سواری با افراد ضعیف بزرگ


براندون اندرسون همه چیزهای NBA و NFL را برای Action Network پوشش می دهد، و متخصص در غرفه های NBA و انتخاب های ATS برای هر بازی NFL است.

سینسیناتی بنگالز (+۷.۵) در کانزاس سیتی چیفز

قطعا نسخه ای از این بازی وجود دارد که باس ها با آن فرار می کنند. حمله بنگال در سه ماهه اول DVOA در رتبه ۲۹ قرار دارد، برای هر بازیکن خارجی در فوتبال، و دفاع در ربع دوم DVOA رتبه ۲۸ را دارد. حمله در رتبه ۲۵ جاده و دفاع در اولین تاچ داون ۳۱ است. و آنها هنوز هم به شدت به بازی منفعلانه دویدن در مراحل اولیه افت خود متعهد هستند. بنگالی ها می توانستند زودتر خود را دفن کنند.

اما این رگه بسیار زیاد است و در ۷.۵- است. زیر ۷-، وسوسه می‌شوم که با پاتریک ماهومس سوار شوم. پس از شماره پایه، من باید روند بنگال ها را در بازی های تک امتیازی دنبال کنم و فکر می کنم درب پشتی برای جو بارو در برابر یک رئیس کوچک باز خواهد بود که مطمئناً به نظر نمی رسد در ۲ ژانویه یا گذشته پاسخی در برابر بنگال ها داشته باشد. صورت حساب های یکشنبه

جو بورو
جو بورو
USA Today Sports

سانفرانسیسکو، ۴۹ سال (+۳.۵) بیشتر از لس آنجلس رامز

من از ۴۹ بازیکن حمایت کردم تا در هفته ۱۰ مقابل رامز به عنوان تیم ضعیف برنده شوند، سپس دوباره در هفته ۱۸ این کار را انجام دادم. آنها را انتخاب کردم تا در دو راند اول در مقابل کابوی ها و پکرز پیروز شوند، و سوپر باول دارم. قراردادها در دور اول نینرز هم

فقط یک چیز فعلاً این انتخاب را «سبک» نگه می‌دارد: گزارش مصدومیت سانفرانسیسکو تقریباً همه مهم‌ترین بازیکنان آن را نشان می‌دهد.

جیمی گاروپولو از آسیب های شست و شانه پرستاری می کند. نیک بوسا و فرد وارنر آخر هفته گذشته بازی کردند اما به طرز مشکوکی وارد آن شدند. ترنت ویلیامز دردناک بازی می کند. جورج کایتل و دبو ساموئل هر دو از آخرین رانندگی خود خارج شدند.

من انتظار دارم که همه آنها بروند، اما ما صبر می کنیم تا مطمئن شویم قبل از شروع دوباره همه چیز در ۴۹ers. من کمتر نگران اختلاف امتیاز هستم زیرا مطمئناً دوباره روی خط پول بازی خواهم کرد و اگر کمی ارزشمان را در آنجا از دست بدهیم، احتمالاً گزارش مصدومیت پاک می شود. این یک تجارت منصفانه است که ارزش انتظار را دارد. به محض اینکه چراغ سبز دریافت کنیم، یک بار دیگر از سن فران حمایت خواهم کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر