سگ‌ها و گربه‌های نجات‌یافته از افغانستان برای فرزندخواندگی


به گفته یک گروه جهانی نجات حیوانات، بیش از ۳۰۰ سگ و گربه که در افغانستان در جریان عقب نشینی پر هرج و مرج ایالات متحده از افغانستان رها شده بودند، این هفته با خیال راحت تخلیه شدند – و اکنون برخی از حیوانات خانگی انعطاف پذیر برای فرزندخواندگی آماده شده اند.

این سازمان روز جمعه گفت که بدون سگی که در شهر جرسی پناهگاهی دارد، ۱۷۱ سگ و ۱۴۶ گربه را پس از یک ماه تلاش برای محافظت از یک هواپیمای باری که در منطقه تحت کنترل طالبان فرود آمده بود، از کابل جنگ زده خارج کرد. .

بر اساس بیانیه مطبوعاتی No Dogs Left Behind، این گلوله های خز دوست داشتنی که زمانی تحت مراقبت سازمان نجات حیوانات کوچک کابل بود، پس از یک سفر سه روزه با هواپیمای شخصی در ونکوور، کانادا فرود آمدند.

جفری بری، بنیانگذار گروه، گفت: “کار ما به اینجا ختم نمی شود.” ما به نبرد خوب در خط مقدم ادامه خواهیم داد تا هر حیوانی از آسیب در امان باشد.

در ماه اوت، صدها سگ و گربه در افغانستان رها شدند، زیرا سربازان و متحدان ایالات متحده از کشور فرار کردند، علی‌رغم تلاش‌های مدافعان برای پرواز حیوانات به خارج.

هیچ سگی پشت کابل باقی نمانده
این سازمان بیش از ۳۰۰ سگ و گربه را از کابل نجات داد.
هیچ سگی پشت سر باقی نمانده

گروه های نجات در آن زمان نتوانستند مجوز فرود هواپیماهای چارتر خصوصی در میدان هوایی کابل را در میان عجله دیوانه کننده برای خروج دریافت کنند و اجازه نداشتند حیوانات را از طریق هواپیماهای نظامی منتقل کنند.

اما بری در نهایت از مقامات چراغ سبز دریافت کرد، اگرچه جزئیات توافق بلافاصله مشخص نشد. او و دریک استون، از نجات حیوانات کوچک کابل، دو هفته گذشته را صرف کاغذبازی کردند و حیوانات را برای سفر طولانی آماده کردند.

این گروه گفت، پس از فرود در ونکوور، ۱۹ سگ در روز جمعه به یک “خانه امن” در تورنتو منتقل شدند و پس از بررسی های بهداشتی و “زمان رفع فشار از سفر طولانی خود” برای فرزندخواندگی قرار خواهند گرفت.

هیچ سگی پشت سر باقی نمی ماند
گروه های نجات در ابتدا نتوانستند مجوز فرود هواپیماهای چارتر خصوصی را در کابل دریافت کنند.
اینستاگرام/@nodogsleftbehind

هرکسی که علاقه مند به پذیرش توله ها یا اهدا به این گروه است می تواند به وب سایت آن مراجعه کند.

No Dogs Left Behind از زمانی که در سال ۲۰۱۶ شروع به کار کرد، هزاران سگ را نجات داده است. همچنین کشتارگاه ها، بازارهای مرطوب، قاچاقچیان و پرورش دهندگان غیرقانونی را در سراسر چین هدف قرار داده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر