علیرضا بناهیان: تدارک سریع شپش و ضدانقلاب در حوادث روزهای آخر نشان از برنامه قبلی دارد – پایگاه خبری مدآرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; علی رضا بنهیان در مراسم عزاداری پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) و شب شهادت امام حسن (ع) در حرم امام خمینی (ره) در حرم امام خمینی (ره) گفت: بانوی کرامت: «در جامعه می‌توان از طریق علاقه به معاد و معاد، توانایی ایجاد انگیزه و گسترش دامنه دینداری با توجه به مبدأ هستی که به صراحت در قرآن کریم آمده است، انگیزه ایجاد کرد. از طریق معاد و مبدأ.

وی خاطرنشان کرد: این دو روش در بین متدینانی که در سطح علمی بالایی هستند رایج است و از این دو راه انگیزه پیدا می کنند.

پناهیان تاکید کرد: یکی دیگر از راه های تجربی برای ایجاد انگیزه در مردم برای حرکت به سمت هدایت، نگاه به پیامد گناه است.

وی گفت: باید بررسی شود که سیره رسول خدا در ایجاد انگیزه و نهادینه شدن دین در جامعه چگونه بوده است، زیرا شناخت سیره رسول خدا در بسیاری از امور می تواند راهگشا باشد.

سخنران حرم بانوی کرامت ادامه داد: آثار عینی و اجتماعی دین در اوایل اسلام به برکت عملکرد پیامبر خدا توانست مردم را به سمت دین سوق دهد.

پناهیان تاکید کرد: طبق برخی نظرسنجی ها حتی کسانی که حجاب مناسبی ندارند نیز معتقد به حجاب هستند اما بنا به دلایلی خود را موظف به حجاب نمی دانند.

استاد حوزه علمیه گفت: همان طور که فقهی را ذکر کردیم، از نظر علمی درباره آثار احکام الهی بحث نکردیم و به همین دلیل است که بیش از ۴۰ سال است که بحثی مانند حجاب هنوز محل بحث است و بحث عمیق مطرح نیست. در این راستا انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: خداوند متعال در قرآن کریم فرموده است که زنان را به حجاب انگیزه دهید تا آسیبی به آنان نرسد و موضوع بهشت ​​و جهنم ممکن است در ایجاد انگیزه برای پوشش زنان کمکی نکند.

پناهیان تاکید کرد: تاکنون چه برنامه ها و کتاب هایی در جامعه منتشر کرده ایم که بگوییم برهنگی در اروپا و جوامع غربی چه فواید و مضراتی دارد؟

وی افزود: بیشتر روایات نماز شب به آثار دنیوی آن پرداخته است و عده ای نیز از آن غافل هستند.

سخنران حرم بانوی کرامت گفت: دشمنان راه را اشتباه می روند زیرا معتقدند اگر با حجاب موافقت کنند مردم هم از آنها حمایت می کنند در حالی که اینطور نیست.

پناهیان تاکید کرد: برهنگی در کشورهای غربی تنها با اهداف سیاسی و امنیتی سرمایه داران بزرگ ایجاد شد، زیرا علاقه طبیعی زن و مرد به برهنگی نیست و قدرت های غربی و سرمایه داری آنقدر هزینه کردند که جوانان به سمت برهنگی می روند.

سخنگوی حرم بانوی مکرمه با اشاره به حوادث روزهای اخیر گفت: آمادگی سریع گروه های مسلح کوملی، تشدید آشوب سازمان یافته مشکوک و رفتار سریع عناصر ضدانقلاب مشکوک و مستند است. طرح از پیش برنامه ریزی شده

بناهیان خاطرنشان کرد: ضرورت تبیین موضوع حجاب توسط دانش آموزان با استفاده از رمان و علوم تجربی.

وی تاکید کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر بخشی از بودجه خود را صرف تولید کتاب هایی کند که موضوع حجاب را به درستی تبیین کند.

و سخنران مقبره بانوی کرامت بیان کرد: هر که عقلانیت را یاری کند واقعاً به دین کمک کرده است، زیرا دین اسلام چیزی جز عقلانیت نیست.

پناهیان افزود: دشمنان در ترویج برهنگی فعال هستند و در مقابل ما کار خاصی انجام نداده ایم.

وی تاکید کرد: رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم سخنان خود را در حد اذهان مردم پایین می آورد، اما متأسفانه عده ای حتی نمی خواستند سخنان رسول خدا را بفهمند و حتی در نهایت لحظه ها رسول خدا صلی الله علیه و آله را دعوت نکرد. نوشتن فرمان خدا و توهین به رسول خدا.