غول ها شی تیرنی را از بوفالو به عنوان مربی جدید QB استخدام کردند


موبایل، آلا. – هر کسی و همه اعضای کادر مربیگری جدید جاینتز که در سال ۲۰۲۲ با دنیل جونز منصوب می شوند، نقشی حیاتی در کمک به تعیین اینکه آیا او به عنوان مدافع اصلی تیم به سال ۲۰۲۳ می رسد یا خیر، خواهد داشت. و یکی از مهم‌ترین اعضای کادر سرمربی برایان دابول، از آنجایی که به جونز مربوط می‌شود، اکنون که غول‌ها شی تیرنی را به عنوان مربی کوارتربک استخدام می‌کنند، حضور دارد.

مانند Daboll، Tierney نیز از Bills خواهد آمد. او در دو سال گذشته کمک مربی بوفالو بود. او جانشین جری شوپلینسکی می شود که در دو فصل گذشته در کادرفنی جو جاج مربی تیم کوارتربک بود.

تیرنی، ۳۵ ساله، تجربه زیادی در کار با Daboll، و نه فقط با Bills، دارد. آنها در سال ۲۰۱۷ در آلاباما با هم بودند، با دابل هماهنگ کننده تهاجمی و مربی تیم دفاعی و تیرنی یک تحلیلگر تهاجمی، زمانی که کریمسون تاید قهرمانی ملی را به دست آورد.

دابول و تیرنی در توسعه جاش آلن کوارتربک بیلز کمک کردند و اکنون سعی خواهند کرد همین کار را با جونز انجام دهند.

میچل تروبیسکی شماره 10 بوفالو بیلز با کمک مربی تیم مدافعان، شی تیرنی صحبت می کند.
شی تیرنی، بسیار شبیه جو شوئن و برایان دابول، از طریق بیل ها به غول ها می آید.
گتی ایماژ

آلن در آگوست در مورد تیرنی گفت: «او اساساً دست راست دابول است. او تمام برش ها را انجام می دهد. او تمام صفحات نصب را می سازد. او دفاع پیشاهنگی ما را اداره می کند. فقط انرژی و آبمیوه ای که او به ارمغان می آورد، او فقط یکی از بچه هاست و عاشق فوتبال است. این چیزی است که من در مورد او دوست دارم.

وقتی او در اتاق های جلسه ما است، به خاطر چیزهایی که می بیند، بسیار عالی است. او در گذشته با مربیان واقعا خوب زیادی برخورد کرده است و توانسته چیزهایی را از آن بچه ها بگیرد و آن را در کاری که اکنون انجام می دهد اعمال کند. او هنوز خیلی جوان است، اما فکر می‌کنم آینده‌ای طولانی و طولانی در این تجارت NFL دارد.»

دابل معتقد است که به هماهنگ‌کنندگانش اجازه می‌دهد تا خودشان توصیه‌هایی را انجام دهند و در سمت خود توپ را استخدام کنند، اما با تیرنی او تماس گرفت. مصاحبه ها برای کار هماهنگ کننده تهاجمی باز ادامه دارد و پپ همیلتون (اخیراً با تگزاسی ها)، چاد اوشی (براونز) و مایک کافکا (رئیس) همگی این هفته با دابول ملاقات خواهند کرد.

جاینتز درخواست مصاحبه با کن دورسی، مربی کوارتربک‌های بیلز و هماهنگ‌کننده پاس‌های بازی در سال گذشته را نکرد. دورسی، این هفته، به عنوان هماهنگ کننده تهاجمی در بوفالو ارتقا یافت.

جاینتز هماهنگ کننده تیم های ویژه توماس مک گاگی را حفظ کرد که برای چهارمین سرمربی متفاوت جاینتز کار خواهد کرد. او قبلا در هیات تام کوفلین، پت شومور و قاضی حضور داشت. دابل همچنین پاتریک گراهام هماهنگ کننده دفاعی را حفظ خواهد کرد، مگر اینکه گراهام به عنوان سرمربی وایکینگ ها استخدام شود.

علاوه بر تیرنی، دابل یک نفر دیگر از بیلز، مربی خط حمله، بابی جانسون را به کادر خود اضافه کرده است. انتظار نمی رود که دیگر از Bills به Giants جدا شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر