صاحبان خانه در منطقه نیویورک “در معرض خطر بالای سلب مالکیت هستند”


طبق یک گزارش، مالکان خانه در منطقه شهری نیویورک از آسیب پذیرترین افراد در برابر سلب حق اقامه دعوی در سراسر کشور هستند، زیرا دستمزدهای طبقه متوسط ​​در تلاش هستند تا با افزایش هزینه های مسکن مقابله کنند.

ارزش‌گذاری خانه‌ها که در طول همه‌گیری ویروس کرونا همراه با افزایش نرخ وام مسکن افزایش یافت، باعث شد تا کارگران معمولی برای تامین هزینه‌های زندگی خود با مشکل مواجه شوند.

مطالعه ای توسط آتوم نشان داد که منطقه نیویورک و شیکاگو هشت کشور از ۵۰ شهرستان در معرض خطر را تشکیل می دهند که متوسط ​​درآمد آنها بین ۳۲ تا ۴۵ درصد از دستمزد درآمد خود را برای مسکن خرج می کند.

بر اساس این مطالعه که توسط بلومبرگ ذکر شده است، میانگین قیمت خانه ۱۰ شهرستان آسیب پذیر از ۲۱۰۰۰۰ دلار تا ۴۸۰۰۰۰ دلار متغیر است.

به گفته اتم، هفت مورد از آسیب پذیرترین شهرستان ها در کالیفرنیا بودند در حالی که تعداد کمی دیگر در منطقه فیلادلفیا و دلاور پراکنده بودند.

شهرستان ساسکس در نیوجرسی به عنوان آسیب‌پذیرترین خوشه در کل کشور رتبه‌بندی شد، در حالی که وارن، پاسائیک، اسکس و هانتردون در رتبه‌بندی ۱۰ برتر قرار گرفتند.

در ساسکس، از هر ۷۰۹ خانه یکی در معرض سلب مالکیت است – بالاترین نرخ به استثنای شهرستان کویاهوگا در اوهایو، شهرستان سنت کلر در میسوری و شهرستان کمدن در نیوجرسی.

جرسی سیتی، نیوجرسی - 9 آگوست: زنی در 9 اوت 2020 در شهر جرسی سیتی، نیوجرسی، از کنار خانه ای در محله حومه نیوجرسی پورت لیبرت می دود.  (عکس از گری هرشورن/گتی ایماژ)
طبق یک مطالعه اخیر، شهرستان ساسکس، نیوجرسی، آسیب پذیرترین شهرستان در برابر نوسانات دوران همه گیر در بازار مسکن در نظر گرفته می شود.
گتی ایماژ

شهرستان راکلند در رتبه بیستم این فهرست قرار گرفت.

به استثنای کالیفرنیا، غرب ایالات متحده محل زندگی شهرستان هایی است که حداقل در برابر نوسانات دوران کووید در بازار مسکن آسیب پذیر هستند.

تاد تتا، مدیر ارشد محصولات Attom گفت: «ویروس همچنان یک تهدید قوی برای اقتصاد و بازار مسکن است.

“هیچ علامت هشدار فوری روی هیچ بخشی از کشور وجود ندارد، اما جیب ها در برابر بدتر شدن بازار آسیب پذیرتر هستند.”

نرخ های وام مسکن برای وام های معمولی ۳۰ ساله به شدیدترین سطوح خود از اوایل سال ۲۰۲۰ رسیده است، زیرا بازار مسکن انتظار افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را دارد.

طبق داده‌های غول وام مسکن فردی مک، متوسط ​​نرخ وام مسکن ۳۰ ساله با نرخ ثابت ۳.۵۵ درصد در هفته منتهی به پنجشنبه بود که از میانگین ۳.۵۶ درصد در هفته قبل کاهش یافته است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر