غول‌ها می‌دانند که فقط زمان نشان می‌دهد که آیا برایان دابل ارتباط مناسبی دارد یا خیر


هیچ کاندیدای کاملی وجود ندارد، و این بیش از هر زمان دیگری در مورد جستجوی مربی جاینتز صدق می کند، که در نهایت و کاملاً قابل پیش بینی آنها را به برایان دابول رساند.

چیزهای خاصی وجود ندارد. چند سال دیگر بررسی کنید تا ببینید آیا تمام کلمات درخشان در مورد شخصیت بزرگ Daboll، زیرکی طراحی درخشان و شکل گیری بازیکنان کوارتربک به نتیجه رسیده یا به شدت اشتباه می شود.

همین دو سال پیش، جو جاج، هماهنگ‌کننده تیم‌های ویژه نیوانگلند که کمتر شناخته شده بود، اتاق را با مقدمه‌ای تکان‌دهنده در کنفرانس مطبوعاتی که بخشی از تیم سرسخت پیراهن گای، جدایی از هر فرد سرسخت و بخشی محافظه‌کار با وعده‌ای بی‌معنی بود، برد. قاضی که در آن زمان فقط ۳۸ سال داشت، نمی توانست در ادای سلام تاثیرگذارتر باشد. کمتر از دو سال بعد، قاضی در شلوغی ۱۱ دقیقه ای در شیکاگو که خداحافظی او بود، آرامش خود را از دست داد.

دابل، ۴۲ ساله، صبح دوشنبه در داخل خانه صحرایی جاینتز معرفی خواهد شد و دلایل زیادی وجود دارد که باور کنیم او را از پارک بیرون خواهد برد. او شخصیتی برنده دارد و باید آماده و مشتاق کار باشد. نکته غول‌ها این است که به این زودی یکی دیگر از این گردهمایی‌های رسانه‌ای معرفی برای سرمربی جدید وجود ندارد. هر دو سال یک بار برای کولونوسکوپی عالی است، اما نه برای استخدام سرمربی جدید.

برایان دابل
برایان دابل
AP

دو فینالیست، دابول و برایان فلورس، سرمربی سابق دلفین ها، تا جایی که ممکن بود متفاوت بودند. یکی که کاملاً با چارچوبی که غول‌ها راه‌اندازی می‌کنند مطابقت دارد، و دابول باید ثابت کند که می‌تواند از هماهنگ‌کننده به سرمربی جهش موفقیت‌آمیز داشته باشد. دیگری، فلورس، باید نشان دهد که از اولین دوره پرتلاطم خود به عنوان سرمربی در میامی درس گرفته است و می تواند تنظیمات لازم را برای هماهنگی بهتر با اطرافیانش انجام دهد.

غول‌ها به این نتیجه رسیدند که ناشناخته‌های دابول نسبت به آنچه درباره فلورس شناخته شده بود، قابل قبول‌تر است.

اشتباه نکنید، این استخدام گو شوئن بود. مثل همیشه، جان مارا و استیو تیش، مالکان مشترک، تایید نهایی را برای انتصاب هر سرمربی دارند. با نگاهی به آنچه اتفاق افتاد و چه اتفاقی اشتباه افتاد، در شش سال گذشته – بن مک‌آدو تا پت شورمور برای قاضی – این بار مارا از این که کار سنگینی را به یک خارجی انجام دهد هیجان‌زده شد. او شوین، مدیر کل ۴۲ ساله تازه منصوب شده را به عنوان مدیر تحقیقات منصوب کرد و تمایل داشت به آنچه که او می گفت گوش دهد.

شوین دابول را ترجیح داد، عمدتاً بر اساس چهار سالی که با هم در بوفالو گذراندند، و هیچ راه قابل تصوری برای مارا یا تش وجود نداشت که از این ترجیح خودداری کنند. در هر صورت، این روایت که مارا به فلورس علاقه داشت، زیرا او تجربه قبلی مربیگری را داشت، کاملاً دقیق نبود.

یک سرمربی برای هدایت کل تیم منصوب می شود، بنابراین شناسایی بهترین و باهوش ترین رهبر راهی برای رفتن است. اغلب اوقات، صاحبان NFL ستاره‌دار می‌شوند و مجذوب هماهنگ‌کننده‌ای می‌شوند که کارهای بزرگی را با گروهی از بازیکنان بزرگ انجام می‌دهد. بازیکنان بزرگ، این نقشه عالی، و تمام آن تیزهوشی را که یکی پس از دیگری از استخوان ها می درخشد، بیرون بریز.

غول‌ها بیش از هر چیز به کسی نیاز دارند تا حمله بیمار خود را احیا کند و به دنیل جونز روح بدهد، و شکی نیست که دابول جذاب‌ترین نامزدی بود که پتانسیل استفاده از مرهم برای زخم‌ها را داشت. او خطای خودش را (متاسفانه بدون جاش آلن) متوجه غول‌ها خواهد کرد و به احتمال زیاد، این نمایش‌ها را اولین سال حضورش در این کار خواهد نامید. این یک بازسازی فوری تهاجمی را تضمین نمی کند، اما جاینت ها را یک قدم به رقابتی تر شدن در حمله نزدیک تر می کند.

با وجود این، دابل نمی تواند دید خود را از کل زمین با نگه داشتن یک طرح بازی زرهی در جلوی صورت خود در خط کناری محدود کند. او باید همه چیز را ببیند و همه چیز باشد و این نیاز به توانایی ذهنی بالایی دارد زمانی که سرمربی طراح، ثابت کننده و محرک حمله باشد. این بزرگترین چالش Daboll خواهد بود. این یک نمایش کلاسیک است، از این نظر که یک متصدی معتبر است و اکنون زمان آن رسیده است که ببینیم آیا آنها می‌توانند از پس ارتقاء برآیند و نمایش خود را اجرا کنند.

مارا گفت: «برایان اولین نامزدی بود که وقتی شروع به جستجو کردیم با او آشنا شدیم. و همانطور که به گفتگوهای خود ادامه دادیم، واضح بود که رویکرد او به مربیگری و تیم سازی همان چیزی است که ما مشتاقانه منتظر حرکت رو به جلو با تیم خود هستیم.

همه چیز خوب به نظر می رسد. تقریباً همیشه خوب به نظر می رسد زیرا جوهر روی گره ها خشک می شود و صندلی ها برای معرفی آماده می شوند. بعداً دوباره بررسی کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر