شان وایت و نینا دوبرو به زودی نامزد خواهند کرد


آنها جذاب ترین زوج بازی های المپیک زمستانی هستند. اما وقتی شان وایت در این ماه برای چهارمین و آخرین طلای خود می رود، دوست دخترش، بازیگر نینا دوبرو، آنجا نخواهد بود.

به دلیل قوانین سختگیرانه COVID، بازیگر “خاطرات خون آشام” از تشویق قهرمان اسنوبورد در پکن منع شده است.

اما به گفته دوستانی که همچنین گفتند نامزدی بین این زوج قریب الوقوع است، این مانع از حمایت او در خانه ای که اکنون در لس آنجلس زندگی می کنند، نمی شود.

یکی از دوستان این زوج گفت: “آنها با هم بسیار زیبا و محکم هستند.” اگر هر روز نامزدی اتفاق بیفتد، تعجب نمی‌کنم.»

این زوج اخیراً زمانی که دوبرو به خانه وایت در لس آنجلس نقل مکان کرد، قدم بعدی را در رابطه خود برداشتند (او همچنین خانه ای در لاس وگاس دارد و اخیراً آپارتمانش در نیویورک را فروخته است). هر دوی آنها عاشق سگ هستند – دوبرو سگی به نام ماوریک دارد و وایت یک بولداگ فرانسوی به نام استیو دارد. دوست این زوج گفت: «آنها علایق زیادی مشترک دارند، هر دو به دنبال خود درمانی و رفاه هستند. آنها هر دو بسیار معنوی و با انگیزه هستند.

خودی ها می گویند که دوبرو وایت را در المپیک پکن از خانه مشترکشان در لس آنجلس تشویق خواهد کرد.
خودی ها می گویند که دوبرو وایت را در المپیک پکن از خانه مشترکشان در لس آنجلس تشویق خواهد کرد.
اینستاگرام

هر دوی آن‌ها سال‌ها سخت تلاش کرده‌اند تا حرفه‌شان را بسازند، بنابراین اکنون تصمیم گرفته‌اند که هر دقیقه رایگانی را که دارند، با یکدیگر بگذرانند.»

ظاهراً این زوج از آوریل ۲۰۲۰ با هم قرار داشتند، اما اولین بار در یک رویداد برای سخنران انگیزشی تونی رابینز در فلوریدا در سال ۲۰۱۹ ملاقات کردند، جایی که هر دو در حال ارائه سخنرانی بودند.

بردن هر مدالی از بازی‌ها، وایت را به پرافتخارترین اسنوبردباز مردان تاریخ تبدیل می‌کند.  مسابقه مقدماتی او در هاف پایپ مردان در فوریه برگزار می شود.  8.
بردن هر مدالی از بازی‌ها، وایت را به پرافتخارترین اسنوبردباز مردان تاریخ تبدیل می‌کند. مسابقه مقدماتی او در هاف پایپ مردان در فوریه برگزار می شود. ۸.
اینستاگرام

وایت در مورد ستاره «دگراسی» که پذیرفت بعد از آن با او شام بخورد، گفته است: «در واقع هیچ چیزی در مورد او نمی‌دانستم.

وایت به مجله People گفت که وقتی کارکنان رستوران بیشتر از او برای ملاقات با او هیجان زده به نظر می رسید، نفس او کبود شد.

وایت گفته است که وقتی دوبرو برای اولین بار در یک رویداد تونی رابینز در سال 2019 ملاقات کرد، هیچ ایده ای نداشت.
وایت گفته است که وقتی دوبرو برای اولین بار در یک رویداد تونی رابینز در سال ۲۰۱۹ ملاقات کرد، هیچ ایده ای نداشت.
ENEWS/MEGA

او گفت: “مکان مملو از جمعیت بود… و او گفت: “بگذار بروم ببینم می توانم یک میز تهیه کنم.” او تصور می‌کرد که دوبرو نامش را می‌گذارد تا یک میز بگیرد، اما بعد از اینکه آنها نشستند، یک سرور در واقع از دوبرو عکس خواست.

وایت به یاد می آورد: «من می گفتم، چه اتفاقی می افتد؟ اتفاقی که می افتد واقعاً خنده دار بود.»

دوبرو زمانی که رابطه خود با وایت را رسمی کرد این عکس را در اینستاگرام منتشر کرد.
دوبرو زمانی که رابطه خود با وایت را رسمی کرد این عکس را در اینستاگرام منتشر کرد.
اینستاگرام

دوبرو در ماه مه ۲۰۲۰ رابطه آنها را با اینستاگرام رسمی کرد، زمانی که عکسی از خود در حالی که یک جفت قیچی در دست داشت در حالی که عشق جدیدش چهره “ترسناک” شوخی می کشید را به اشتراک گذاشت.

این زوج اشتراکات زیادی دارند. آنها هر دو کارآفرین هستند. وایت قبلاً نام تجاری اسنوبورد خود “WHITESPACE” را راه اندازی کرده است و همکاری لباس خود را با ویرجیل آبلو طراح لویی ویتون که نوامبر گذشته در ۴۱ سالگی به طرز غم انگیزی درگذشت، به نمایش گذاشته است.

گفته می شود که این زوج مشترکات زیادی دارند: هر دو سگ و کسب و کار خود را دارند - و می خواهند در آینده بچه دار شوند.
گفته می شود که این زوج مشترکات زیادی دارند: هر دو سگ و کسب و کار خود را دارند – و می خواهند در آینده بچه دار شوند.
اینستاگرام

در همین حال، دوبرو به جمع آوری ۲۲ میلیون دلار از بودجه IPO در دسامبر کمک کرد تا به تجارت “شراب تازه تاک” کمک کند که او با بهترین دوستش، بازیگر زن جولیان هاف، راه اندازی کرد.

او همچنین یک اسنوبرد سوار عالی است، که این هفته در یک پست اینستاگرامی نشان داد که در حال ضربه زدن به شیب‌ها است. دوست گفت: “شان به من گفت که او عالی است – او به او یاد نداد، او در کودکی یاد گرفت.”

گفته می شود که دوبرو به تنهایی یک اسنوبرد سوار عالی است.  او این ورزش را از بزرگ شدن در تورنتو، کانادا آموخت.
گفته می شود که دوبرو به تنهایی یک اسنوبرد سوار عالی است. او این ورزش را از بزرگ شدن در تورنتو، کانادا آموخت.
اینستاگرام

آنها در طول یک سال گذشته به هم چسبیده اند، حتی اگر این به معنای عشق طولانی مدت بود، زیرا وایت، ۳۵ ساله، در اروپا آموزش دیده و دوبرو، ۳۳ ساله، در حال فیلمبرداری در ایالات متحده بود، از جمله نتفلیکس که هنوز منتشر نشده است. فیلم «قانون‌های غیرقانونی» با بازی پیرس برازنان و الن بارکین.

یکی از دوستان نینا گفت: “او سال گذشته فیلم های زیادی ساخت و انجام یک مسافت طولانی کار سختی بود. نینا در تیراندازی آتلانتا بود و شان فقط برای یک آخر هفته برای دیدن او پرواز می کرد و او در هفته های تعطیلش به اتریش پرواز می کرد.

اگرچه در گذشته دوبرو از انتشار عکس های دوست پسرش در شبکه های اجتماعی خودداری می کرد، اما بسیاری از لحظات خود را با وایت به اشتراک گذاشته است.
اگرچه در گذشته دوبرو از ارسال عکس با دوست پسرش در شبکه های اجتماعی خودداری می کرد، اما بسیاری از لحظات خود را با وایت به اشتراک گذاشته است.
اینستاگرام

اما، از اواخر سال گذشته، وایت تمرینات خود را به کلرادو منتقل کرد و دوبرو دائماً در کنار او بود. دوست گفت: «او تمام مدت با او بود، به غیر از یک روز که اخیراً برای یک روز مطبوعاتی به لس آنجلس رفت.»

وقتی دوبرو تولدش را در ژانویه جشن گرفت. ۹، به ما گفته می شود که وایت او را برای یک روز عاشقانه تنها چند ساعت پس از مسابقه مقدماتی خود در کوه ماموت، به همراه داشت. این زوج روز یکشنبه هنگامی که وایت قبل از مراسم افتتاحیه در روز جمعه به چین رفت، خداحافظی کردند.

این زوج که سال ها مجبور به تحمل یک رابطه از راه دور بوده اند، از زمانی که با هم هستند نهایت استفاده را می برند.
این زوج که سال ها مجبور به تحمل یک رابطه از راه دور بوده اند، از زمانی که با هم هستند نهایت استفاده را می برند.
اینستاگرام

بردن هر مدالی از بازی‌ها، وایت را به پرافتخارترین اسنوبردباز مردان تاریخ تبدیل می‌کند. دارنده سه مدال طلا در حال تعقیب آخرین لحظه حماسی در هالفپایپ مردان است که از مسابقات مقدماتی خود در فوریه آغاز می شود. ۸.

دوست دوبرو افزود: “او برای المپیک بسیار هیجان زده است. می توانید ببینید که او در مورد “تیم ایالات متحده” بودن پست گذاشته است و حتی کشور زادگاه او نیست!

این زوج به طور مرتب جنبه خنده دار خود را با طرفداران به اشتراک می گذارند.  منابع پیش بینی می کنند که یک نامزدی قریب الوقوع است.
این زوج به طور مرتب جنبه خنده دار خود را با طرفداران به اشتراک می گذارند. منابع پیش بینی می کنند که یک نامزدی قریب الوقوع است.
اینستاگرام

این بازیگر در صوفیه، بلغارستان، نیکولینا کامنووا دوبروا به دنیا آمد و در دو سالگی به کانادا مهاجرت کرد، جایی که در تورنتو بزرگ شد. پدرش کامن متخصص کامپیوتر و مادرش مایکلا هنرمند است. او یک برادر بزرگتر به نام اسکندر دارد.

دوبرو قبلاً از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ با ایان سامرهالدر همبازی خود در «خاطرات خون آشام»، آستین استوول بازیگر «پل جاسوسان» از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ و در سال ۲۰۱۷ با گلن پاول، ستاره سابق «کوئینز جیغ» در ارتباط بود.

وایت و دوبرو هر دو گفته اند که مشتاقانه منتظر پدر شدن هستند.
وایت و دوبرو هر دو گفته اند که مشتاقانه منتظر پدر شدن هستند.
اینستاگرام

در همین حال، وایت قبل از جدایی آنها در سال ۲۰۱۹، پنج سال با سارا بارتل، رهبر گروه فانتوگرام رابطه داشت. منابع گفتند که آنها “دوستانه و صمیمانه” باقی می مانند. وایت همچنین سعی کرده است از ادعاهای سوء رفتار جنسی که مدت کوتاهی پس از کسب سومین مدال طلای خود در بازی های ۲۰۱۸ ظاهر شد، کنار بیاید.

بر اساس این کت و شلوار، وایت اظهارات جنسی مبتذلانه ای به لنا زوایده، درامر سابق گروه راک وایت “Bad Things” کرد و همچنین تصاویر جنسی صریح “آلت تناسلی مرده و نعوظ” را برای او فرستاد و او را مجبور به تماشای ویدیوهای مزاحم جنسی در سال ۲۰۱۶ کرد. .

وایت، کوچک‌ترین فرزند از سه فرزند، در حال حاضر یک عمو است و گفته است که پدر شدن «چیزی است که به نظر می‌رسد یک ورق شگفت‌انگیز، یک فصل جدید است».
وایت، کوچک‌ترین فرزند از سه فرزند، در حال حاضر یک عمو است و گفته است که پدر شدن «چیزی است که به نظر می‌رسد یک ورق شگفت‌انگیز، یک فصل جدید است».
اینستاگرام

این شکایت در ماه مه ۲۰۱۷ به مبلغی نامشخص پرداخت شد. وایت بعداً گفت که “در طول سال ها به عنوان یک فرد رشد کرده است” و “به آنچه امروز هستم افتخار می کند.”

وایت که منتظر است، گفته است که نمی تواند صبر کند تا بچه دار شود. خواهر بزرگتر او، کاری، مادر یک فرزند است و دوباره باردار است، و برادر بزرگترش جسی در حال حاضر پدر دو پسر کوچک است. وایت ماه گذشته به Us Weekly گفت: “من دوست دارم پدر باشم.

وایت، 35 ساله، برنده سه مدال طلا، در آخرین بازی های المپیک زمستانی خود شرکت می کند.
وایت، ۳۵ ساله، برنده سه مدال طلا، در آخرین بازی های المپیک زمستانی خود شرکت می کند.
AP

“این فقط چیزی است که خیلی هیجان انگیز به نظر می رسد، می دانید؟ من عاشق بودن در کنار مردم هستم و این ایده را دوست دارم که کسی غیر از کارهای خودم را برای مراقبت از او داشته باشم.”

او اضافه کرد: «برای مردی مثل خودم که واقعاً همه چیزش را در یک جنبه از زندگی، یعنی رقابت در اسنوبورد، ریخته است، احساس می‌کنم در طول سال‌ها، با چیزهای دیگری که در جریان است، زندگی بهتری را جمع‌آوری کرده‌ام. چیزی شبیه به آن فقط یک ورق شگفت انگیز به نظر می رسد، یک فصل جدید. … من می خواهم این را قبول کنم.”

اگرچه بازیگر
اگرچه بازیگر “خاطرات خون آشام” در حالی که وایت برای المپیک در اتریش تمرین می کرد در آتلانتا فیلمبرداری می کرد، آنها به طور منظم آخر هفته ها یکدیگر را می دیدند.
شبکه CW

در همین حال، دوبرو از لحاظ تاریخی زندگی عاشقانه خود را دور از کانون توجه نگه داشته است و به مجله Cosmopolitan می گوید: «من معمولاً با افراد مهم عکس پست نمی کنم، که خنده دار است، زیرا وقتی عکسی را با یک پسر پست می کنم، رسانه ها انتخاب می کنند. آن را انجام دهید و فرض کنید من با او قرار ملاقات دارم. این باعث خنده ام می شود، زیرا در واقع، اگر او در اینستاگرام من باشد، به این معنی است که من هستم نه قرار گذاشتن با او!»

اما به نشانه جدی بودن او در مورد وایت، اکنون بدون توقف عکس‌هایی از او منتشر می‌کند و فاش می‌کند که چگونه مادرش نمی‌تواند منتظر بچه‌دار شدن او باشد.

دوست این زوج گفت: “من واقعا فکر می کنم این برای هر دوی آنهاست.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر