شغل آبرن برایان هرسین با شایعات در خطر است


شایعاتی مبنی بر اینکه شغل برایان هرسین در آبرن در خطر است، به گوش می رسد.

این چرخه پنجشنبه شب زمانی آغاز شد که جاستین هوکانسون از on3.com، سایتی که فوتبال دانشگاهی را از نزدیک دنبال می کند، گزارش شده است که آینده نزدیک هرسین زیر سوال بود.

در روز جمعه، جان تالتی از Al.com گفت: “این چیزی است که من راحت می گویم: تلاشی هماهنگ برای افزایش فشار و غیرقابل تحمل کردن برایان هرسین برای بازگشت به سال دوم انجام شده است.” تالتی توییت کرد. و هرسین مهمات زیادی را از جدایی‌های مربیگری تا خروج پورتال نقل و انتقالات فراهم کرده است. وضعیت به سرعت در حال حرکت است.»

به نوبه خود، هرسین به نظر نمی رسد که این کار را به این زودی ها رها کند.

شایعه شده است که شغل برایان هرسین در آبرن در خطر است.
شایعه شده است که شغل برایان هرسین در آبرن در خطر است.
گتی ایماژ

هرسین پنجشنبه شب به ESPN گفت: “من مربی آبرن هستم و هر روز به این ترتیب عمل می کنم.” من می‌خواهم که این کار عملی شود، و به بازیکنانمان گفته‌ام و به بقیه گفته‌ام که هیچ طرح B وجود ندارد. من قصد رفتن به جایی را ندارم. این کار بوده و هست. به همین دلیل جایی که در آن بودم را ترک کردم تا به اینجا بیایم و این مکان را به عنوان یک برنامه قهرمانی درآورم و بهتر از آن چیزی که پیدا کردم بگذارم.»

جی گوگ، رئیس آبرن، روز جمعه به شایعات مربوط به هرسین پرداخت.

گوگ گفت: «فقط می‌خواهم بدانید که ما در تلاش برای جدا کردن واقعیت از داستان هستیم. به گزارش Al.com. “ما شما را در جریان خواهیم گذاشت و در زمان مناسب تصمیم مناسب را خواهیم گرفت.”

شغل برایان هرسین در آبرن در خطر است
شغل برایان هرسین در آبرن در خطر است
گتی ایماژ

هرسین سال گذشته از بویز استیت به آبورن پیوست و جانشین گاس مالزان شد. در سال گذشته، آبرن ۶-۷ رفت.

صبح جمعه، لی هانتر، یک تکل دفاعی ۴ ستاره سابق که در حال انتقال به خارج از آبرن است، در اینستاگرام نوشت که با بازیکنان “مانند سگ رفتار می شود.” هانتر نوشت که هرسین “ذهنیت واقعی برای یک برنده دارد اما ذهنیت وحشتناکی به عنوان یک شخص دارد.”

هفته گذشته، آستین دیویس، هماهنگ کننده تهاجمی آبرن، که به تازگی کادر سیاتل سیهاوکز را به سمت پست فوتبال کالج ترک کرده بود، کمی بیش از یک ماه پس از شروع به کار استعفا داد. او دلایل شخصی را ذکر کرد و هرسین را به خاطر نحوه برخوردش تحسین کرد.

در اوایل این فصل، درک میسون هماهنگ کننده دفاعی به همان سمت در ایالت اوکلاهاما رفت. نیک ایسون، مربی خط دفاعی، به همان سمت در کلمسون رفت و هشت بازیکن خط دفاعی وارد پورتال انتقال شدند.

در فصل گذشته، هرسین، کورنلیوس ویلیامز، مربی دریافت کننده واید را پس از چهار بازی اخراج کرد. دریافت کننده پیشرو تیم، کوبی هادسون نیز وارد پورتال نقل و انتقالات شد.

هرسین در مصاحبه با ESPN ادعای بدرفتاری با بازیکنان و دستیاران را رد کرد.

هرسین گفت: “هر گونه حمله ای به شخصیت من بیهوده است.” “هیچ کدام از اینها چیزی نیست که من هستم.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر