شارنا برگس باردار است و منتظر برایان آستین گرین است


آنها این را در BAG دارند.

شارنا برگس باردار است و در انتظار اولین فرزندش از دوست پسرش – و شریک “Dancing With the Stars” – برایان آستین گرین است.

این زوج این خبر را با یک عکاسی ساحلی در مائوئی منتشر کردند، جایی که برآمدگی ظریف کودک برگس زیر یک بیکینی سفید و کلاه سطلی حصیری دیده می‌شود.

گرین با لباس شنای خاکستری، یک تی شرت و یک فدورا حصیری در حالی که شکم برگس را می بوسید و در چندین عکس می گرفت، آن را ساده نگه داشت.

او همچنین دیده شده است که در حالی که این زوج در کنار امواج اقیانوس در زیر نور خورشید غرق شده بودند، دستانش را دور او حلقه کرده و او را می بوسد.

همین یک هفته پیش، برگس در اینستاگرام به تبلیغ یک کیت تست باروری خانگی پرداخت، که اشاره ای واضح برای طرفداران چشم عقابی حرفه ای “DWTS” بود که این زوج در تلاش برای بچه دار شدن هستند.

یکی از نمایندگان Burgess بلافاصله درخواست ما را برای اظهار نظر پاسخ نداد.

برایان آستین گرین شارنا برگس را می بوسد.
این اولین فرزند برگس و چهارمین فرزند گرین خواهد بود.
LEGA / BACKGRID

این زوج اولین سال آشنایی خود را در اکتبر ۲۰۲۱ با یک پست اینستاگرامی احساساتی از گرین جشن گرفتند که در آن نوشته شده بود: “یک سال پذیرفتن من به گونه ای که قبلاً هرگز دوستش نداشته ام ❤️ #لعنتی.”

برایان آستین گرین شارنا برگس را می بوسد.
این زوج خوشبخت اولین سال آشنایی خود را در اکتبر ۲۰۲۱ جشن گرفتند.
LEGA / BACKGRID

برگس به بازیگر «پلک نزن» پاسخ داد: «یک سال پیش دیروز تمام دنیای من تغییر کرد. من فقط هنوز آن را نمی دانستم. تو تمام آن چیزی هستی که من تا به حال در یک نفر می‌خواستم و دوست داشتنت چیزی است که حتی نمی‌توانستم در خواب هم ببینم. من تا قبل از تو نمی دانستم که وجود دارد. ♥️. دوستت دارم عزیزم و دوست دارم با تو زندگی کنم. ۱ پایین، و همه آنها رفتن. :)”

برایان آستین گرین و شارنا برگس.
گرین سه فرزند اول خود را با همسر سابقش مگان فاکس به اشتراک می گذارد.
LEGA / BACKGRID

این جفت برای اولین بار پس از عکاسی در حال گذراندن تعطیلات با هم در دسامبر ۲۰۲۰، به عنوان یک زوج با هم مرتبط شدند، هفت ماه پس از اینکه گرین جدایی خود را از همسر سابقش، مگان فاکس، تایید کرد، که با او پسران نوح، ۹، بودی، ۷، و Journey مشترک است. ۵.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر