فرمانده ارتش خوزستان: هدف از توطئه های دشمن جدایی ملت از حاکمیت است – مدرا


سردار حسن شهفرپور عصر امروز شنبه در مراسم آغاز عملیات آبرسانی به ۷۳ روستای دزفول در روستای مهدی از توابع شهرستان سردشت افزود: با عزت و اقتدار ملت ایران آرزوی شهادت می کنیم. خدمت و اعتمادسازی به مردمی که ولی نعمتان ما هستند، شکست خواهیم خورد همه توطئه های دشمنان در سطوح مختلف خنثی می شود.

وی ادامه داد: ما همه متحد هستیم و ایران اسلامی را می سازیم، این مسائل مثل کف روی آب است و دشمن تلاش می کند ایران را به سوریه تبدیل کند و در فضایی مسموم از عوامل و مزدوران خود استفاده کند. عراق و تجزیه آن .

فرمانده سپاه حضرت ولیصر خوزستان گفت: دشمن از دیدن آتش و جنازه در خیابان های ما خوشحال می شود اما کورکورانه خواند که مردم ما در خیابان ها وارد صحنه می شوند.

وی اعتراض صنفی را عادی دانست و افزود: اگر اعتراض به اغتشاش تبدیل شود و عده ای بخواهند از آب گل آلود سوء استفاده کنند، مردم و نیروهای مسلح در مقابل آنها می ایستند.

سردار شاهوارپور با اشاره به آغاز پروژه آبرسانی به ۷۳ روستای شهرستان دزفول گفت: امیدواریم این پروژه به موقع به اتمام برسد و آب شرب به روستاهای محروم این شهرستان برسد.

وی افزود: همزمان طرح آبرسانی به ۳۴ روستای شهرستان اندیمشک در بخش الوار گرمسیری آغاز شد.

رهبر حضرت والیوسر (علیه السلام) آب را نیاز اساسی و اساسی جامعه دانست و گفت: برای بقای جمعیت باید آب روستاها تامین شود.

وی با اشاره به سفر دو روز پیش خود به منطقه محروم احمد فضاله از توابع شهرستان شهیون بذفول، افزود: آب و راه از جمله مشکلات اساسی این منطقه است که باید به آن رسیدگی شود.

سردار شاهوارپور گفت: سپاه علاوه بر لزوم آمادگی برای مقابله با تهدیدات شدید و نیمه شدید دشمن، باید در حوزه محرومیت زدایی نیز فعال باشد که به طور مستمر در حال پیگیری است و اقداماتی در این زمینه انجام می شود. این رابطه حوزه.

وی با بیان اینکه طرح های آبرسانی حداقل در ۱۶ شهر استان خوزستان در حال اجراست، افزود: قرارداد اولیه آبرسانی به ۱۸۹ روستا بود که تاکنون ۱۲۰ روستا تحویل شده است.

فرمانده سپاه حضرت ولیصر(عج) استان خوزستان با بیان اینکه ۳۶۱ کیلومتر لوله آب در استان احداث شده است، گفت: کار در مناطق کوهستانی بسیار سخت است و برادران ما با دستگاه های مختلف کار می کنند و در برخی نقاط مجبور به حفر تونل هستند.

دشمن به خاطر دوراندیشی مردم شکست ننگینی را متحمل خواهد شد

امام جمعه دزفول با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: دشمن می خواهد کشور را از رسیدن به اهداف رهبر معظم انقلاب باز دارد، اما با بصیرت و هوشیاری مردم انقلابی مثل همیشه شرم آور شکست خواهد خورد. ”

حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی با بیان اینکه مردم ایران زیر پای نظام و انقلاب هستند، افزود: فتنه ها و دسیسه های دشمنان ایران اسلامی به خودشان باز می گردد.

وی ادامه داد: دشمن احساس می کرد که ایران اسلامی به ثبات و آرامش رسیده است و از این رو هر اقدامی برای برهم زدن آرامش در کشور انجام می دهد.

امام جمعه دزفول با بیان اینکه کشور اکنون در حال توسعه و پیشرفت است، گفت: مردم دولت مدار و انقلابی هستند، پیرو نظام و انقلاب هستند و مطمئناً به زودی بر همه مشکلات فائق خواهیم آمد.

حجت الاسلام قاضی دزفول با اشاره به آغاز عملیات آبرسانی در روستاهای دزفول گفت: این مناطق دارای استعدادها و قابلیت های فراوانی هستند که در صورت رونق به ارکان بهره برداری و تولید برای کشور تبدیل خواهند شد. جوانان کار خواهند کرد. .

وی با قدردانی از تلاش های قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خوزستان گفت: این قرارگاه در کنار مسئولان استان به صورت جهادی به مردم خدمت می کند.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول نیز خدمت به مردم را بزرگترین افتخار برای مسئولین دانست و گفت: طرح آبرسانی به روستاهای محروم شهرستان سردشت و شهیون شهرستان دزفول توسط نماینده شهرستان دزفول پیگیری شد. گروه استاندار به سرپرستی خوزستان آبوی و جهادگر سبزی بوشان از ارتش استان.

علی فرهمندپور با قدردانی از نظر ویژه سرلشکر شهفرپور فرمانده سپاه حضرت ولیصر (علیه السلام) خوزستان در خصوص رفع محرومیت از روستاهای استان به ویژه شهرستان دزفول افزود: روستاهای سردشت و شهیون. منحل خواهد شد که یکی از مهمترین خواسته های ساکنان این مناطق است.

همانطور که نماینده مردم دزفول در شورای اسلامی در این آیین گفت: گاهی برای شروع یا اجرای پروژه ها هزینه های زیادی خرج می کنم اما سپاه پاسداران بدون تشریفات و با قدرت کار را شروع می کند و به پایان می رساند که شایسته است. قدردانی. .

سیداحمد آوایی با اشاره به خدمات محرومیت زدایی سپاه پاسداران افزود: امیدواریم پروژه آبرسانی به روستاهای محروم شهرستان دزفول به موقع به اتمام برسد و مردم از این خدمات بهره مند شوند.

عملیات اجرایی طرح تامین ۷۳ روستای شهرستان دزفول عصر روز شنبه در شرایط جوی با حضور مسئولان منطقه ای و محلی آغاز شد.

منبع: ارنا