شورای دانش آموزی باید تقویت شود


حسین عباد

تهران (پانا) – معاون سازمان دانش آموزی با تاکید بر اهمیت موضع گیری تجمع دانشجویی از احیای موضع تجمع دانشجویی خبر داد.

حسین آبادتی در جلسه تودیع و معرفی فعالیت های معاونت دانشجویی و رئیس دبیرخانه مجلس دانش آموزی با بیان اینکه همه ما در سازمان دانش آموزی یک تیم هستیم، گفت: اهداف سازمان را پیش ببریم.

معاون سازمان دانش آموزی تاکید کرد: من یک دوره اینجا هستم و این است که باید سازمان را به جایگاهی که شایسته آن است برگردانیم.

وی با اشاره به جایگاه کانون دانشجویی گفت: مجلس دانش آموزی قدرت نرم تشکل دانشجویی است که نباید تضعیف و منزوی شود.

معاون سازمان دانش آموزی افزود: در این خصوص از شورای برنامه ریزی سازمان تصمیم گیری شد و مقرر شد شورای دانش آموزی به حالت اولیه بازگردد.

معاون سابق فعالیت های دانشجویی با قدردانی از زحمات اردشیر دهقانی معاون سابق فعالیت های دانشجویی گفت: البته ارتباط ما با ایشان قطع نمی شود و از این پس از آقای دهقانی استفاده خواهیم کرد. مشاوره در سازمان دانشجویان.

وی با اشاره به ارائه فعالیت های معاونت دانشجویی و همچنین مسئول دبیرخانه کانون دانشجویی گفت: آقایان امیر فقیهی و رحمت الله رضایی دو نیروی قدرتمند در فعالیت معاونت و آقای دهقانی در معاونت هستند. ذوق حسن از این قدرت های قدرتمند بهره می برد. این دست ما را به چنین روزی باز کرد که بر مدیریت خوب آقای دهقانی نظارت دارد. رحمت الله رضایی از معاونت های فعالیت، از مربیان با سابقه در زمینه مهارت و دانش سازمانی، سابقه حضور در دفاع مقدس و ایثارگری را از جمله وی می باشد. ویژگی های ارزشمند انشاالله روح برادر شهیدشان در این مسئولیت همراهیشان کند. با تشکر صمیمانه از کلیه همکارانی که مسئولیت را پذیرفتند.

عبادتی همچنین با اشاره به بازنشستگی و پایان کار جهانگیر درواشی ظفرا مدیر عملکرد و ارزشیابی استان های سازمان دانش آموزی از سال ها فعالیت وی در این سازمان تشکر کرد و گفت: آقای ظفرا سال ها زحمات زیادی کشیده اند. و سابقه خوبی در سازمان دانش آموزی دارد. کمی رها کن

اردشیر دهقانی قائم مقام سابق سازمان دانش آموزی در ادامه این نشست گفت: زمان کار برای همه ما به انحاء مختلف ختم می شود. آنچه در خاطرات باقی می ماند تاثیری است که انسان بر خاطرات می گذارد. من در بخش های مختلف آموزش و پرورش خدمت کردم. شروع به تدریس کردم و به این نقطه رسیدم. تنها بخشی از کار من که سوغات بوده خدماتی است که به سازمان دانش آموزی داده ام.

معاون سابق فعالیت دانشجویی گفت: با تمام درک و قبولی که از سازمان دانش آموزی داشتم، پای تشکل دانشجویی جان باختم. باید بگویم خداوند همیشه از سازمان حمایت کرده و سازمان را به جلو سوق داده است.

وی افزود: همه افرادی که تشکل دانشجویی را درک کردند با تمام وجود در کنار این تشکل ماندند. از دکتر فایز گرفته تا آقای کاوش و آقای کاظمی که باعث شدند سازمان با افتخار راهش را طی کند.

دهقانی با بیان اینکه تحول برای سازمان ها یک روند طبیعی است، گفت: همچنین عده ای رفتند و ما به جای آنها آمدیم. ما می رویم و دیگران به جای ما می آیند و این چرخه ادامه دارد.

وی از زحمات آقای بحرزاده در دوران مهندسی مجدد سازمان تشکر و قدردانی کرد و از تمامی مسئولین سابق در این مسئولیت تشکر کرد.

معاون سابق فعالیت های تشکل های دانشجویی خاطرنشان کرد: سازمان باید بومی باشد و خوشحالم که معاونت جدید یکی از نقاط قوت سازمان و مدیران مجرب داخلی آن است.