فرمانده نیروی انتظامی کشور: امنیت نمونه دولتی – پایگاه خبری مدیریت شده


گزارش کردن پایگاه خبری مدآرا; سردار حسین اشتری در مراسم بزرگداشت مقام شامخ شهدا که با حضور همسران، پسران و خانواده های این پنجاه شهید از سراسر کشور در جوار حرم امام رضا (علیه السلام) برگزار شد، گفت. از قامت شهدا و برگزاری این همایش ها بر اساس دستورالعمل های بهداشتی می تواند در این راه مقدس بسیار مفید و موثر باشد. ما به شهدا نیاز داریم و امروز تکریم خانواده شهدا وظیفه مهمی است که باید با همت جدی انجام دهیم و خدمتگزار شایسته باشیم.

اشتری گفت: هر کسی که دوستش دارید ممکن است عزیزی را در تصادف یا در روزهای اوج گرفتن ویروس کرونا از دست بدهد و هر روز شاهد چنین اتفاقات و حوادثی هستیم که در گرماگرم این فاجعه جان خود را از دست می دهند. سنگین اما چیزی که به خانواده شهدا دلداری می دهد این است که این عزیزان جان خود را در راه مقدس امنیت و آرامش جامعه دادند.

سردار فرج افزود: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا از امنیت و ثبات مثال زدنی برخوردار است و این نظم و آرامش و امنیت را که در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و در شرایط تحریم و تحریم به دست آمده حفظ و حفظ می کند. مجازات ها، نقشه های دشمن وظیفه مهمی است.»

اشتری بیان کرد: امروز شهدا مایه مباهات ما و خانواده شهدا هستند و انشاالله در خدمت به این عزیزان شرمنده شهدا نباشیم.

و به نقل از سایت پلیس با اشاره به راه اندازی سامانه ارتباط مجازی با خانواده های معظم شهدا در فرج گفت: تبیین هدف و مسیر شهدا وظیفه سنگینی بر عهده این عزیزان برای هدایت جامعه است.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به پرونده دستگیری سارقان مسلح بانک ملی در تهران گفت: این اقدام شجاعانه پلیس با رضایت و رضایت مقام معظم رهبری همراه بود. ، و این اظهار لطف و عنایت ایشان مایه مباهات و افتخار پلیس شاغل است.