فلش ترمز آبی را بکشید – پایگاه خبری مدآرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; آخرین دیدار هفته پنجم بیست و دومین دوره لیگ برتر انگلیس از ساعت ۱۹ امروز در ورزشگاه آزادی بین تیم های استقلال و بیکان برگزار شد که در یک قدمی پالیو شکست خوردند.

استقلال که در چهار بازی اخیر یک شکست، دو پیروزی و یک تساوی متحمل شده بود، در این دیدار با ترکیب سیدحسین حسینی، رافائل سیلوا، عارف غلام، ابوالفضل جلالی (۶۷ سجاد شهبازاده)، کوین یاماگا، رزپی چشمی (۶۷) ). جعفر سلمانی)، آرش رضوان (۷۹ زبیر نق نفس)، مهدی مهدی پور، مهدی قیدی (۸۳ ارسلان مطهری)، محمد محبی و بیمن بابایی (۶۷ سعید مهری) به میدان رفتند.

مهدی مهدی پور و پیمان بابایی در این دیدار از داور مسابقه معد وندفر کارت زرد گرفتند.

پیکان بازیکنان آبی پوش را ترمز کرد/ استقلال را هم با پرسپولیس بازی کنید!

ترکیب اولیه «استقلال» برای دیدار با پکان

شاگردان ساپینتو که هواداران زن و مرد را در کنار خود می دیدند از همان ابتدا به دنبال گل بودند تا اهالی را خوشحال کنند اما تلاش آنها در نیمه اول به جایی نرسید و خط حمله این تیم نتوانست از موقعیت های آنها استفاده کند. دریافت کردم

هر چند که بکان بازی تدافعی را در دستور کار خود قرار داده بود، اما کادرفنی استقلال قطعا از این موضوع آگاه بود، اما نحوه بازی آبی ها در نیمه اول همان چیزی بود که بکان می خواست.

سابینتو اگرچه پیمان بابایی، مهدی کایدی و محمد محبی را در خط حمله قرار داد تا از سرعت خود برای عبور از خط دفاعی مستحکم پکان استفاده کنند، اما نقشه او در نیمه اول جواب نداد و این سه بازیکن نتوانستند دروازه را باز کنند. .

پیکان بازیکنان آبی پوش را ترمز کرد/ استقلال را هم با پرسپولیس بازی کنید!

پیمان بابایی در خط حمله استقلال کوشا بود اما نتوانست گلزنی کند

بکان با اینکه بیشتر حالت دفاعی داشت اما در دقیقه ۴۵ صاحب موقعیت انفرادی شد اما سیدحسین حسینی با استفاده از تجربه و توانایی خود اجازه نداد دروازه اش توپ را باز کند و توپ مهاجم بکان را مهار کند.

استقلالی ها در دقایق پایانی نیمه اول دو موقعیت خوب را از طریق پیمان بابایی و محمد محبی به دست آوردند اما ضربه آخر این دو بازیکن به گل نرسید تا تلاش دو تیم در نیمه اول بدون گل به پایان برسد. قرعه کشی. برداشت از حساب.

نیمه دوم با میل شدید استقلال برای گلزنی آغاز شد و شاگردان سابینتو برای گلزنی روی دروازه حریف فشار آوردند اما دفاع چندلایه شاگردان مجتبی حسینی کار را برای آبی پوشان سخت کرد.

در دقیقه ۶۴ بیمان بابایی دروازه بیکان را باز کرد اما داور به دلیل از دست دادن دروازه حریف گل را لغو کرد. اما فشار حملات استقلال در این دقایق بیشتر از قبل بود.

سابینتو که می دانست سه امتیاز این دیدار برای تیمش بسیار مهم است در دقیقه ۶۷ سه تعویض همزمان انجام داد تا با حضور حردانی، شهبازاده و ماهری شرایط هجومی را مقابل دروازه پکان بهبود بخشد. این تعویض ها فشار استقلال را روی دروازه حریف نگه داشت و در بیشتر دقایق همه بازیکنان در زمین حضور داشتند.

در اواسط نیمه دوم تیرها شیرزد تامیروف مهاجم سابق پرسپولیس را به میدان فرستاد و در دقیقه ۷۹ این بازیکن موقعیت خوبی در محوطه جریمه داشت اما حسینی ضربه آسان او را دفع کرد.

پیکان بازیکنان آبی پوش را ترمز کرد/ استقلال را هم با پرسپولیس بازی کنید!

مهدی کایدی نتوانست دروازه پیکان را باز کند

استقلال در ده دقیقه پایانی تمام تلاش خود را کرد تا دروازه پکان را باز کند و حتی ارسلان مطهری را به جای کاید به میدان فرستاد اما دفاع چندلایه حریف اجازه گلزنی به او نداد.

در دقیقه ۸۸ ثابت ایمانی از پشت محوطه جریمه به دروازه استقلال برخورد کرد و ضربه فنی حسینی به زیبایی راهی کرنر شد تا دروازه استقلال بسته بماند. دو دقیقه بعد استقلال صاحب یک ضربه کرنر شد اما ارسال مهدی پور هم برای آبی ها بی تاثیر بود.

استقلال با این تساوی ۸ امتیازی شد. پکان ۸ امتیازی است تا دو تیم در نیمه بالای جدول باقی بمانند.