ظهور الکس لافرنیر به رنجرز مهلت انعطاف پذیری می دهد


غیبت دوگانه کاپو کاکو و فیلیپ چیتیل در پنج بازی اخیر در ابتدا صرفاً به افشای فقدان عمق تیپ شش تاپ رنجرز کمک کرد. اما اخیراً این فرصت را برای الکسیس لافرنیر ایجاد کرده است تا با سگ‌های بزرگ میکا زیبانژاد و کریس کریدر زمان یخی ثابتی داشته باشد.

فراتر از آن، پاسخ لافرنیر به این معنی است که رئیس جمهور و مدیر کل کریس دروری می تواند زمان خود را با نزدیک شدن به ضرب الاجل تجاری ۲۱ مارس در تلاش خود برای تقویت شش نفر برتر، که باعث تقویت انتهای سفارش نیز می شود، پیشنهاد دهد. نیازی به وحشت در جلو دفتر نیست.

رنجرز با شکست دادن پانترز وحشی از فلوریدا – پودی تاتس – ۵-۲ در باغ سه شنبه شب، یکی از برجسته ترین پیروزی های خود را در این بخش پیش از بریک چشمگیر فصل به ثبت رساند تا با یک بازی خیره کننده به تعطیلات دو هفته ای خود ادامه دهد. رکورد ۳۰-۱۳-۴.

ترکیبی از ظرافت و قدرت وجود داشت، زیرا آبی‌شرت‌ها هم مهارت‌های خود را نشان دادند و هم در این مسابقه بین باشگاه‌های رده‌بالایی که از ابتدا تا انتها پرشورتر و آزمایش‌کننده‌تر شدند. رنجرز برای خود و برای یکدیگر ایستادگی کردند. آنها حاضر به هل دادن آنها نشدند. روی یخ و روی تابلوی امتیاز، رنجرز پس از فشار برگشت.

آنها در اوایل دوره دوم پس از یک دوره ابتدایی که در آن پانترز از انتهای خود خارج شد، از منطقه بی طرف و همانطور که می خواستند به انتهای رنجرز رفتند، عقب افتادند، در حالی که حمله آبی پوشان تمام نشده بود. بدون هیچ بازی پایین یا مهار.

الکس لافرنیر پس از به ثمر رساندن گل در جریان پیروزی 5-2 رنجرز مقابل پانترز، با هم تیمی هایش جشن می گیرد.
الکس لافرنیر پس از به ثمر رساندن گل در جریان پیروزی ۵-۲ رنجرز مقابل پانترز، با هم تیمی هایش جشن می گیرد.
NHLI از طریق Getty Images

اما رنجرز در ساعت ۳:۲۷ ثانیه به تساوی ۲-۲ رسید، زمانی که لافرنیر از جلو بو می‌کشید، از کریدر فید گرفت و اسپنسر نایت را در یک بک هند چرخشی برای گل دوم خود در دو بازی و دهمین گل فصل شکست داد. کرایدر اولین گل از دو گل خود را قبل از پایان دوره به ثمر رساند و آبی‌شرت‌ها در راه بودند.

و شاید Lafreniere نیز در راه خود به عنوان یکی از شش اصلی اصلی پس از یک گذر از دروغ شروع اولین سال خود را به علاوه. این سومین بازی متوالی او با کریدر و زیبا نژاد بود. رنجرز انتظار دارد که کاکو (آسیب دیدگی ناشناخته بالای تنه) با از سرگیری فصل در فوریه آماده باشد. ۱۵ با مسابقه باغ در برابر بروین، بنابراین مطمئناً این امکان وجود دارد که هر دو دوقلو توپ پینگ پونگ بتوانند برای آن یکی در ۶ تیم برتر باشند. به خاطر می آورید، این همان راهی است که باشگاه در زمان شروع اردو تصور می کرد.

کریدر که با ۳۳ گل لیگ را رهبری می کند، گفت: “من می بینم که او در حال یادگیری و درک نوع بازیکنی است که باید باشد تا بتواند در سطح NHL موثر باشد.” او بینایی باورنکردنی دارد، دست‌های عالی، بهره هوشی هاکی، فکر نمی‌کنم او به اندازه کافی در شوت خود مطمئن باشد – او یک شوت عالی دارد. او یک اسکیت باز بسیار قوی از نظر لبه هایش است و من فکر می کنم او فقط سریعتر خواهد شد.

“من فکر می کنم آسمان برای او حد است. او یک بچه جوان است که به عنوان یک بازیکن هاکی یاد می گیرد. خیلی باحال است که ببینم او هفته به هفته و روز به روز پیشرفت می کند.»

همه گل های لافرنیره با امتیاز پنج بر پنج به ثمر رسیده است. تنها ۳۰ بازیکن در بازی پنج بر پنج ۱۰ گل به ثمر رسانده اند. فراتر از آن، لافرنیر با ۱.۱۳ گل پنج بر پنج در هر ۶۰:۰۰ در بین بازیکنانی که حداقل ۵۰۰ دقیقه داشتند، رتبه ۳۱ را در NHL ترک کرد. ۳۲ تیم در لیگ حضور دارند. از نظر ریاضی، او در رده ششم برتر قرار می گیرد.

البته بازی بیشتر از اینهاست. دروری ممکن است واقعاً ترجیح دهد وینگر فیزیکی تر، سخت تر و با تجربه تر را برای تکمیل خط زیبا نژاد به دست آورد تا رنجرز برای بازی پلی آف آماده تر باشد. اما رنجرز می تواند به لافرنیر اجازه دهد تا در این نقش رشد کند. قبل از اعتصاب وقت دارند. و شاید لافرنیر آن وظیفه را حفظ کند و از دادن آن امتناع کند.

جرارد گالانت سرمربی، مردی که ترکیب خط ها را طراحی می کند و دقایق را به پایان می رساند، گفت: “قطعا او اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کند.” دوباره، امشب روی نیمکت با او صحبت کردم، چند جابجایی بود که او در منطقه خنثی خیلی معمولی بود.

اما بیشتر بخش‌های بازی او واقعاً خوب می‌شود. او هاکی دفاعی خوبی بازی می کند، او در منطقه تهاجمی با پوک مطمئن است. او فقط باید در منطقه خنثی قوی باشد زیرا این چیزی است که ما با بازیکنان جوان در مورد آن صحبت می کنیم. آن را برمی گردانند و به سمت دیگری می رود. او نمی تواند چنین کاری را مقابل تیم بزرگی انجام دهد. اما او خوب بازی می کند و سخت کار می کند.

“من از راهی که او پیش می رود خوشحالم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر