شاهزاده چارلز قصد دارد سالانه 700 هزار پوند به شاهزاده ویلیام پادشاه شود


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • شاهزاده چارلز وقتی به سلطنت می رسد 700000 پوند به شاهزاده ویلیام می پردازد ، به امید ادامه زندگی در خانه باشکوهش در گلاسترشایر.


  شاهزاده چارلز و دوشس کامیلا به دلیل عشق به حومه شهرت دارند و زمانی را در قرنطینه انگلستان در گلوسترشایر گذرانده اند. به عنوان اعضای ارشد در شرکت، شاهزاده ولز و دیدوشس کورنوال دارای چندین خانه سلطنتی است و در حال حاضر زمان خود را بین خانه هایگرو در اینجا و محل اقامت او در لندن ، کلارنس هاوس تقسیم می کند. در حال حاضر گزارش ها نشان می دهد که چارلز ، که اولین نفر در صف تاج و تخت است ، مشتاق است اطمینان حاصل کند که هایگرو در سالهای آینده خانه خانواده است.

  به گزارش Sunday Mail ، چارلز قرار است پس از بر تخت نشستن هایگرو را نگه دارد. این ملک باشکوه در مالکیت دوک کرن وال است که شاهزاده ویلیام وقتی پادشاه پدرش می شود ، از آن به ارث می برد.

  مروری بر باغهای خانه Highgrove در 5 ژوئن 2013 در تتبری ، انگلستان

  در واقع ، تصور می شود که این امر ویلیام را صاحب پدر می کرد ، زیرا Sunday Mail می گوید دوک کمبریج سالانه 700000 پوند برای این خانه سلطنتی دیدنی هزینه می کند.

  دبا وجود علاقه چارلز و کاميلا به گذراندن وقت در Highgrove ، اما پيشنهاد شده است که اين زوج در آينده در کاخ باکينگهام زندگی کنند. اگرچه به نظر می رسد که کاخ نمادین هنگام پادشاهی چارلز دستخوش تغییرات اساسی می شود.

  همانطور که در پست گزارش شده است ، یکی از دوستان چارلز گفت: “با وجود اینکه همه فکر می کنند او نمی خواهد در اینجا زندگی کند ، او مطمئناً در اینجا اقامتگاه خواهد داشت – اما این وضعیت بسیار بالاتر از فروشگاه شبیه به آن و نخست وزیر در خیابان داونینگ “.

  شاهزاده چارلز ، شاهزاده ولز و کامیلا ، دوشس کورنوال در سالن رقص در مراسم اهدای جوایز تولد ملکه در کاخ باکینگهام

  آنها با تامل بر دلایل تعهد چارلز برای زندگی در این خانه تاریخی ، افزودند: “هر دو شاهزاده و دوشس کورنوال بسیار کاربردی هستند و می بینند که پادشاه حاکم باید در کاخ باکینگهام زندگی کند ، در غیر این صورت مانند و همپتون کورت می شود – یک جاذبه برای بازدیدکنندگان و نه یک کاخ سلطنتی که کار می کند. “

  کاخ باکینگهام در حال گذراندن یک دهه بازسازی 369 پوند است. تصور می شود که در آینده در مقیاس حتی چشمگیرتر برای عموم آزاد باشد. حتی اگر گزارشات صحیح باشد ، برنامه های چارلز می تواند بعد اصلی اقامتگاه سلطنتی را نشان دهد.

  شاهزاده چارلز ، شاهزاده ولز ، در مراسم راه اندازی ابتکار تاجگذاری در مرغزارها ، در چمنزارهای خانه Highgrove قدم می زند

  و در حالی که ملکه در ماه های اخیر زمان زیادی را در قلعه ویندزور گذرانده است ، پیشنهاد شده است که چارلز به دنبال ادامه این سنت نیست.

  این منبع گفت که “چارلز علاقه زیادی به ویندزور ندارد زیرا او بسیار سر و صدا دارد” قبل از اینکه گفت “دید او این است که اگر به ویندزور برود ، حتی می تواند به Highgrove در Gloucestershire برود”.

  باید دید آیا شاهزاده چارلز هنگام پادشاهی شدن وی ، خانه Highgrove را از شاهزاده ویلیام اجاره می دهد یا خیر. با این حال ، شاهزاده ولز و دوشس کورنوال مطمئناً در این سالها لحظات شادی زیادی را با هم در اینجا تجربه کرده اند.

  دیدگاهتان را بنویسید