صباغیان: گرانی استخوان خانواده های ضعیف را خرد می کند – سایت مدارا نیوز


بر اساس گزارشات سایت خبری مدارا; محمدرضا صباغیان بافجی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۲ خرداد) مجلس شورای اسلامی در سخنانی ضمن تسلیت به بازماندگان و خانواده بازماندگان حادثه قطار مشهد – یزد، گفت: پسرانم فوت کردند. امیدوارم مسئولان ذیربط ضمن برخورد با مصدومان هر چه سریعتر عوامل این حادثه را شناسایی و با متخلفان برخورد کنند تا عاملان کوتاهی و بی توجهی خود را درس عبرتی و بازدارنده برای دیگران بدانند.

وی افزود: مسئولیت حادثه قطار مشهد به یزد عمدتا بر عهده مسئولان وزارت راه و راه آهن است و باید وضعیت را برای مردم روشن کنند. ما نمایندگان استان یزد موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

گرانی استخوان های ضعیف خانواده های متوسط ​​و ضعیف را خرد می کند

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت تورم گفت: باید پرداخت شود و متوجه نمی شوند.

صباغیان بهوجی با تأکید بر اینکه «شوالیه از پا خبر ندارد» شعری از پروین ایثامه خواند: زندگی جز جان است، غنیمت شمارش / امیدی نیست که روح همیشه برگردد، اگر دویست باشد. سال، پرده ساکن من / شخصیت سنگ. سیاه نیست که جواهر باشد، مال غم درویش و فقیر را نخورید / مگر روزی که خود ورشکست شود و رنج بکشد.

وی خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: آقای رئیسی و مسئولان محترم اقتصادی. قیمت های گزاف مردم را نابود کرد، شما در برنامه های خود وعده وضعیت اقتصادی بهتر را داده اید و با این شعار انتخابی امروز وضعیت اقتصادی مردم بدتر شده و قیمت ارز، طلا، مواد غذایی و کالاها هر روز در حال افزایش است. آیا تو. اگر این هزینه ها موقتی هستند، با مردم صحبت کنید، زمان تعیین کنید و آینده را برای آنها توضیح دهید.

گرگ ها به سازمان های دولتی و نظارتی نفوذ کرده اند

نماینده مردم محرز، بافق، آباد، خاتم و ابرکوه در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه وضعیت اقتصادی و مشکلات مردم هر روز بدتر می شود، گفت: متاسفانه هر روز بدتر می شود. همه می دانیم که نقشه شما خیر و نیت شما خیر است، اما گرگ ها در دستگاه حکومت و دستگاه نظارت رخنه کرده اند و مردم را از هم جدا می کنند. ارگان های مسئول و ناظر چشمان خود را می بندند. این گرگ ها و این پادشاهان قند و مرغ و روغن و فولاد و … تا اعدام و مجازات نشوند. مبارزه با فساد، اختلاس و گرانی همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: آقای رئیسی. در این شرایط سخت اقتصادی، مردم باید هر روز ببینند که یکی از این سلاطین به دار آویخته شده و مجازات می شود، نه با نصیحت و دستور، این وعده های دولت های قبلی، برنامه های خوب شما که توسط دولت های قبلی داده شده است. اما به جایی نرسید.

نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به بحث تضاد منافع در دستگاه ها گفت: مشکل اصلی مشکل نظارت است همانطور که مشکل نظارت هم تضاد منافع است. متاسفانه همه جا هست تضاد منافع است که شهر را ویران می کند، تضاد منافع است که پلاسکو را نابود می کند، تضاد منافع است که مرغ ها را برای ذبح به چاله می اندازد. ساخت برج ها و مغازه های شلوغ نتیجه تضاد منافع است. متاسفانه خبری از درگیری نیست.

آژانس بین المللی انرژی اتمی دست نشانده آمریکا و غرب است

وی با تشکر از دیپلماسی و آژانس بین المللی انرژی اتمی برای اقدام به موقع گفت: آژانس ابزار آمریکا و غرب است، اجازه دهید موضوع هسته ای دیگر به تحریم ها مرتبط نباشد. آقای رئیسی حداقل دو سال مذاکره نمی کند. مذاکره کنید اما در موضوع هسته ای نه، شکست در مذاکره باعث بهبود وضعیت و رفع التهاب می شود.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی افزود: ما مشکلی از نظر منابع نداریم، اطمینان دارم که آمریکا و غرب دوباره برای مذاکره به سراغ ما خواهند آمد و نباید میدان کار را رها کنند. . خالی.” همانطور که کره شمالی ایستاده بود، هند و پاکستان نیز ایستادند و بسیاری از کشورها بهای آن را پرداختند و تحت تحریم قرار گرفتند. آنها نیز مانند پاکستان تنبیه شدند، اما استقامت کردند و به نتیجه رسیدند. از رئیس جمهور و مسئولان اقتصادی می خواهم به گونه ای عمل کنند که صحبت های ما حداقل ربطی به موضوع تحریم و بحث اقتصادی نداشته باشد.