شب قدرتمند جولیوس رندل، نیکس را به شکست پادشاهان هدایت می کند


اگر نمی توانید بدون بهترین بازیکن، پادشاهان فاسد خسته را در خانه شکست دهید، چه کسی را می توانید شکست دهید؟

نیکز از یک عصر نادر دوشنبه در پارک در خنده ۱۱۶-۹۶ لذت برد.

آنها با تقسیم توپ، کنترل تخته ها و زدن ۳ امتیاز در یک شب بدون ترس ساکرامنتو را شکست دادند تا ۲۴-۲۷ به پایان برسند و یک لغزش سه بازی را ثبت کنند.

ژولیوس رندل بد قاطع و مطمئن به نظر می رسید و ۱۷ امتیاز با ۹ ریباند و ۴ پاس منجر به گل به دست آورد. ایوان فورنیه در کوارتر اول ۱۶ امتیاز از ۱۸ امتیاز را به دست آورد. الک بورکز از روی نیمکت آمد و با ۲۱ امتیاز موفق شد. برنده جام، میچل رابینسون بازی را با ۹ امتیاز و ۱۳ ریباند به پایان رساند.

تنها درام در کوارتر چهارم اتفاق افتاد. آیا تام تیبودو بود که بادامک قرمز رنگ آخرین اضافه را انجام داد در حالی که جمعیت پارک بارها و بارها نام او را فریاد می زدند: “ما یک کاسه قرمز می خواهیم”.

او این کار را انجام داد، همانطور که دوکی سابق در فاصله ۵:۲۵ باقی مانده از روی نیمکت پرید تا با نیکس ۲۵ تشویق شود.

نیکس
جولیوس رندل در برابر پادشاهان به دانک می رود.
چارلز ونسلبرگ/نیویورک پست

پادشاهان بدون نگهبان ستاره خود، دی آرون فاکس (مچ پا دردناک) بودند و آخرین بازی از یک سفر جاده ای ۱۱ روزه و پنج بازی را انجام دادند. و رکورد ۱۸-۳۴ را دارند.

نیکز باید این بازی را با یک مسابقه کشنده شش بازی پشت سر می گذاشت و در خانه مقابل ممفیس قبل از یک بازی وحشی پنج بازی به سمت غرب شروع می شد.

نیکز که ۵۵-۴۱ کینگز را شکست داد، در کوارتر اول به ساکرامنتو کوبید. این یکی از بهترین ساعات فورنیه به عنوان نیک بود، زیرا هم تیمی هایش بارها او را در سه نقطه سه نقطه باز می دیدند و او شوت عالی را شلیک می کرد.

این مرد فرانسوی ۶ گل از هفت گل خود را در کوارتر اول به ثمر رساند – ۴ از ۵ گل از زمین ۳ امتیازی – در مقابل ۱۶ گل که نیک ۳۱-۲۳ پیش افتاد.

نیکس
ایوان فورنیه
چارلز ونسلبرگ/نیویورک پست

نیکس در دوره دوم با افزایش ۱۷ واحد دوم به کینگز کمین کرد.

بورکز برای غوطه ور کردن یک کوچه به اوبی تاپین ضربه زد. پس از اینکه کوئنتین گرایمز توپ را گرفت، توبین آن را به قسمت پایین کوبید و آن را به بورکز برگرداند و او یک اشاره گر سه گانه را دریل کرد تا نیکس ۴۵-۲۹ را بلند کند.

نیکز در نیمه اول با نتیجه ۵۴-۴۱ پیش افتاد، اگرچه بهترین بازیکن آنها، آر جی بارت، ۱ از ۹ شوت کرد و کمبا واکر، گارد اصلی، بدون گل رفت.

نیکس شیشه را کنترل کرد و در دو کوارتر اول اجازه بازگشت به کینگ ها را نداد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر