سیل در کمین پایتخت/ تهرانی ها امشب باید در حالت آماده باش باشند – پایگاه خبری مدآرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; ما نگران وضعیت تهران هستیم و می‌گوییم: به تمامی ۲۲ استان تهران لایروبی قنوات و نهرها اعلام کرده‌ایم.

وی ادامه داد: هشدار هواشناسی و هواشناسی تهران نارنجی است و ممکن است شرایط شب گذشته در شب گذشته تکرار شود.

گودجانی بیان کرد: بر اساس گزارش ها پیش بینی می شود رودخانه ها، قنات ها و مسیل ها بالا بیایند و بر این اساس مردم مراقب باشند از دور زدن رودخانه ها خودداری کنند و حداقل تا روز یکشنبه از کوه نوردی خودداری کنند.

رئیس مرکز عملیات اورژانس مدیریت بحران تهران با اشاره به وضعیت جوی تهران گفت: امشب بارش باران پیش بینی می شود و احتمال بالا آمدن رودخانه ها نگران کننده است.

وی با بیان اینکه به هیچ یک از مناطق تهران اخطار تخلیه داده نشده است، گفت: اعلام کرده ایم به دلیل بارش ها در ارتفاعات شمالی مردم در دره ها پرسه نزنند و از مردم می خواهیم هوشیار باشند.

وزارت کشور پیام هشدار سیل در استان تهران صادر کرد

مدیریت بحران: تهرانی ها امشب باید در حالت آماده باش باشند/ ممکن است آب رودخانه ها بالا بیاید/ وزارت کشور پیام هشدار سیل در استان تهران را صادر کرد.

۱۲ نفر بر اثر سیل در کشور جان باختند

بازی های Metaverse را یاد بگیرید و دلار (بدون سرمایه اولیه) کسب کنید

مهدی فالیبور رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر در تشریح آخرین وضعیت مناطق سیل زده از کشته شدن ۱۲ نفر در کشور تا کنون خبر داد. وی گفت: از این تعداد پنج مورد در سیستان و بلوچستان و هفت مورد در استان تهران بوده است. ۱۴ نفر نیز مفقود شده اند.

هلال احمر: احتمال آبگرفتگی در ۲۱ استانداری تا دوشنبه آینده

رئیس کمیته امداد و نجات هلال احمر می گوید: بر اساس پیش بینی هواشناسی در استان های سیستان، بلوچستان، اصفهان، کوگیلویه، بویراحمد، شهرامحال، بختیاری، کرمان، یزد، فارس بارش شدید باران و باران پیش بینی می شود. و بوشهر. ، سمنان تا دوشنبه هفته آینده. البرز، قزوین، قم، تهران، زنجان، گیلان، مازندران، گلستان، هرمزگان، خوزستان، خراسان مرکزی و شمالی و احتمال آبگرفتگی وجود دارد.

سیل و رانش زمین در امامزاده داود و تهران / ۶ کشته و ۱۴ مفقود تاکنون

سیل و گل و لای در منطقه امامزاده در شمال غرب تهران جان بسیاری را بر جای گذاشته و شماری مجروح شده اند. در این حادثه تعدادی خودرو در گل و لای گیر کردند. خشت وارد برخی جاها از جمله منطقه امامزاده نیر شد. خودروهای امدادی نیز به محل حادثه اعزام شدند. مقامات از مردم می خواهند خانه های خود را ترک کنند. امامزاده در محدوده شهرداری تهران نیست اما آتش نشانی پایتخت نیروی کمکی به این مکان اعزام کرده است. بالگرد اورژانس البرز نیز در حالت آماده باش است.

دو کودک بر اثر ریزش آوار بر اثر بارندگی در زاهدان جان باختند
ابراهیم شهریاری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: بارش شدید باران منجر به ریزش سقف خانه ای شد که منجر به مرگ دو کودک در شهر زاهدان شد. شهریاری تصریح کرد: در این حادثه پدر خانواده مصدوم به بیمارستان اورژانس منتقل شد.

سیل در اطراف رودهون / یک نفر جان باخت

بارش شدید باران شب گذشته در دماوند باعث جاری شدن سیل در بخش رودین و خسارت به روستاهای اطراف شد. سیل چندین خودرو را با خود برد و جاده های روستایی را به طور کامل بسته کرد. رضا طاهرخانی شهردار دماوند گفت: در سه روستای آردن، گورد و وسکر شاهد وقوع سیلاب بوده ایم. وی گفت: یک نفر میانسال نیز مفقود است که تیم عملیات ستاد بحران شهرستان جسد وی را پیدا کردند. این فرد میانسال از اهالی روستای ویسکاری بود.