شان مک وی و زک تیلور در سوپر بول ۲۰۲۲ به میدان خواهند رفت


شان مک وی این بار تنها واندرکایند در سوپربول نخواهد بود.

مک وی ۳۶ ساله سه سال پس از جدال با سرمربی افسانه‌ای که ۳۳ سال از خود بزرگتر بود، قوچ‌ها را به سرزمین موعود بازگرداند، جایی که او در سوپر بول ۲۰۲۲ با زک تیلور بنگالی در یک بازی ساخته شده رقابت خواهد کرد. برای برخی از لیست “فوق العاده زیر ۴۰ سال”.

تیلور ۳۸ ساله، که در زمان باخت سوپربول LIII به پاتریوتز بیل بلیچیک، مربی تیم کوارتربک‌های رامز تحت هدایت مک‌وی بود، روز یکشنبه در بازی قهرمانی AFC، بنگال‌ها را به کامبک ۱۸ امتیازی و ناراحتی چیفز در وقت اضافه هدایت کرد. حدود سه ساعت بعد، McVay’s Rams یک کامبک ۱۰ امتیازی در کوارتر چهارم را تکمیل کرد تا از ۶ بازی باخت در برابر ۴۹ers در بازی NFC Championship جلوگیری کند.

برای زک تیلور و بنگال‌ها خیلی خوشحالم – چه گروه سخت و انعطاف‌پذیری هستند. مک وی گفت: ما کارهای بیشتری برای انجام دادن داریم. “شما به شروع آن نگاه کنید [Bengals-Chiefs] بازی، برای آنها خوب به نظر نمی رسید. آنها فقط به نشان دادن اینکه چرا از نظر ذهنی لباس سختی هستند، ادامه دادند. فکر می‌کنم این را سرمربی آنها منعکس می‌کند. من می دانم که او چه مربی بزرگی است.”

زک تیلور، شان مک وی
زک تیلور (سمت چپ) قبل از اینکه هدایت بنگال ها را بر عهده بگیرد، زیر نظر شان مک وی (سمت راست) مربی تیم مدافعان رامز بود.
گتی (۲)

آیا به روش دیگری نیاز دارید که به جوانان در این مسابقه بعید رامز-بنگال خدمت شود؟ جو بارو، ۲۵ ساله، می تواند به جو مونتانا، راسل ویلسون، تام بردی، پاتریک ماومز و بن روتلیسبرگر به عنوان تنها کوارتربک های ابتدایی که در سن ۲۵ سالگی یا کمتر برنده سوپربول شده اند، بپیوندد.

با این حال، برخی از جانبازان چیزی برای گفتن در مورد آن وجود خواهند داشت.

متیو استافورد، مدافع رمز، که در فوریه ۳۴ ساله می شود. ۷، سعی می کند ۱۲ فصل از دست رفته را با شیرها جبران کند. قوچ ها با وجود اینکه او فقط ۳۰ سال دارد، ذهنیتی را برای آرون دونالد اتخاذ کرده اند.

میلر گفت: «این درست مانند داشتن فرزند دوم است. “تو عاشق اولی هستی. وقتی دیگری دارید، بچه دوم را نیز دوست دارید. اما هر دو کاملاً متفاوت هستند. شما می خواهید این دو را از هم جدا کنید. برخی از کارهای ویژه ای که در آن سال انجام دادیم، سعی می کنم در این تیم اعمال کنم.”

این چهارمین حضور در سوپربول برای رام ها (برندگان در سال ۲۰۰۰) و سومین حضور برای بنگال ها است که در دهه ۱۹۸۰ دو بار به ۴۹رز باختند. رامز کمی مورد علاقه تلاش خواهد کرد تا به دومین برنده پیاپی سوپربول تبدیل شود که در ورزشگاه خانگی خود جشن می گیرد – بوکانیرز در فوریه گذشته در خلیج تامپا پیروز شد – پس از اینکه شهر میزبان نتوانست تیمی را در هر یک از ۵۴ سوپربول اول اعزام کند.

استافورد گفت: “خیلی خوب است که اینجاست، اما اگر ما در آن بازی کنیم، من یک sh – جایی که هست، ندارم.” من فقط می خواهم در دنگ بازی کنم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر