علیرغم قهرمانی های کایری اروینگ، واریرز تورها را شکست


سان فرانسیسکو – تنها یک هفته طول کشید تا نتس از هم بپاشد و از صدر کنفرانس شرق به آستانه بازی سقوط کند.

شکست آنها با نتیجه ۱۱۰-۱۰۶ مقابل واریرز قبل از اینکه ۱۸۰۶۴ نفر در روز شنبه در مرکز چیس سنتر به فروش رسیدند، نتز را در رده ششم قرار داد، نزدیکتر به بازی در بازی تا پیشتاز کنفرانس.

با بازی بدون جیمز هاردن، یک خراش دیرهنگام به لطف رگ به رگ شدن دست راست، نتس (۲۹-۲۰) چهارمین بازی متوالی خود را از دست داد و ۲ ¹/۲ بازی از میامی هیت که رتبه اول را کسب کرد، عقب است. آنها یک بازی کامل پس از باکس در جایگاه پنجم قرار دارند و فقط ۱ ½ از هورنتز رتبه هفتم برای بازی در بازی فاصله دارند.

کایری اروینگ ۳۲ امتیاز، ۷ پاس منجر به گل و ۷ ریباند به پایان رساند. او در نیمه دوم ۲۱ امتیاز به دست آورد، در حالی که بدون واکسینه بازی کرد، به دلیل اعتراض مت هانی، سرپرست هیئت مدیره سانفرانسیسکو. پتی میلز ۲۴ امتیاز به دست آورد، اما این – و دفاع سخت – کافی نبود.

گلدن استیت (۳۷-۱۳) با ۴ برد متوالی و داشتن دومین رکورد برتر لیگ وارد میدان شد. و جنگجویان نشان دادند که چرا.

کایری اروینگ که 32 امتیاز به دست آورد، در جریان باخت نتز با نتیجه 110-106 مقابل وریرز به سبد می‌رود.
کایری اروینگ که ۳۲ امتیاز به دست آورد، در جریان باخت نتز با نتیجه ۱۱۰-۱۰۶ مقابل وریرز به سبد می‌رود.
NBAE از طریق Getty Images

نتز در واقع یک کار خوب انجام داد و ستاره های فوق ستاره استفن کری (۱۹ امتیاز در تیراندازی ۵ به ۱۸) و کلی تامپسون (۱۶ امتیاز در تیراندازی ۵ بر ۱۴) بودند. اما اندرو ویگینز ۲۴ امتیاز داشت و جردن پول با ۱۷ امتیاز را به پایان رساند.

این مسابقه حکایت از یک سفر وسترن پنج بازی داشت که فقط می‌توان آن را برای نت‌های در حال سقوط به‌عنوان مرگبار توصیف کرد.

مربی استیو نش قبل از بازی گفت: “در این مرحله، ما باید نگران گروه خود باشیم، سعی کنیم این چیز را تریاژ کنیم، آن را تا حد امکان هماهنگ نگه داریم و به دنبال رشد باشیم.” “و این که چه در برد باشد چه باخت، در این مرحله مهم نیست. ما باید به پیشرفت ادامه دهیم یا به درون نگاه کنیم و به دنبال رشد باشیم، نه اینکه نگران باشیم که در نهایت به کجا می رسیم. زیرا زمانی که نه تنها بازیکنان برتر را از دست می دهید، بلکه در حال تغییر افرادی هستید که از شب به شب در دسترس هستند، دنبال بردها و باخت ها واقع بینانه نیست.

نتز با نتیجه ۳۷-۲۸ در نیمه اول ۹:۴۱ عقب افتاد، پس از اینکه کری خوان توسکانو-اندرسون را برای ضربه معکوس یافت. به همان اندازه که دفاع گلدن استیت خوب بود، حرکت توپ خود نتز وجود نداشت. آنها فقط دو پاس گل تا آن مرحله داشتند.

استفن کری در جریان پیروزی واریرز بر نتز جشن می گیرد.
استفن کری در جریان پیروزی واریرز بر نتز جشن می گیرد.
NBAE از طریق Getty Images

اما به محض اینکه توپ شروع به حرکت کرد، نت ها به دویدن رفتند. آنها ۱۱ امتیاز بدون پاسخ را به دست آوردند، با پاس گل در هر چهار سبد در جهش. هنگامی که DeAndre’ Bembry میلز را برای یک پرتاب ۳ امتیازی پیدا کرد، نتز را با نتیجه ۳۹-۳۷ با نتیجه ۷:۵۶ پیش انداخت تا قبل از نیمه تمام شود.

نت ها هنوز به لبه ۴۵-۴۳ از یک قلاب رانندگی توسط ایروینگ چسبیده بودند که انتهای آن افتاد. این بار آنها در یک بازی ۱۱-۰ در مسیر اشتباه قرار گرفتند که توسط اتو پورتر جونیور بازی شد. ۳ امتیازی که نتز را ۵۴-۴۵ با نتیجه ۱:۳۹ در نیمه دوم شکست داد.

پس از ۵۴-۴۷ در نیمه، نتز در کوارتر سوم با واگذاری یک بازی ۱۲-۲ که برتری وریرز را به ۶۶-۴۹ افزایش داد، در حالی که ۹:۱۵ دقیقه مانده به پایان دوره بود، در یک لای آپ کوون لونی، کوارتر سوم را باز کردند.

امتیاز در نهایت به ۷۲-۵۳ رسید و ۷:۲۰ باقی مانده در بازی سوم روی یک شناور رانندگی توسط ویگینز، شماره سابق سابق، به ۷۲-۵۳ رسید. ۱ انتخابی که ظاهرا خانه ای با گلدن استیت پیدا کرده است. این زمانی بود که نتز یک صعود آهسته و غیرقابل اجتناب به عقب را به رهبری ایروینگ آغاز کرد.

گارد ستاره ۱۲ امتیاز در یک روند طولانی ۲۵-۶ کسب کرد که در کوارترهای سوم و چهارم به طول انجامید. او گل زد تا برتری را به ۷۶-۷۲ کاهش دهد و بروس براون با ۷۶-۷۸ ضربه به کوارتر چهارم وارد شد.

لامارکوس آلدریج با یک شوت برگردان ۹ فوتی دروازه را باز کرد و نتس را حتی در امتیاز ۷۸ کشید. اما آلدریج با توجه به روشی که این کمپین نتز طی کرده است، در برند باقی بماند، مچ پای چپ دچار پیچ خوردگی شد. او با ساعت ۹:۵۳ از زمین خارج شد تا بازی کند و دیگر برنگشت.

بقیه‌ی شب به دندان و ناخن بود و هیچ‌کس نمی‌توانست پیشرفت کند. قبل از اینکه کری یک ۳ امتیازی بزند، هنوز در ۹۳-همه بن بست بود. میلز با یکی از خودش جواب داد، اما تامپسون گلزنی کرد تا گلدن استیت دوباره پیش بیفتد.

ایروینگ این شانس را داشت که آن را گره بزند اما فقط یکی از دو ضربه را در خط زد. و عقب نشینی بزرگ تامپسون در فاصله ۲:۱۶ باقی مانده، نتیجه را ۱۰۰-۹۷ کرد.

هنگامی که جیمز جانسون یک تلاش ۳ امتیازی را از دست داد، کری با آرامش ۱:۴۴ دو را از روی خط غرق کرد تا برتری وریرز را به ۵ برساند. نت‌ها هرگز از یک امتیاز نزدیکتر نشدند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر