شهر نیویورک تحویل رایگان داروهای ضد ویروس کووید را در خانه ارائه می دهد


اریک آدامز، شهردار نیویورک، یکشنبه گفت که شهر نیویورک تحویل رایگان داروهای ضد ویروس کووید-۱۹ را در همان روز در خانه ارائه می‌کند – در حالی که از این سوال که چه زمانی وظایف مختلف اپل بزرگ لغو می‌شود، طفره می‌رود.

آدامز گفت که قرص‌های ضد ویروسی خوراکی «نشان داده شده است که از ترخیص افراد از بیمارستان، به‌ویژه افرادی که در معرض خطر هستند یا به‌شدت بیمار هستند، جلوگیری می‌کند.

آدامز درباره برنامه وقف در طی یک جلسه توجیهی COVID در بیمارستان جاکوبی در برانکس گفت: “ما این کار را با کلمه جادویی نیویورک انجام خواهیم داد. ما این کار را به صورت رایگان انجام خواهیم داد.”

شهردار گفت: «ما می‌خواهیم مطمئن شویم که هیچ‌کس مبتلا به کووید مجبور نیست در شهر حرکت کند، به‌ویژه برای کسانی که مشکلات ایمنی دارند یا افراد مسن ما.» ما می‌خواهیم آن را به شما بدهیم و می‌خواهیم از آن بهره ببرید. این یک برنامه عالی و عالی است که ما گردآوری کرده‌ایم.

شهرداری در بیانیه‌ای اعلام کرد که دوزهای آنتی‌بادی مونوکلونال را برای بیمارانی که علائم خفیف تا متوسط ​​به مدت ۱۰ روز یا کمتر داشته‌اند اما در معرض خطر بالای ابتلا به بیماری‌های شدید هستند، ارائه می‌کند.

شهردار آدام، شهر نیویورک یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز پزشکی جاکوبی در برانکس برگزار می کند.
شهردار اریک آدامز اعلام کرد که شهر نیویورک تحویل رایگان داروهای ضد ویروس کووید-۱۹ را در همان روز در خانه ارائه خواهد کرد.
GNMiller / NYPost

هیزونر در پاسخ به این سوال که در چه مقطعی ممکن است به لغو الزامات مختلف واکسیناسیون شهر فکر کند، هیزونر تنها گفت که به مقامات بهداشتی محلی موکول خواهد شد و هر گونه تغییر با نیازهای اقتصادی اپل “متوازن” خواهد شد.

او قبل از اینکه اضافه کرد که اقتصاد شهر بر این تصمیم تأثیر می‌گذارد، گفت: «از همان ابتدا به این موضوع اشاره کردم: به توصیه متخصصان پزشکی خود ادامه خواهم داد.

آدامز گفت: “من باید توصیه های پزشکی خود را با توصیه های اقتصادی انجام دهم.” درست همانطور که با پزشکان و متخصصان پزشکی خود می نشینم، با اقتصاددانم نیز می نشینم.

شهردار آدام، شهر نیویورک یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز پزشکی جاکوبی در برانکس برگزار می کند.
اپل بزرگ همچنین تزریق آنتی بادی مونوکلونال را برای برخی از بیماران ارائه خواهد کرد.
GNMiller / NYPost

“ما باید این تعادل را درست داشته باشیم. این نمی تواند به این صورت باشد.”

به گفته مقامات بهداشتی، موارد گزارش شده COVID-19 از اوایل ژانویه در این شهر ۸۰ درصد کاهش یافته است.

هفت تا پنج درصد نیویورکی‌ها اکنون «کاملاً واکسینه شده‌اند»، به این معنی که دو دوز واکسن فایزر یا مدرنا یا یک دوز واکسن جانسون و جانسون را دریافت کرده‌اند.

شهردار آدام، شهر نیویورک یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز پزشکی جاکوبی در برانکس برگزار می کند.
هفت و پنج درصد از نیویورکی‌ها اکنون «کاملاً مصونیت دارند».
GNMiller / NYPost

آدامز سلف خود بیل دی بلازیو را به دلیل ایجاد دستورات واکسن برای کارمندان شهر، مشاغل و مکان‌های سرپوشیده مانند رستوران‌ها و سالن‌های کنسرت ستود و افزود که او قصد دارد بعداً یکشنبه با خود شهردار سابق تماس بگیرد و از او تشکر کند.

او گفت: «من می‌خواهم به دولت دی بلازیو برای تصمیم‌گیری‌های بسیار دشوار در مورد مأموریت‌ها و چگونگی اطمینان از اینکه می‌توانیم شهرمان را به مکانی امن تبدیل کنیم، کلاه بگذارم، و من فقط می‌خواهم آنها را به خاطر آنچه که دارند ستایش کنم.» . “

من امروز بعداً با شهردار تماس می‌گیرم و به او می‌گویم، می‌دانی، ما توانسته‌ایم آنچه را که او قبلاً طراحی کرده است، بسازیم.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر