علی رضا، وزیر، نامه استعفای حمید سوریان را پاره کرد – پایگاه خبری مدیریت


گزارش کردن سایت خبری مدیریت شده; روز گذشته خبر استعفای حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی منتشر شد که برخی آن را غیرمنتظره و برخی دیگر آن را تکراری خواندند.

در همین رابطه، محمدابراهیم امامی، سخنگوی فدراسیون کشتی در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: استعفای سوریان چیز جدیدی نبود و او برای اولین بار یک سال و نیم پیش به دلیل مسائل شخصی این موضوع را اعلام کرد. در ادامه همزمان با حضور علی رضا دبیر رئیس فدراسیون و حمید سوریان جلسه ای صمیمانه و دوستانه برگزار شد و مسائل زیادی مطرح شد.

وی افزود: در آن جلسه فنی و دوستانه سوریان به منشی گفت که به دلیل مشکلات شخصی و مشغله کاری ادامه کار در اتحادیه سخت است، منشی این را به او گفت و گفت: این همان غذایی است که برایش پخته است. . من، پس شما باید در نهایت با هم باشید.» به این ترتیب موضوع استعفای سوریان حل شد و این موضوع تا کنون تکرار نشده است.

امامی در پاسخ به سوالی: موضوع استعفای اخیر چیست؟ وی گفت: آخرین استعفا مربوط به یک هفته پیش است که سوریان بار دیگر به دلیل مشکلات شخصی موضوع استعفا را مطرح کرد. و این بار استعفای خود را به علی رضا دبیر از ستاد فدراسیون تقدیم کرد. از آنجایی که رابطه سوریان و دبیر بسیار دوستانه و صادقانه است و این دو قهرمان معروف از نوجوانی در یک مکان با هم بزرگ شده اند و با هم خیلی راحت بودند. منشی با خنده و شوخی نامه استعفای سوریان را پاره کرد و با همان لحن دوستانه به او گفت که روزی که من در اتحادیه هستم شما هم باشید.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پایان ادامه داد: به این ترتیب این موضوع به صورت دوستانه و ساده حل شد و بحث استعفای سوریان رد شد. این در حالی است که سوریان دیروز به فدراسیون آمد و همچنان به عنوان نایب رئیس فدراسیون حضور داشت. او حتی لیست بازیکنان تیم ملی کشتی فرنگی را هم دید و نظرش را بیان کرد. وی همانند گذشته در فدراسیون کشتی به فعالیت خود ادامه می دهد و وظایف محوله زیر نظر وی انجام می شود.