستند رسیدند و نیکس با نتیجه ۱۰۵-۸۳ پیش افتاد. قرمز از جایش می پرد، یونیفرمش را در می آورد و با تشویق های بلند شبانه به سمت میز ضبط می رود. او چهار پرتاب آزاد انجام داد. جمعیت طوری پاسخ دادند که انگار کلاید یکی دیگر از جری وست را در بازی ۷ دزدیده است.

تیبودو گفت: «ما طرفداران خود را دوست داریم. هواداران ما بهترین هستند.”

آن طرفداران، آماده اند تا به آینده نگاه کنند. آنها آماده هستند تا ببینند چه چیزی با بچه ها دارند و آماده هستند تا تابستان امسال را شروع کنند. و هفته آینده یک زونا آویزان کن، لیون. فروشگاه همچنان باز است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر