ضرورت هم افزایی توانایی پلتفرم ها با دوره غربالگری آنلاین


در دوازدهمین جلسه شورای راهبردی اکران مطرح شد.

چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱ – ۲۲:۲۸

سینما سازان

تهران (پانا) – دوازدهمین جلسه شورای راهبردی اکران با محوریت هم افزایی توانمندی های پلتفرم ها با چرخه اکران آنلاین و دستیابی به سازوکار موثر و راهکار مشترک با حضور مدیران صحنه و نمایش خانگی برگزار شد.

به گزارش بنیاد سینمایی و سمعی و بصری، دوازدهمین جلسه شورای راهبردی سینما با حضور محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی در کشور، منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما و غلامرضا موسوی رئیس اتحادیه برگزار شد. از تهیه کنندگان سینما حبیب البیجی، معاون ارزشیابی و نظارت بنیاد سینمایی، هاشم میرزاخانی، مدیرعامل موسسه فیلم شهر، همایون اسعدیان، دبیر شورای صنفی نمایش، محمد قاسید اشرفی، رئیس انجمن سینماگران محمد. ردا فرجی، عضو شورای راهبردی فیلم، روح‌الله سهرابی، مدیرکل پخش و پخش فیلم، علی سرتیبی، رئیس انجمن پخش‌کنندگان فیلم و مدیر سامانه فیلم‌نت، محمد جواد شکوری. مقدم مدیرعامل موسسه صبا ایده (دستگاه و فیلمو)، مجید محسنی مدیر پردازش تجهیزات فیلمو، مهدی یزدانی مدیر نماوا و یزدان عشری مشاور رئیس سازمان و مدیرکل روابط عمومی شهید آوینی سینما. سازمان.

در این جلسه نظرات با محوریت افزودن قابلیت پلتفرم ها به چرخه تماشای آنلاین و دستیابی به مکانیزم موثر و راه حل مشترک برای افزایش تماشای فیلم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اعضای حاضر در خصوص تعاملات بین سکوها و فیلم ها، تسویه خدمات تبلیغاتی در سکوها و سینماها، طراحی بسته های خبری فرهنگی (گیشه فرهنگی) در راستای رونق سالن های سینما، طبقه بندی تولیدات فیلم برای گروه های مختلف مخاطبان پلت فرم و … تبادل نظر کردند. .

رئیس سازمان سینمایی در اظهارات خود به اهمیت و ضرورت این هم افزایی اشاره کرد و از همکاری تریبون ها با فیلم های سینمای ایران تشکر کرد و گفت: همکاری شورای راهبردی و تریبون ها را قابل توجه می دانم و فوق العاده قابل تقدیر است و نشان می دهد که همه ما در این عرصه هستیم و علایق مشترکی داریم.

الخزاعی ادامه داد: به نظر می رسد مدیران سکوها، شورای بازرگانی نمایش و موسسه فیلم شهر برای دستیابی به راهکارهای عینی تری در حوزه اکران و تبلیغات آنلاین فیلم، بسته پیشنهادی را به شورای راهبردی ارائه کردند.

بر اساس این گزارش و در ادامه این جلسه اعضای شورای راهبردی اکران به منظور ارتقا و تسهیل همکاری در جهت رفع مشکلات سینماها و اخذ مجوزهای ایمنی با مدیران سازمان آتش نشانی تهران گفتگو کردند.